PDA

Pokaži Full Verziju : Kako napraviti terce durske i molske za narodnjake


TRILER
03.04.2013, 15:34
Ako zna tko kako naštelovati za narodnjake terce gdje se ulazi i sa kojim se tasterom otvara probao sam sa bas ključem ne ide, edit otovorom ali u koje postavke se ide da bi se to riješli terca e dur ili g mol ili g-dur :confused:model je tc helicon quintet

tranzit
05.04.2013, 00:22
I to bi trebalo "rodjo" (kako ti mene, vrlo ironicno, nazva na Chatu) da bude tema u vezi sa pravljenjem terci cime si me maltretirao na Chatu i to vrlo neuljudno, sto nije bas obicaj ovdje. Napisah ti na Chatu da postavis pitanje na forumu, kako bi i drugi imali koristi od mog odgovora tebi, a ti napisa da si ti to vec postavio na forumu (mada si totalno zaboravio u naslovu teme da napises koji je harmnozier u pitanju) i da onaj ko zna odmah treba da ti moze kratko i jasno objasniti. Tacno, mogu ti objasniti (ne bas kratko jer ima dosta detalja) ali sve i da hocu ne smijem jer se bojim da i to ne protumacis kao "filozofiranje" kako si mi vec napisao i na Chatu (a da ti malo pogledas po tim mojim postovima, nije ih bas malo, mozda i zakljucis na kraju, da ipak ne "filozofiram"). Malo pristojnosti ne bi bilo na odmet i garantujem da ces dobiti odgovor na svoje pitanje. Bahato se ponasas, time nista ovdje neces postici !!!!!

nesaband
05.04.2013, 00:27
=))

tranzit
05.04.2013, 00:34
I ja isto kazem Neso...=))=))=))=))

zeljko
05.04.2013, 02:32
LoL hehe

TRILER
05.04.2013, 02:45
želja hvala na pomoći
Dodato:
hvala na pomoći

zeljko
05.04.2013, 02:54
Ja bi ti pomogao stvarno ali ni ja neznam nista o tim spravama..Jednom sam cak kupio probao neki vokalizer,nisam znao kako to funkcionise i odmah vratio u prodavnicu gdje sam kupio i uzeo svoje pare hehe..Nego se ti izvini drugu Tranzitu ako si sta zgrijesio pa ce ti on to objasniti sve do detalja najbolje...Pozz