PDA

Pokaži Full Verziju : LINE 6 daljinski prenos


veselinovicvs
28.08.2013, 21:11
Unapred se izvinjavam ako sam temu postavio na drugo mesto jer nisam nigde video naslov DALJINSKI SISTEMI:-??
Interesuje me prenos ove firme pa ako neko ima neke korisne informacije,iskustva,sugestije...
Dodato:
:confused:Jel' moguce da niko nema nikakvih informacija?...

veselinovicvs
16.06.2015, 22:08
Evo da javim svim ljudima koje interesuje daljinski prenos LINE 6...
Koristim ga nekih 10 meseci i PREZADOVOLJAN!!!Uzeo XD V35 i ubija kako radi a nabitnije ja vise nemam problema sa frekvencijama.Moram da naglasim da radim u bendu koji broji 7 clanova a 6 ima daljince i dok sam koristio AKG prenos sa 8 frekvencija cesto mi se desavalo da u pola svirke moram da menjam frekvenciju a ton na harmonici mi je preko AKG bio malo krecav,NE KUDIM i AKG radi O.K vec iznosim cinjenice.Imam GUERRINI i stalno sam nesto vijao ton iako imam Djurinu letvu novijeg datuma sa 2 glave SHURE BETA 58a.Od kako imam LINE 6 ponavljam nemam problem sa frekvencijama jer radi na 2,4 GHz a ton "debeo".Vijao sam model prenosa koji u kompletu ima jos i pilot ali ga nije bilo na stanju mada cujem da su im i mikrofoni strava.Eto toliko od mene...Ako nekog nesto zanima pitajte.Svako dobro...

mikimiki
16.06.2015, 23:11
Ponekad rentam xd-v75 mikrofon . Ima odlican prenos i takodje odlicno zvuci. Jako dobar sistem zate pare.