PDA

Pokaži Full Verziju : M-Audio Fast Track Pro ili emu 0404 usb


grabovac037
15.12.2012, 19:26
poozz imam emu 0404 ali bi probao sa ovom M-Audio Fast Track Pro ako neko zna da mi kaze razlike i koja je bolja za live svirku preko lap topa

epelaic
06.01.2013, 19:49
Ja imam M-Audio Fast Track Pro, zadovoljan sam, za kucno snimanje sasvim OK, ponesto ima problema sa driverima, ali sve u svemu best buy:p

momo
07.01.2013, 05:40
hahaha ovo je dobro .Malo driveri ali super...pa čovek pita za live?

epelaic
07.01.2013, 10:38
Ako dobro znam citat pita o Live ali i povezivanju sa laptopom, znaci opet treba driver koji zna bit nestabilan. Odgovorio sam u dobroj namjeri, stoga ne kuzim cemu ironija? Inace opet kazem nemam zamjerku osim d.... :)

tranzit
07.01.2013, 19:31
Zaboravi i jedan i drugi jer oni ne piju vode za Live upotrebu. "Live" podrazumijeva totalnu stabilnost i stopostotnu sigurnost i drivera i softvera. I Fast Track Pro i EMU 0404 su za tu svrhu nepodobni ili bolje receno, smece. Tu se mora dublje zavuci ruka u dzep jer kod Live upotrebe nema pardona, nema restartovanja i sto je najvaznije, nema vremena ni mjesta za nestabilnost i latentnost drivera audio interfacea. Sve sto je ispod 250 eura odmah zaboravi a i to je donja granica. Ako mora da bude USB, onda iskljucivo biraj Interface na bazi Hi Speed USBa, a daleko bolje bi bilo da imas mogucnost prikljucenja nekog od Fire Wire audio interfacea. Vecina aktuelnih Laptopova nemaju Fire Wire Interface ali poneki imaju Express Card Interface, pa u tom slucaju treba prvo uzeti Express Card Fire Wire (po mogucstvu sa Texas Instruments Chipom) a onda je polje izbora pristojnog Fire Wire audio interfacea vrlo siroko.

momo
07.01.2013, 20:30
Eto zato ironija

epelaic
08.01.2013, 00:32
Opet isto, nitko nije pitao da mu treba snimanje za izdavanje Live albuma, shvatio sam obicno snimanje za svoje potrebe. Cijena Zvucne kartice ne znaci nista, latencije kod FT Pro skoro nema 8 ms kod VST-a, prema tome skroz krivo i bezrazlozno natjecanje u pitanju "jeli prvo bila kokos ili jaje". Za nesto ozbiljnije naravno da ovo uopce nije tema koja bi se odredjivala na Forumu. Pozzzzz....

Sejox
08.01.2013, 00:55
koja je bolja za live svirku preko lap topa

Kao sto stoji u citatu gore,postavljac teme je pitao za "live svirku" a ne
za "live snimanje".
Ovo cisto da ne bude zabune,ukoliko se drzimo teme.;)
Procitah to u prvom postu,pa eto,tek tako....

tranzit
08.01.2013, 01:08
Tako je Sejox sokole... ljudi jednostavno ne citaju pazljivo i... i onda dolazi do nesporazuma i pogresnih savjeta. Dobro je uvijek imati jednog Sejoxa na forumu.