PDA

Pokaži Full Verziju : Progream za iPad ili Samsug Galaxy za organizovanje tekstova


whaddeva
05.05.2013, 16:10
Pozdrav svima, ovaj forum mi se čini kao najprikladniji da postavim pitanje za moj problem. Imam podosta tekstova u pdf, txt ili doc formatu. Da li iko zna postoji li kakav program da se ovi tekstovi mogu organizirati u databazu i onda pretraživati po imenu i loadovati? Jednostavno ima li iko kakav sistem po kom radi i ima brz i efikasan sistem za pretraživanje tekstova i brz pristup tekstu?

Pozdrav i unaprijed hvala svim forumašima....

EmirTotic
05.05.2013, 16:19
Zasto ne koristis obican program sa marketa? Ili jednostavno napravis folder i po abecednom redu ce ti izlistati tekstove... Imas za .doc fajlove office suite. Ne znam sto bi koristio neki poseban programcic. :)

E da, zaboravih, skini sa marketa File Manager, tu ima i search opcija i jako je brz. Pritom prepoznaje sve ekstenzije fajlova. Mislim da ce ti biti ok.

Arter
05.05.2013, 17:59
po meni je najbolje kako je kolega iznad naveo ali mozete pokusati na marketu naci program ''POCKETCHORDS'' i imate verziju ex yu... radi odlicno, importate txt dokumente u nju...

ukoliko bi ste koristili nacin kako je kolega napisao, predlazem umijesto File Manager da koristite ASTRO File Manager... pozdrav