PDA

Pokaži Full Verziju : Problem oko efekata na pc3k6


Miljan
02.04.2013, 02:52
Poz svima. Imam problem oko efekata. Kada pomjesam nekoliko boja sa istim efektom (koji je postavljen na INSERT, ne na aux) na pojedinim bojama se gubi. Naime, imao sam sredjene neke terce i na svakoj boji je imao efekat, ali te terce su radile sa aux efektima, sto se meni nije svidjalo pa sam odlucio da na njih postavim insert efekat koji koristim na vecini ostalih boja i pomocu kog mi efekat puno ljepse izlazi. Medjutim kada sam podesio na te boje insert efekte (Obicni delay koji sam sam sebi napravio i umixovao), i uklonio aux (koji su inace bili neki snare compresor i kick compresor) neke boje su zadrzale svoj novi efekatu terci dok su neke ostale suve. Da li zna neko o cemu se radi? Unaprijed zahvalan.

Miljan
19.04.2013, 00:58
Otkrio sam problem, pa cu reci o cemu se radi (i ako izgleda da se dopisujem sam sa sobom :) )
Jedan isti efekat ne postavljajte na neku boju npr na aux a na neku na insert
Poz svima :)

tranzit
19.04.2013, 09:42
Kako to mislis djeticu ?:pa sam odlucio da na njih postavim insert efekat koji koristim na vecini ostalih boja i pomocu kog mi efekat puno ljepse izlazi..

Miljan
22.04.2013, 05:43
Lakse mi je podesiv i lakse ga kontrolisem :)

tranzit
22.04.2013, 12:13
Ama to nisi pomenuo u onom citatu, nego napisa da "puno ljepse izlazi". To me je zaintrigiralo.

Miljan
23.04.2013, 18:25
Bitno je da se razumijemo kolega