PDA

Pokaži Full Verziju : Ko ce da gleda fudbal Hrvatska - Srbija??


sale_band
22.03.2013, 14:03
Pozz svima!

Kao sto naslov kaze, da li ima neko ovde da nece da gleda prenos?

Kakva su ocekivanja?

ktisljar
22.03.2013, 14:17
Evo ja neću gledati prijenos. Nogomet me uopće ne zanima. Evo jedan vic koji kazuje što mislim o nogometu:
Kako se zove dijete nogometaša i plavuše? Retardinjo.
Svejedno svima koji vole nogomet želim dobru zabavu.
Postovano sa mobilnog uređaja

ЂолеПФК
22.03.2013, 14:30
Očekujem da dobijemo nasuprot očekivanjima javnosti, ali zato gubimo u ,,manjim" utakmicama. Nadam se fer i korektnoj borbi i nadam se bez incidenata.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk 2

asmir90
22.03.2013, 14:39
znaci nisam jedini koji ne voli fudbal :D nije da ga ne volim,al ne pratim :)

zeki11
22.03.2013, 15:41
Bit ce ovo dobra utakmica samo da nebude velikih incidenata...:D

aleksandar031
22.03.2013, 15:55
Napravise od obicne utakmice BITI IL NE BITI.Citam malopre u Novom Sadu mislim, pustaju decu ranije kuci sa casova da bi gledali utakmicu!Kakav idiotizam.
Trebalo je to pred praznim tribinama i u Zagrebu i u Beogradu. Danas ce jedni majmuni svasta da urlaju sa tribina, u revansu drugi majmuni i tako u nedogled kad god se sastanu.

smuchac
22.03.2013, 17:41
^^ Potpis na ovo. ;)

Ja nogomet igram,gledam i pratim otkad znam za sebe. Nisam nacionalistički nastrojen niti se sekiram po pitanju toga niti sam za incidente niti išta slično. Za mene ako si čovjek,možeš biti i iz Jupitera ako oćeš tako da raščistimo a ako si đubar možeš i otac da mi budeš,reći ću ti šta te ide.

Sad kad smo razjasnili, večeras će Hrvatska pobjediti jer realno smo jači ako sva imena budu funkcionirala kako bi trebala. Zato je lopta okrugla majku joj. :D
Valjda ne skačem sam sebi u usta. :D
Kako bilo,sretno i Srbiji i Hrvatskoj,neka pobjedi bolji. Vozdra.

Dell
22.03.2013, 17:43
Ma bice raznih skandiranja, jer znam koji su majmuni otisli gore u Zagreb i sva ta sranja. Sto se tice utakmice, Hrvatska dobija jer realno ima u ovom trenutku bolju ekipu za bar klasu. Iako, u ovakvim utakmicama nema favorita, sve je otvoreno, ali Hrvatska je u velikoj prednosti sto se tekme tice.

Vex
22.03.2013, 17:57
I ja necu da gledam fudbal ,ne sto veceras igra ko igra,nego me generalno fudbal toliko smara da ne mogu da vam opisem... Sreca pa i sviram veceras,i da hocu- necu moci da gledam >:)

makl
22.03.2013, 18:45
Pozdrav svima, naravno čeka se tekma, i očekuje pobjeda Hrvatske, hehe, mada u ovakvim utakmicama je sve moguće...samo da ne bude pizdarija ;)

koja
22.03.2013, 18:51
Desetak minuta do pocetka! :D
Gledacu utakmicu,ali mislim da ce doci do nekih incidenata i prekida.
Jeste da Hrvatska ima bolju i iskusniju ekipu,ali to ne znaci da je vec pobednik,u fudbalu je sve moguce! :)
Neka bolji pobedi i nadamo se da nece biti nekih incidenata i gluposti.

tranzit
22.03.2013, 19:14
Steta sto ce seronje i sa jedne i sa druge strane da pokvare ovakav derbi, muka mi je i od pomisli sta ce sve ekstremisti da ucine da svijet opet pljuje po Balkanu... s pravom, mada ni kod njih nije mnogo bolje (Irska-Engleska, Spanija -Portugal, Holandija-Njemacka...) ali... mi smo Balkan po kojem se rado pljuje. Ovdje Srbija mora da dobije ako ima ikakvih pretenzija za dalji plasman... inace... bunar. Hrvatskoj bi u krajnjem slucaju jos uvijek dovoljan remi jer Belgijanci igraju u Makedoniji a tu im nece biti bas lako.
Nego cekam s nestrpljenjem i utakmicu Bosna i Hecegovina - Grcka i tu se dosta odlucuje o buducem prvaku Gruppe. Ukoliko Bosna kojim slucajem dobije, velike su sanse da ode bez baraza dalje jer je sve teze utakmice vec apsolvirala.
Crna Gora bi mogla da mlatne Moldaviju a onda su otkacili sve osim Engleske, tako da i Djetici dosta odlucuju u ovoj utakmici.
Slovenci imaju tek teoretske sanse ama sumnjam da su ostvarive, treba bas da se desi cudo da odu u baraz.
Dodato:
Povede Hrvatska !!!!

formula95
22.03.2013, 19:51
Svaka cast za Hrvatsku! Ocekivano. Srpski fudbal je odavno bunar, sramota! I treba da nas nabiju, jos jedno 5 golova da nam daju da nas spuste na zemlju. Uvek je kriv trener, Tole, savez, bla bla. Neka dovedu igrace koji ce da igraju fudbal vec jednom.

romario
22.03.2013, 19:58
Steta sto ce seronje i sa jedne i sa druge strane da pokvare ovakav derbi, muka mi je i od pomisli sta ce sve ekstremisti da ucine da svijet opet pljuje po Balkanu... s pravom, mada ni kod njih nije mnogo bolje (Irska-Engleska, Spanija -Portugal, Holandija-Njemacka...) ali... mi smo Balkan po kojem se rado pljuje. Ovdje Srbija mora da dobije ako ima ikakvih pretenzija za dalji plasman... inace... bunar. Hrvatskoj bi u krajnjem slucaju jos uvijek dovoljan remi jer Belgijanci igraju u Makedoniji a tu im nece biti bas lako.
Nego cekam s nestrpljenjem i utakmicu Bosna i Hecegovina - Grcka i tu se dosta odlucuje o buducem prvaku Gruppe. Ukoliko Bosna kojim slucajem dobije, velike su sanse da ode bez baraza dalje jer je sve teze utakmice vec apsolvirala.
Crna Gora bi mogla da mlatne Moldaviju a onda su otkacili sve osim Engleske, tako da i Djetici dosta odlucuju u ovoj utakmici.
Slovenci imaju tek teoretske sanse ama sumnjam da su ostvarive, treba bas da se desi cudo da odu u baraz.
Dodato:
Povede Hrvatska !!!!
Vidim ,prati se nogomet:)
Svaka cast !
Idemo dalje !
Postovano sa mobilnog uređaja

tranzit
22.03.2013, 20:31
Aaaaaa... prati se, prati se... jos mrdam.... pa nisam bas samo u Bitima i Baytima, kompjuterima i instrumentima.

smuchac
22.03.2013, 21:43
Bio sam u pravu,jači smo i to dosta. U utorak Wales. :)

formula95
22.03.2013, 21:50
Protiv Walesa ja prognoziram nereseno :p

ЂолеПФК
22.03.2013, 22:00
Bitno da ih je naš ,,strateg" naučio da pevaju himnu, ostavio najbolje na klupi. Brazil, meni ne treba Brazil :D

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk 2

velja87
22.03.2013, 22:04
Mihajlovic je glavni krivac za sve, a realno je Hrvatska dosta bolja od nas...

Dell
22.03.2013, 23:00
Kao sto sam i ocekivao dobili smo, vise nego zasluzeno. Sto se tice reprezentacije Srbije, nemoguce je uciniti bilo sta kad obrana obavlja zadatak kreacije igre, to jednostavno ne ide. Onda ona promasena 100% prilika... Skandiranja je bilo kako sam i ocekivao i zvizdanje himni, ali kao sto sam prethodno napomenuo, znam koji su majmuni gore otisli, ali su igraci na terenu, a narocito Stimac i Mihajlovic pokazali sta su profesionalci i sta znaci tolerancija.
Bosna odlicno igra, vec vode 3-0 i nikad nisu bolje igrali usprkos nesto laksoj grupi.

zona
22.03.2013, 23:09
Kad je mihajlovic pre utakmice objavio spisak kazu mi drugari,treba da igramo iz 1-1(da ne bude zabune navijaci Srbije).Sad bi na 100 evrica bili dobri po 60,70(ne znam tacno koliko je kvota bila).Ovo je bila vise sala ali i trenutna realnost.Ne pratim toliko fudbal ali me nervira kada "trener" mihajlovic izjavljuje da bilio sta da se desi i ne pomislja da podnese ostavku.Oni cim dodju u Srbiju postanu imuni od bilo kakve odgovornosti bez obzira na katastrofalan ucinak.Ugledali se izgleda na ovdasnje politicare.Ustvari mislim da je kvota iz 1-1 bila i veca,1,60 1,70 je bila za obicnog 1.

Narodnjak300
22.03.2013, 23:48
rekoh 2:0 pre meca, tako je i bilo, nema sta da trazimo sa Hrvatskom jer smo lipov k. u fudbalu :)