PDA

Pokaži Full Verziju : Ketron pattern


markot
25.02.2013, 22:07
BOK!! Zanima me kako i gdje u ketron patternu promjeniti jačinu nekog instrumenta,točnije,situacija je ovakva,za X1,trebao bi smanjiti sner(bubanj) na varijaciji A i B,--C i D su u redu,ubiti,taj sner u svim varijacijama radi iste glasnoče,al mi je u varijaciji AiB prejak,jer se sve ostalo stiša,kako to promjeniti??Znači,samo u AiB smanjiti,ostale barijacije bi trebale ostati iste...

zeljko
26.02.2013, 03:04
Koliko znam na ovom mom ketronu koji imam SD3 ide ovako a nadam se da je i na x1 slicno..Dakle ides u Pttern edit pa na record i tu imas opciju Velocity pritisnes i izaci ce ti sledeci prozor gdje pise Note..pritisens na note jednom da markiras a onda upises notu ili tipkom na kojoj se nalazi taj snare odredis notu,zatim ispodides na Value i tu lijevo desno tj.smanjujes ili pojacavas..Tako radis i sa ostalim dijelovima drum kita...Naravno prije toga odaberes u Pattern editu koju variaciju hoces da prepravljas i na kraju zapamtis i mislim da je to to sto si htio.

Mozes to uraditi i da ne ulazis u Pttern edit u drum mixer dugme F10 ali ce u tom slucaju smanjiti u svim variacijama...POzz

markot
26.02.2013, 18:00
to je to...odlično!! Najljepša hvala!!!

zeljko
27.02.2013, 16:40
Sitnica druze.Nema na cemu.Pozz