PDA

Pokaži Full Verziju : Karsect bezicni "plig in" odasiljac za mikrofon


sale_band
26.09.2013, 12:30
Pozz,

interesuje me da li je neko koristio ovaj ili slican sistem za mikrofon i koliko je pouzdan???

http://i.ebayimg.com/00/s/MzcwWDQwMA==/$T2eC16VHJGwE9n)yTeQ3BQ+Loi,M8w~~60_35.JPG

tranzit
26.09.2013, 13:05
Pouzdano je koliko i vec ugradjeni sender. Ima prednost da mozes mijenjati mikrofon po zelji.

sale_band
26.09.2013, 13:26
Koristim kablovski kad sviram i pevam ali ponekad sam samo pevač pa bi mi dobro došlo ako radi kvalitetno...

Sent from my HTC One XL using Tapatalk 2

spale
21.01.2014, 11:01
Evo,da ne otvaram drugu temu,imam i ja jedno pitanje u vezi ovakvih stvari.
Nedavno smo radili svirku i pevac je doneo od drugara tzv. "plug-in" odasiljac Zeck i "ubo" ga u svog starog Shure-a SM58.Ono sto mi je odmah "upalo u oko" je da je u paru sa ti zeck-om doneo bazu od Shure daljinca.E sad,sve prikopcano i to radi.Cak i taj Sm58 "hvata" sto bi se reklo i na 10-15 cm od usta.Ali....
Signal kao da je prejak i na nekim pevackim "glasnijim" deonicama kao da malo (ali dovoljno da zasmeta mom amaterskom znanju u ovoj oblasti) "probija" i onda se sve cesce desava.Sve sam probao.Na bazi sam pokusao smanjiti izlaz kao i Gain na mikseti na "osam" sati kako bi u zargonu rekli.Sve "ispod toga pevaca nema nigde u svirki mikrofon nema snage.Inace svirali smo u manjem lokalu,Powermate 1000 i neke "masne" trosistemske kutije.Svirka se odradila na SM58 sa kablom i nikakvih problema nije bilo.MOzda bi se to moglo i odraditi da smo sve podesili prema tako "smanjenom" izlazu i Gainu mikrofona a smanjili dve klavijature i "nafurali" Master na Powermate jer je bilo rezerve snage zbog malog lokala ali nisam hteo da gubim vreme na to a i skeptik sam da to ne bi bio "zdrav" signal sto bi rekli
Molim bolje poznavaoce da prokomentarishu ovaj "par" zeck emiter i baza Shure !!??
Unapred hvala

sale_band
03.02.2014, 13:31
Koliko se ja razumem, problem nebi trebao da bude na relaciji "emiter-baza", ukoliko ova dva komuniciraju kako treba vec bi pre rekao da je problem na relaciji "baza-mixer". Jedino sto mi pada na pamet, ali nisam siguran, je da mozda emiter ima ugradjenu "mic gain" kontrolu koja nije namestena kako treba pa je sama informacija koju emiter salje u bazu nakaradna... Proveri pa nam javi a li je to...