PDA

Pokaži Full Verziju : Problem sa XP i Sound Forge


acakasper
26.07.2013, 10:32
Danas san hteo da povezem klavijaturu sa racunarom da snimim nesto,ali kada otvorim Sound Forge i udjem u opciju Recording,i kada treba da kliknem na crveni krug za pocetak snimanja izbaci ono Fatal eror tzv plavi ekran smrti,operativni sistem na racunaru mi je Windows xp profesional SP3,do sada nisam imao takvih problema,dali zna neko u cemu je problem?

tranzit
26.07.2013, 10:40
To ti je isto kao da si pitao, zna li ko koliko ima zrna pjeska u moru. Salim se, od kada ti se pojavljuje taj error pop-up. Da li si i ranije imao instaliran Sound Forge ? A sada jedno fundamentalno pitanje, zasto snimas u Sound Forge ? I drugo isto takvo pitanje, zasto Win XP ?

acakasper
26.07.2013, 10:49
pa Xp je zato sto mi je racunar neka cetvorkica kupljena pre 10 godina,slab je za vistu ili sedmicu,a sound forge,sam imao instaliran,sad cu pokusati ovaj audio city da vidim dal on hoce.a od danas mi se pojavio fatal eror.

tranzit
26.07.2013, 11:10
Cini se da je u pitanju neki virus ili sto je vjerovatnije, neki od .dll fileova ili drugih komponenata Sound Forgea je pretrpio havariju (jer kazes da je Sound Forge radio do sada kako treba). Pokusaj sa deinstalacijom i reinstalcijom Sound Forgea. Da se vratim na Win XP. Ukoliko imas bar 2GB radne memorije, slobodno instaliraj Win 7 (Vistu nemoj jer je ogromna). Mozda bi bilo dobro da napises komponente PCa, pa da ti pomognem oko pronalazenja odgovarajucih drivera za Win 7, a i da ti preporucim koji Win 7 bi bilo pametno instalirati. Daleko bolje ce to sve da radi na Win 7 nego sada.

acakasper
26.07.2013, 11:59
ma slab je 1gb ram ima.a instalirao sam i audio city isto se desava,dal nije nesto do muzicke kartice?

dobrivoj
29.07.2018, 15:47
Imam problem kod soun forge pro 10 svaki put kada mu zadam neku komandu on npr. normalize ili tako nesto izbaci mi kao neka greska se desila nemoze se napraviti fajl i tek kada iz drugog ili treceg puta kliknem istu komandu on to uradi zadatu komandu