PDA

Pokaži Full Verziju : Facebook chat off za android?


Milan$
01.09.2013, 14:48
Pozzz svima...instalirao sam facebook aplikaciju na mob. i facebook messenger i stalno sam online...u podesavanjima iskljucim chat i tu se onda vidi da sam offline,medjutim udjem na facebook messenger i tu sam ustvri stalno online i ne mogu da se iskljucim sa chata...onda sam deistalirao facebook messenger, udjem na facebook aplikaciju odjavim se sa chata,i on mi tu prikazj da sam kao off,ali pogledam sa nekog tudjeg profila i ja sam ustvari non stop online...znaci od kako sam aktivirao facebook za android ja sam non stop online-bukvalno, nijednog momenta nisam off,cak i kad iskljucim chat ja sam i dalje online,a to mi ne treba, ja hocu da mi je chat iskljucen,nema me online,a ja normalno pratim sve na face-u,kao sto to funkcionise na kompu...proverio sam i da nisam ostao online mozda preko kompa,i nisam,par puta sam se prijavljivao i odjavljivao na chat da mozda ne zeza nesto,ali isti djavo, prijavljen sam na chat non stop..tih problema nisam imao dok nisam instalirao ovaj facebok za android....cega da mu radim? imateli predlog? samo da nije log off sa fejsa kad god zatvaram face:mad:...pozz

sale_band
01.09.2013, 14:54
Izbrisi FB za android i bices offline... Nema druge.

A, sta ima veze ako si online? Ko ce da ti pise, pisace bio ti tu ili ne.

Milan$
01.09.2013, 16:46
pa to mi ne odgovara bas,da ga obrisem,jbg

ЂолеПФК
01.09.2013, 21:00
Imaš alternativu i ako obrišeš aplikaciju, a to je da ulaziš preko browsera, ja tako radim.

nemanja 1982
01.09.2013, 21:04
E kad ste vec kod toga da ne otvaram novu temu.upadam kao padobranac ali izvinjenje :) Kupio sam juce Android W3000 za smesnu cenu,tel.ima dve kartice,ali ne mogu nikako da nadjem parametre za njega za GPRS,MMS,i zvao sam operatere i nista,oni kazu da ce da mi posalju i od toga nista.Nasao sam manuelno podesavanja Interneta za ovaj model sve podesim opet necee,u cemu je probleem? :/

smuchac
02.09.2013, 01:05
Nešto radiš krivo. Napravi novi APN i ubaci točno sve što ti operater daje.