PDA

Pokaži Full Verziju : TC Electronics Triple C ??


mikimiki
13.03.2013, 21:55
Dali je neko koristio ovaj multibend compresor??

Koristio bi ga u recimo master inserts na Soundcraftu??

Imam ponudu za 100$ da ga uzmem.

Sta dobijam sa ovim uredjajem u kompletnoj razglasnoj slici??
Dodato:
Izgleda da nije niko koristio Triple C..

RadeKOKI
21.03.2013, 05:31
Pa zavisi koje su ti potrebe ja ga imam u reku i koristim ga za bubnjara, ako hoces da kupis kompresor to je jako prosta rabota pare u dzep i kupis, nego treba znati definiciju i ponetnu (sta dobijes) sa kompresorom. Na master insertu mozes da dobijes svasta a mozes i da unakazis celu zvucnu sliku, opet se vracamo na pocetak koja mu je namena?? sta zelis da kompresujes? Vokal, neki instument, moze i cela slika u tvom slucaju MASTER INSERT, u njemu imas gotove presete prebacis i teras, inzenjeri su to podesii onako "kako oni misLe da to treba". Kod mene radi samo za bubanj i radi savrseno, pored svih ostaih zezancija, sprava ima opasne mogucnosti CAK I PREVISE ZA KOMERCIJALNU UPOTREBU sad samo ako znas zasta ti treba .. mogu da ti uprostim "kompresor i njegov princip rada" verovatno si klavijaturista i pravis farbe znas i sam pramatre ADSR? (Attack, Decay, Sustain, Release) eto to je sve kompresor radi na tom principu podesavas "napad" kompresora kad startuje sa kompresijom, koliko kompresuje, trajanje kompresije, i kad pusta "materijal" iz kompresije..od ovog nema prostije .. to je sustina, prostije nema od ovog smesno ali jebg :( ako nemas potrebu da ga imas ok.

MarjanMilosevic
21.03.2013, 21:44
Zasto kompresor na master????