PDA

Pokaži Full Verziju : Korg PA1X Cudne Terce!!!


hrci
01.06.2005, 00:47
Halo,

Kupio sam Prije Mozda 2 Mjeseca PA1X, pa pomalo ga Sredjujem, skinuo sam sa ove Predivne stranice didi set i ladovo jedan po jedan Ritam, kad sam ladovo jednu Rumbu i odem STS a zatim odmah izaberem onaj Prvi STS a ima ih 4 i slucajno pocnem desnom rukom da nesto Soliram kad ono Terca A-Mol i nebrlja Cisto svira, A sto je Najgore prestanem da Radim i Iskljucim Klavijaturu tako da nisam nista Memoriso i drugi dan je Upalim i Ponovo Isto napravim ali Nema Terce, E sta sam ja tu Cacko nemam pojma Znam da sam Ladovo uvjek jedan po Jedan Ritam tako da bi Isprobao kako Zvuci. Slabo se Snalazim u Ovim Stvarima psoto sam Rolandovac i dan danas, Imam Rolanda G70 a PA1X koristim vise za Solo a Ponekad i Aranzer tako da sam Poceo da Provaljivam kako se Tunuju Ritmovi kod Korga itd...

Pozdrav!
Hrci

Korgminator
01.06.2005, 17:30
Hehehe Hrci, ovo samo ti znas sta si uradio :D.

Evo da predpostavim sta je moglo biti. Mora da je ta terca, sto je prozvana sa STS, bila sredjena u jednom od PCG fajlova i da si taj PCG fajl sutra izbrisao ubacivajuci nove boje. To je jedino sto moze biti ili neka greska u OSu. Provjeri koji imas OS i vidi da li je to najnoviji. Inace vam svima preporucujem da uvijek instalisete nove OS. Nije njih Korg bez razloga izbacio.

Adrijan

hrci
02.06.2005, 00:14
Halo, Adrijane

Vec sam Instaliro novi OS, i Nisam jos nikakav PCG Ladovo ali sam Skonto sta bi moglo biti, Jedan od Ritmova sto sam ladovo Napravljen je sa Tercom u STS e sad moram da Pronadjem koji sam to ritam Ladovo, malo sam preopterecen sa Vremenom ali cim budem Pronaso javicu vam.

Pozdrav!
Hrci

kkepka
22.06.2005, 17:01
drugovi mene zanima gdje mogu da nadjem dobre lead saunde za pa 1xpro i ec neke gotove sts saunde

erhan
20.09.2005, 00:42
imam dobre boje za pa1xpro

elvir
20.09.2005, 12:03
Pozdrav kolege evo sam uploadovao neku tercu za PA1x pod razno posto nema jos uploada za PA1x,javite kako zvuci :D