PDA

Pokaži Full Verziju : Povlacenje drum seta sa motiffa ili mox.a...


Arter
09.04.2013, 18:16
Jedno pitanje, ne razumnim se pa.eto možda je nekome i glupo pitanje. Dali se na motif ili mox klavijaturu može povezati druga klavijaturA (konkretno psr s710) da vuče dum set i boje sa njega, kao što ide na motif rack. Hvala i moje isprike ukoliko je pitanje glupo :-)

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

yamahapassion
09.04.2013, 18:32
Moze 100%, ja sam na svoju psr s700 vezao laptop i vukao bubanj i bass sa laptopa i koristio ih u ritmu kao elemente ritma. E sad sto se tice pravilnog postupka to sam vec zaboravio, ali znam da sam negde na forumu tu pisao o tome pa potrazi malo ako ti nije mrsko. Uglavnom, ako je moglo sa laptopom , mocice sa bilo kojom klavijaturom. evo ti kako je to zvucalo kod mene


http://www.youtube.com/watch?v=ICvSGql0upE

tranzit
09.04.2013, 18:48
Dali se na motif ili mox klavijaturu može povezati druga klavijaturA (konkretno psr s710) da vuče dum set i boje sa njega, kao što ide na motif rack. Hvala i moje isprike ukoliko je pitanje glupo :-) Jeste malo glupo ali ne sadrzinski (jer nema glupih pitanja) vec stilski. Ono "vuce" je totalno "out". Ne moze da "vuce" jer nema nikakvo uze a ni za sta da uhvati ali... moze da pozove sounde sa motifa ili moxa ili bilo kojeg drugog midi instrumenta.

Arter
09.04.2013, 19:45
:-) hvala vam...

Sent from my ST25i using Tapatalk 2