PDA

Pokaži Full Verziju : Au, bruke...


Vaxter
30.09.2007, 05:41
Moram nekome ko ce razumeti da se zalim! :))
Radio sam tezgu posle skoro dve godine.

Katastrofa!

Nikako nisam uspeo da nashtelujem ozvuchenje, poshto nisam koristio svoje, vec od lokala.
Svirao sam tako loshe da mi se uchinilo da sam bolje svirao kad sam tek uchio da sviram.
Na kraju popizdim, pa cu kao da pushtam fajlove (znam, stidim se), ali mi ni to ne uspe.
Iz nekog razloga komp pochne da menja kanale, tako da je bubanj shetao po svim kanalima od 1-32! :((

Sreca te naleteo pijani konobar, pa hteo da peva.
Malo mi kupio vreme, pre nego shto sam zbrisao.
Sramota me da se pokazem pred svetom! :S

Vam se desilo nekada da se tako izblamirate?

BasariStudios
30.09.2007, 08:55
Jashta, na Tursku svadbu ovde izgorela su oba spikera, skroz, to se desilo u 7 uvece i
onda od 7 do 9 ljudi su pusili samo ispred restorana a naki spavali unutra po coskovima.
Ja sam otisao u neku prodavnicu po cigarete i nisam smio izaci dok nisu dosli drugi
zvucnici od jednog prijatelja. Posle toga kad sam svirao pola su bili pijani a pola i dalje
spavali tako da u nekom smislu svirao sam sam sebi.
Na kraju nisam nit hteo gazdu videti, hebo pare i ostalo...

elvir
30.09.2007, 14:20
Moj Vaxtere Ti Si Makar Malo Na Početku Zabavljao Ljude,,,a Ja Ti Otišao Svirati Svadbu I Odsviram Početnu Pjesmu Trepetiljku I Sve Je Bilo Ok,,,,kad Sam Počeo Kolo Svirati Samo Upalio Ritam Kad Pojačalo Samo Cak Jooooooooooj Volio Bi Da Sam U Zemlju Propao Znaš Kako Su Me Gledali Ljudi ,,,,,ali Zaboli Me Hehee

Jugo
30.09.2007, 15:02
Svirali mi na nekoj dobrotvornoj veceri i tip doneo svoje ozvucenje... Mi poslepodne sve nastimali i jos ja kazem tipu nek zapise sta je i kako uradjeno da se ne trazimo kad pocnemo jer se menja nekoliko bendova. Kaze frajer: Ma sta se sekiras?!
Odsvirali bendovi pre nas i konacno dosao i nas red. Pitam ja jel sve kako smo stimali, on namigne! ;) *ebo me otac kad ga poslusah!!!!
Krenem u uvodnu pricu i osetim da mikrofon lose zvuci, a on i dalje namiguje;)... Krenemo sa svirkom, a od svirke ni traga... Glasa je doduse bilo, ali veoma neartikulisanog... Monitor mi ne radi... ne cujem se... ali nastavljam siguran u ono sto radim... Pa svirao sam sve te stvari milion i dvesta hiljada puta... Vidim ljudi me zblanuto gledaju, a ja ne shvatam o cemu se radi, jer moj "tonac" samo namiguje!;)

Posto sam povezao nekoliko pesama vidim i dalje zbunjena lica tu se zaustavimo (Pametno, jel da?) nakon deset minuta grmljavine izazvane perfektnom podvalom "tonca" koji je svirao nakon nas i uradio si na dobrotvornoj veceri reklamu za Novu godinu koja je bila nakon samo mesec dana!

Od tada, pa do danasnjeg dana sviram samo na onome sto si sam nastelujem!

p.s. Od tada pa do danasnjeg dana nisam se izblamirao!
p.s.1. Da namignem i ja jednom;)

Vaxter
30.09.2007, 19:50
Jbg.
Valjda svako ima trenutak kad mora da se izblamira! :))
Nije bio toliki problem to shto je bilo loshe samopo sebi.
Veci je problem to shto je bilo jako dobrih komada, a ja se nisam pokazao u pravom svetlu! :(

Jbg.
Sve za zene! :lol:

klavijaturista
30.09.2007, 20:37
Evo jedne price..
Bilo to jedne veceri isao sam svirati za dzabe,#o,nosio sam svoj novo kupljeni razglas dva satelita i miksetica ma bombon eee....
krenio ja svirati sve super,pare krenile ma samo piči sta god zasviras pare idu i oko 23h nesta sijalice se priguše slabije svjetlo kada su se opet pojačale odjednom puffff!!!:">odose kutije :-O ,reko nemoj me j...
i nista kupi prnje i kući sto si zaradio zaradio...
Sve se to dogodilo na jednom selu gdje sam svirao kirvajsku festu kod jednog frenda....
sva sreca pa nije bila pogodba pa sta onda....
od tada bez stabilizatora nikuda neidem svirati....to si svi nabavite!!

BasariStudios
30.09.2007, 20:40
Kod mene nije bilo struja, same odjednom, zasto ne znam samo odjednom
je zasmrdilo ko da je neko zapalio traktorsku gumu, kad pogledam dimi to.

DinO74
30.09.2007, 20:46
Vaxter...to sto mislis da si se izblamirao,to samo ti znas i jos mozda 5% ljudi koji su te slusali. Ovo ostalo nema pojma o muzici niti je primjetilo da si se izblamiro...vjeruj mi :) Evo ti primjer ove nove "zvezde granda". Na zavrsnoj veceri, mislis da je veci dio publike primjetio da svaka od "zvezda" savrseno distonira cijelo vrijeme ??? Opusti se drug...ja za ovih svojih 15 godina koliko aktivno sviram ...prospem se na svakoj drugoj svirci a kad sam skonto da to niko ne primjeti ...bude mi samo smjesno i nastavim dalje...ha ja!

WUK013
30.09.2007, 22:21
Druze moj,ne mogu a da se ne umesam.
Moj slucaj je vezan za preterano konzumiranje alkohola do strane mojih kolega
posto sam tada svirao u bendu.Evo ocemu se radi:naime,ja sam kao harmonikas
morao da obavim prepodnevni deo posla(kumovi,kupovina mlade ,vencanje...)a ostali deo benda je ostao u sali u nekom selu u okolini Panceva cekajuci da svatovi dodju i da pocnemo
dranje.I tako i bese ,dodjoh ja oko 4 popodne u nadi da cu malo odmoriti pa onda ponovo na posao kad ono imam sta da vidim,pevac,pevacica,bubnjar,basista,ritam gitarista svi pijani
i neupotrebljivi.Sta sad da radim,svirku sam cak ja i pogodio,ma bruka.
Uglavnom ,u to vreme sam ja vec imao roland E66 i sta cu zakacim njega na razglas ,ospsobim nekako pevaca (on je bio najtrezniji) i krenemo tako nekih 2 sata da sviramo dok se ovi ostali nisu osvestili.
Zavrsi se to nekako ,ali od tada sam jos odlucio da pocnem da ozbiljno radim kao "aranzerista"
t.j. ako i zabrljam nesto samo se mogu sam na sebe ljutiti.
Tako druze moj,nemo se sekirati i samo napred bice sve u redu sledeci put a kolega ti je lepo rekao polovina se ne razume u muziku, a druga polovina je dosla da pije i jede dzabe.
Oduzih ga ja malo,pozdrav od Wuka 013!!!

BasariStudios
30.09.2007, 22:56
Dok sam ranije pio alkohol, nemate pretstavu kolko sam samo puta
PIJAN TREZNIMA svirao, umjesto da bude obratno...a da pocela je
i publika da svira na moje instrumente isto...nekoliko puta.

GALA
30.09.2007, 23:10
Buraz evo moj slucaj da cujete jednom sa svirke zasto vise nepijem koja sramota a pomalo je sada i smijesno:Sviro sam svatove i toliko sam se napio da sam u jednom trenu poceo plakati onako bez veze na zovimo kao neke emocije,gostima nije bilo jasno zasto ja placem cak se mladozenja poceo raspitivati da me netko nije slucajno udario,poceli gosti dolaziti do mene da me tijese bilo je stariji zena koje su pocele plakati samnom sazalili se ljudi ma ma opca katastrofa. da netko place zato sto je pijan. Sramote...

BasariStudios
30.09.2007, 23:51
hahahahahahahahahaha e ta ti je bila dobra.

GALA
01.10.2007, 00:17
Buraz to je istina,zamisli prizora covijek svira i place ljudi bi mogli pomislit:žiku ovog sam sebe pogadja pjesmama jos da i pocme sam sebi placat to bi bio vrhunac.zamisli takvu festu ja sam rodjen za klauna

Vaxter
01.10.2007, 00:41
Hehehe :))
Ova ti stvarno dobra! :))

Ma, sinoc sam se iznervirao jer sve trebalo da bude vrh, i onda se samo redjala sranja...

Taman snimim jedno dooobro parche, a snimi i ona mene, i sve lepo krene, kad eto ti vraga!

Dodje neki kromanjonac 3X3 sa lancem od 50 kila oko vrata i u nekoj novoj mechki, i pokupi je...

Usrano veche!

Da sam bar bio pijan, pa da mogu da se pravdamm nego sam bio suv k'o drenovina! :))


Ma, k'o ga shisha...
Ce bude dobro sledeci put... ;)

GALA
01.10.2007, 00:57
Buraz poslusaj mene nikad ne planiraj unaprijed pusti brate nek ide svojim tokom i manje pice gledaj jer ces plakat na kraju kao ja.heeee. Budi mi pozdravljen i nemoj te ovo pricati okolo da se sazna.haaa

Vaxter
01.10.2007, 01:02
Sve je bilo kako treba dok sam pio, shto je najgore! :))
Ja kad popijem, onako kako treba, bude taman emocija za dobru svirku! :D

GALA
01.10.2007, 01:44
Buraz mislio sam (PICE) a ne piće jebiga moja greska sve pisem bez kvacice.
Moj jedan profesor u skoli nije mogo reci (Č), uvijek kad bi rekao Č zvucilo bi kao C,onda kad bi nama diktirao da nesto napisemo on bi rekao : Covijek!-S kvacicom na (C)

Vaxter
01.10.2007, 01:49
Heheh :))
Jbg.
Cirku mogu da batalim, ali zene...
Ne ide mi nekako! :))
Kad vidim neku da me merka, ja pravim pauzu! :D

GALA
01.10.2007, 02:01
Ma ti si moj covijek ako se ikad sretnemo u zivotu ima brate da se napijemo i placemo a PICE ce da nas tjese vald ce neka da se sazali jednom mi je upalilo vald ce i drugi put samo brate pustis suzu i evo ih probaj drugi put na svirci da places mozda bude bolja brija ..hee Pozdrav

Vaxter
01.10.2007, 02:48
Hehe :))
Jes! Ce probam... :))

Samo navrni!
Za pijanchenje sam uvek raspolozen! :D

GALA
01.10.2007, 03:07
Sta kazes brate jelda imam naj luđe iskustvo. Covijece koji su to šokovi bili posle isprdavali su me cak su me zvali na telefon da dogovore da placem po sahranama za dnevnicu kao ono ako obitelj ne place pa da ja povedem prvi ,ma sranje brate to se zove bruka .Samo sto sam vam ja isprico mali dio ima toga jos da vam sve ispricam vi bi ste se kočili od smijeha moramo napraviti stranicu yu.HUMOR.midi

Vaxter
01.10.2007, 03:40
Heheh :))
Slobodno!
Nemamo posebnu stranicu, ali zato imamo ovaj Blatusanov kutak.
Aj da vidim da li njega mozesh da nadmashish?! :))

WUK013
01.10.2007, 05:38
Ej alo vi tamo.
Pa ne moze to tako da se napijete i placete bez mene.
A gde sam ja tu? ha,ha,ha
Pozdrav i idemo dalje...

yu-midi
01.10.2007, 07:16
kako vidim ovde bi se komotno mogao napraviti jedan HOR za plakanje =))

BasariStudios
01.10.2007, 08:05
A jeli, ko ce im dirigirati? Ja il Ti? Oboje pijani!

yu-midi
01.10.2007, 09:32
ja cu da se pridruzim u hor,mislim da dirigient nije potreban od suza necemo nista da vidimo :lol:

svirko
01.10.2007, 09:35
Dragi forumaši,

evo da vam se i ja javim pošto imam nekoliko dogodovština, al ovu neću nikad zaboravit. Naime na jednoj svadbi kolega i ja smo išli u pratnju mladenaca u crkvu, i tamo se skompali sa zastavnikom, i dok su mladenci bili u crkvi, nas troje jedva uguralo barjak i uredno oblokavalo u birtiji.Kad najednom čuju se sirene automobila, mi sjeli u svoje i za svadbom, a kad ono svadba otišla u drugom smjeru, a i nije bila naša. Ljudi moji, kad smo mi došli tamo gdje smo trebali, imaš šta i vidit: 300-tinjak ljudi s mladencima čeka ispred doma da ih uvede barjaktar i muzika. Ja sam cjelu večer od sramote gledao u zrak.

Pozdrav,

Svirko

Tomy
01.10.2007, 12:24
AUUUU ta ti je prava... hahahahaha

Tomy
01.10.2007, 12:32
Jedno prije desetak godina kad smo bili trio i pjevačica, moj harmonikaš i gitarista nisu baš bili u dobrim odnosima i stalno su se svađali tako dugo dok nije izbio pravi sukob.
Bili smo u svadbi na pratnji. Mladenci su bili na vjenčanju u crkvi. Mi smo ih čekali na parkiralištu preko puta kad odjednom započne svađa između gitariste i harmonikaša. Trčali su po cijelom parkiralištu. Gitarista je harmonikaša gađao sa bubnjarskom palicom, kad eto, mladenci izlaze iz crkve i treba zasvirati, a ovi se i dalje svađaju i trče po parkiralištu.....aauaauuauaa kako je bilo meni.

svirko
01.10.2007, 14:30
Jednom prilikom svirali smo krstitke, i započeli negdje u popodnevnim satima. Sviramo mi tako i sve je bilo super dok nije došao ovaj šta slika. Kad je on ukopčao onaj svoj reflektor, odjednom sve stane. Šta ja sad?, pregledavali ljudi tamo osigurače, sijalice, utikače, znojili se psovali Elektru, al sve je bilo u redu. Stajali smo mi tako skoro sat vremena, ljudi su već bili takve volje da bi uzeli čeliće u ruke i išli štemat po zidovima da nađu kvar, i ja se odjednom sjetim šta je i dođem tiho do kolega i velim im: Prijatelji moji, tražite komad čavla i brzo ga stavite jel nam je izgorio osigurač na razvodniku struje!Sve smo uspjeli zabašurit da niko nije skužio o čemu se radiločak su i zadovoljno kimali glavom jel smo ipak mi "otklonili kvar". A da su saznali.........

Pozdrav,

Svirko

kreso
01.10.2007, 14:43
E, a ja bih mogo napisat pravu knjigu o pizdarijama sa svirke :lol:

Jednom tako pratili zimi svadbu, Došli mi po mladenca i pratimo ga po mladu. No kako je bila magla na križanju se sreli sa drugom svadbom.
I naravno, mi tukci ošli za kolonom vozila tj za krivom svadbom. Došavši za svatovima "krive" svadbe (čak prije njihove muzike) izvadili instrumente i udri tuš, pa opleti. Čak smo i jedno par stotina kuna pokupili na harmoniku i nešto eura, kad dolazi "prava muzika". Naravno svatovi bili iznenađeni jer su mislili da ih neko časti s još jednim bendom. Došavši pravi bend, u čudu nas gleda, pita za imena mladenaca (mi naravno ko telci zujimo i blijedo gledamo, ono nemamo pojma). Kad smo skontali da smo na krivoj svadbi počeli se cerekat i valjat po podu, pokupili se ko pizde i ošli na pravu svadbu (nakon konzultacije s prvim svatom preko mobitela gdje treba doč). Izašli pred mladu taman kad je stigo i mladenac jer se je ovaj naravno vračo kući po buket za mladu jer ga je "tunto" naravno zaboravio.

Drugi puta isto tako sviramo svadbu (slavonsku), a naš pjevać (ujedno i drugi kljaver tj prateča kljava) udri po rakiji misleči da je "meka". Kad ono rakija od 20 gradi, doslovce munje i gromovi. Popio on sicher jedno litru, do litru i po te rakije. I klapa to tako do jedno ponoći, pjeva ovaj, al sve sporije. Toliko se nije nit primjetilo jer pjeva oko 60 % repertoara, a i mi smo isto malo više gucnuli. Najednom čuješ kako pada stalak s obje klavijature i naš pjevač. Ono đumbus u 3PM. Sve cvili, iz kljava se iskri, ovaj se valja ko žohar po podu. Najednom se diže, uzima mikrofon i na sav glas "Kaj je pederi ! Koji ste kurac HIK stali ? HIK, HIK !!! Maaa vozi daalje =)) i zaurla "Niiijeeee mene duušoooo ubiiiilooooooa " :lol:

svirko
01.10.2007, 14:54
E, pozdrav prijatelju Krešo!

evo samo da ti se javim, imaš poruku na e-mail ak te zanima. Ja sad odem doma, pa sutra nastavljemo temu, jel i ja imam toga za romane.

Pozdrav svima,

Svirko

GALA
01.10.2007, 15:22
Moze Hor ja cu plakati visoke tonove jer dosta vrištim dok placem i ne falšam imam strasan plać tonalitet..hee..hee

elvir
01.10.2007, 16:00
Hahaa Ajd Makar Vam Se Nije Desilo Ovo što Se Desilo Mom Kolegi Bivšem Sviraču Ma Da Nije Lijepo Da Ja To Pričam ,ali Ajd Nema Veze I Onako Ne Imenujem Ko Je,,,,,
Ovaj Kolega Nezna Ništa Svirati Samo Midi Fajlove čovjek Roka Možda Je Ovo Poznato I Tomi-u ,,,,,,pogodio Ti On Svadbu I Pjevač I Pjevačica Njegova ,,joj čovjek Se Satra Udarajući Po Tipkama Od Klaviature Ko Fol On Svira Rastura čovjek ,,,,,a Imao Je Onaj X Stalak I Nije Ga Dotego Kako Treba Jer Je žurio Da Počne Sa Svirkom A Kasnio Je ,,,joj Ljudine Moje Kad Se Je Stalak Rasklopio I Sve Se Skrhalo Od Pod I Klaviatura Leži Na Podu I Svira I Dalje Sama Ajjjjjjjjj Hahahah Ja Sam Se Pišo Od Smjeha A On Ostavi I Klaviaturu I Sve I Pobježe Sa Svadbe ,,,,,,,,joj Ja Ga Traži Pa Traži Kad On U Autu Sjedi I Plače I Samo Viče Jebo Ja Majku Svoju ,jebo Ja Sve Svoje Hahahahahahahahah I Viče Meni Ajde Molim Te Završi Svirku I Kasnije Mi Dotjeraj Instrumente Joj Joj Svašta Ti Ima Kod Nas

Vaxter
01.10.2007, 17:16
Hehehehehehehehe =))

Ljudi, stvarno treba da ovo skupljamo i knjigu da izdamo! =))

elvir
01.10.2007, 17:24
baš bi trebalo vaxtere evo glave ako nebi bila proglašena naj smješnijom knjigom na svjetu

svirko
01.10.2007, 18:48
Eto mene narode opet i veliki pozdrav svima!

Evo da vam se obratim sa još jednom pričom, naime svirali smo svadbu i to do ranih jutarnjih sati.Imali smo stanku i najednom ode naš harmonikaš van iz doma al s harmonikom, a normalno pijan ko letva. Mi ostali u čudu, i začas se začula muzika, pa reko našo si je nekakvo društvo i sad čovjek se vani lufta na svježem zraku. Kad nije prošlo dugo začuje se vani gromoglasni smijeh, aplauz i začas pjesma ali ono, iz sveg grla. Sad nemamo više ni mi mira, idemo vidjet van šta se dešava. Kad ono imamo i šta vidjet:naš harmonikaš se lijepo popeo na jedno drvo šljive, i to s harmonikom, i čovjek "udara" iz visina.Mi smo se samo pogledavali i nismo znali jel bi se smijali ili šta. I još je to bilo dobro, nego na kraju, kad je htio sići, neee, šta bi on dao najprije harmoniku pa da on normalno siđe dolje, nego oće frajerčina skupa silazit s harmonikom, pa se poskliznuo i zacviko ali tako da mu je glava visjela dolje, ali bogami smo ga jedva izvukli jel kako je padao tako mu je harmonika pala i s remenima mu se omotala oko oko vrata pa se skoro udavio.

pozdrav,

Svirko

GALA
01.10.2007, 22:22
Dobili bi OSKARA za knjigu

josipv
01.01.2008, 19:21
EVo da se i ja pridruzim sa par dogodovstinama,moj basista znao je doc na svirku bez bas gitare,a bubnjar se jednom vracao 50km,jer je zaboravio cinele,a kad smo vec kod alkohola,bio ja na nekoj zamjeni u drugom bendu i sad klavijaturista isto malo popio,i sviramo mi sviramo,kad odjednom vidis njega za mikrofonom kako se ono napuhuje,i odjednom pljus!!!!!!!! rigacina po klavijaturama,tekama,stalku......ja nisam mogo doc k sebi od smijeha,a publika da nepricam!!!!!

A pazite ovo:dogovorio se ja isto za neku zamjenu da odsviram klavijature mjesto kolege i kaze on nemoras nista nosit sve je kao u tom lokalu,dodem ja tam,ono klavijature pokrite nekom krpom...otkrijem ja to a ono klavijature rade brate mili vec 10 dana od prosle svirke,nije ih ni ugasio samo pokrio!

A jednom dok sam radio sa kolegom koji se bavio ozvucenjemi i iznajmljivanjem opreme:
Bila to neka proslava na nekom nogomet.igralistu i svirka zavrsila negdi oko 4h. svi se ponapili itd.i dosli mi po opremu negdi oko 6 pol 7 ljetno doba,pocela lagano kisica a ono nigdi zive duse,instrumenti upaljeni,master onako lagano dignut na mixeru i cuje se uuuuuuuuuuuu,dumi lagano a zive duse nema,zamislite si tu situaciju,ja sam umro od smijeha a ovaj je najprije posijedio od muke a onda je njemu bilo smijesno!

jager
21.01.2008, 03:25
Jest` da je tema stara, ali je treba malo oziveti :)
Veceras mi se (opet) ne spava, pa da podelim sa vama i ja jednu pricu, kako sam svirao svoju prvu svadbu u zivotu. Ujedno je to bio i moj prvi javni "narodjacki" nastup. Sve to, verovali ili ne, potpuno sam! Ima tome ... sigurno vise od 20 godina
Isao sam u svadbu, ali ne kao muzicar, vec kao kamerman ... Muzika je bila "suva", bez pojacala: dve harmonike, kontras i bas. Snimam ti ja svatove bez nekih problema do oko 22 sata i prosto ne mogu da verujem koliko muzicari piju i sve su pijaniji i pijaniji!!! Znaci, ono se lokalo samo tako. Jedan od harmonikasa je kleknuo kada je neka baka krenula da mu zalepi novcanicu na celo, a kad ga je lova opalila po celu, covek se samo prevrnuo sa sve harmonikom na ledjima .... Strasno :) Ostatak orkestra se raspao u pola pesme, nekako su podigli nesretnog kolegu i napravili pauzu ....k`o fol "da veceraju"
Medjutim, u sledecih pola sata su sedeci za stolom popili JOS zestine i SVI KOMPLETNO ZASPALI za muzicarskim stolom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posle sat vremena, popizdela raja. Svi su trazili muziku, a muzicari nemaju pojma ni gde su! Katastrofa!!!!!!!!
Ja sam u to vreme, kao klinac, "za maminu dusu" znao odsvirati i otpevati mozda maksimalno 50 narodnih pesama, a jedno drustvo sa svadbe (neki kevini prijatelji) je to znalo. Ubrzo, stize jedan stariji tip iz tog drustva, i nosi harmoniku koju je skinuo sa pijanog harmonikasa. Jedva su me ubedili da im sviram, bio me je blam do jaja, a i trema me je sasekla totalno!!! eeej .. treba i svirati pred 200 ljudi, a do tada nikad nigde nisam javno svirao narodnjake. Samo klasiku u muzickoj skoli !!!!
Dalje i nema mnogo toga da se prica... Raja se veselila do jutra samo tako...Punili su mi dzepove parama za gotovo svaku pesmu i zaradio sam sa tim smesnim repertoarom toliko para da to nije normalno!!!
Muzika je iskulirala i jedan po jedan su zbrisali kako su se pred jutro poceli trezniti, bilo ih valjda sramota... Ostao je samo kontrabas i ta harmonika na kojoj sam ja svirao. Cuo sam kasnije da su sutradan dosli da traze instrumente .... Strasnoooo :) Ali je meni dobro bilo....

milanceshow
23.08.2008, 05:08
:D
Ja sam tek sada procitao ovu temu..........:D......Vaxteru je vise muka sto nije uhvatio PIPI nego sto se lose culo.......:D...Ako brate moj i ja sam pickopacenik....;)

jeftabgd
23.08.2008, 10:45
Ma,takve pizdarije se stalno desavaju u nasem poslu.I meni se desilo da odem 150km,od kuce i da konstatujem da su i basista i gitarista zaboravili instrumente.Nekoliko puta sam se postavljao u pogresan restoran,pa onda rasturaj sve i bezi na pravo mesto a tamo smkrknuti mladenci cekaju da se namesti bend.A o alkoholnim zezalicama ima milion dogadjaja.Jednom se toliko svi izubijamo da smo se gadjali klopom, sa stola,polivali pivom po glavi,uzas,kako nas nisu poubijali,ni danas mi nije jasno.A,crkavanje mikseta i instrumenata zelim da sto pre zaboravim jer to mi je takav stres koji se ponavlja iz vikenda u vikend i zato sam pristalica kupovine iskljucivo novih i skupih instrumenata(a ni to mi nije nikakva garancija).

Alix
23.08.2008, 11:07
###I meni se desilo da odem 150km,od kuce i da konstatujem da su i basista i gitarista zaboravili instrumente.###

Drug izvini što se smijem na tvoju muku ali ne mogu da se zadržim...Ovo me nasmejalo ove sedmice najviše...evo već 3minute se valjam...hehe :D

jeftabgd
25.08.2008, 23:35
Mozes da zamislis kako je meni bilo smesno,samo sto nisam umro.Vozili su nazad za Beograd 200km/h,i stigli su nazad sa sat ipo zakasnjenja a bledi kao krec,mogli su da poginu 20 puta a nas ovamo da ubiju jer ne mozemo da sviramo bez njih.Naravno,jedno sranje uvek priziva drugo i desi se da je to svadba gde su pola gostiju neki policajci-klosari,toliko su pucali i mahali pistoljima da pet godina posle toga kad cujem petardu ja padnem u nesvest.