PDA

Pokaži Full Verziju : Midi merger


veselinovicvs
06.06.2013, 11:41
Pozdrav ljudi...Ovako...Cuo sam da se ova spravica ovako zove ili je MERGER proizvodjac,to ne znam.Ovo mi je potrebno jer sam od pre par meseci postao vlasnik FANTOM-a Xa i PREZADOVOLJAN SAM!!!.Ali...Posto sam dugmetarac naravno preradio sam ga ne znajuci da se na ROLAND-u midi IN mora zauzeti hocu reci prerada je iznutra direktno zalemljena na midi IN a midi IN mi je potreban jer sam spajao prethodnu klavijaturu(KORG TR) sa aranzerom i vukao sam neke stvari koje mi aranzer nema.Na KORG-u TR je to moglo da funkcionise ali ovde ne moze:-??.Mene interesuje da li neko zna gde ima ovako nesto da se kupi i koliko to kosta?Video sam na netu da postoje modeli 2 IN 1 OUT,2 OUT 1 IN.Meni je potrebno 2 IN-a i 2 OUT-a.Pozzzz...

tranzit
06.06.2013, 22:11
Jedino sto bi tebi odgovaralo je Kenton Merge-4 koji ima 4 Midi Ins i 2 Midi Outs. Opcija 2 x 2 ne postoji. Cijena za Kenton Merge-4 je oko 100 eura i mozes ga poruciti direktno od Kentona koji je britanska firma. Uredjaj je ubjedljivo najviseg kvaliteta u domenu Midi Mergera. Na Balkanu ne vjerujem da ces ga moci pronaci.

veselinovicvs
06.06.2013, 22:17
Hvala puno TRANZIT...Vec sam poludeo bio jer kada udjem u prodavnicu ljudi me zblanuto gledaju...A jos mi se jedan prijatelj slatko nasmejao kad sam mu rekao u kakvom sam problemu jer nije mogao da veruje kakav sam amater ispao jer citav zivot mucim muku sa preradama,majstorima,doplatama,pretplatama i sada jos ovo a taman sam mislio da sam sve skole naucio oko prerada,majstora,pretplata itd...U svakom slucaju hvala.Ziv bio!!!.

skoricnik
07.06.2013, 22:03
Sale, druze, ja mislim da bi jedna Audya resila tvoj problem. :)


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

tranzit
08.06.2013, 01:12
Hvala puno TRANZIT...Vec sam poludeo bio jer kada udjem u prodavnicu ljudi me zblanuto gledaju...To ne treba da te zabrinjava, prodavci muzicke opreme uglavnom gledaju kao telad kad ih nesto upitas, jer opet, uglavnom i ne znaju mnogo. To sa Midi Mergerom odnosno, rjesenjem tvog problema je toliko trivijalno da je svaki iole obrazovani prodavac muzicke opreme, trebalo da ti da isti odgovor koji si dobio i od mene i to odmah i bez ikakvog razmisljanja.

veselinovicvs
10.06.2013, 22:04
Ej cao Nidzo...Pa AUDYA je...Mislim...Hm...Ali meni se ne isplati uzimati tako skupu spravu jer radim sa bendom a manje sa aranzerom pa ispadne da bih dugo,dugo i puno,puno svirki odradio dok se ta skupa sprava ne bi isplatila a i raniji modeli KETRON-a se mogu jako lepo namestiti.Vukao sam semplove tarabuka dok sam imao KORG-a jer nisam hteo cackati na modulu a i imao sam sve gotovo i samo sam na KORG-u podelio izlaze a pre neki dan sam provalio da mi i modul ima par odlicnih fabrickih semplova tarabuka.
Dodato:
Apsolutno si u pravu TRANZIT...Ali...Uvek ono "ALI"...Valjda sam postao neko ko je "informisaniji" negoli prosecan prodavac pa me to "pomera"...