PDA

Pokaži Full Verziju : Kako da digne boje u VA 7???


ero77
22.09.2007, 22:07
pokusavam cjelo vrjeme da dignem boje sa diskete za va seriju ali mi ne ide, jeli ima kakva caka?
nazalost nemam upustva za klavijaturu inace bi procito...

Pozdrav

ero77
24.09.2007, 20:18
Pozdrav svima, zar nitko nezna kako da stavim boje u va7?

vularenga
25.09.2007, 18:29
mors da ucitas ceo user program pa onda vidis od cega je boja napravljena pa ucitas svoj user program i napravis je da ne bi to radio stalno napisi na papir koja ti se boja svidja

ero77
25.09.2007, 23:12
jeli previse da te pitam kako da to napravim, stvarno nemam pojma jer nemam upustva za klavijaturu... naj radje bi je prodo i kupijo neku drugu, ali mislim da ljudi i nevole bas va7...
ja sam skino neke boje za njega ( tamburice i tako dalje) ali nikako da i stavim gori...

ipa hvala ti sto si mi param malo pomogao...

pozdrav

srle69
26.10.2007, 14:31
Neces ti brate ni drugu klavijaturu znati da podesis.Ti i ne znas sta sve ima i moze VA7 a vec bi ga prodao.Nemoj da se iznenadis kada cujes neku dobru svirku na VA7 i posle zazalis sto si je prodao.
Samo da si malo procackao po netu nasao bi uputsvo za VA7.I ja sam ga tako nasao(bilo je davno pa nemam link).Poslao bih ti ali imam spori internet.
To sto si ti skinuo boje,to nisu boje nego VARIPHRASE,a boje su user programi sa kombinacijama fabrickih boja, efekata i postavki.Te VARIPHRASE ucitavas kao single u "variphrase load" meniju i pozivas ih na delu gde ti variphrase USER taster.
Ali sve ti je ovo dzaba ako ne znas osnovne funkcije.Svi bi mi voleli da ukljucis i odmah sviras ali je to danas nemoguce ni na jednom novijem sintu.
Trazi uputstvo,malo se pomuci i onda ces biti mnogo srecniji kada nesto napravis sam,a onda ces i vise zavoleti svoju klavijaturu i moci ces iz nje da izvuces sve ono sto zamislis.A VA7 je,veruj mi,jedna od takvih iz koje mozes dosta toga na napravis.
Ako je ipak prodas,brzo ces se uveriti i sa tom drugom masinom da sam ja bio u pravu.

GALA
26.10.2007, 15:14
Pozdrav svima, zar nitko nezna kako da stavim boje u va7?
nemoj se ni patiti s bojama na VA7 nadji si dobar brass i strings tek toliko da imas nesto a za solo koristi neku drugu klavijaturu VA7 je kao aranzer ubitacan nije za solo poslusaj moje snimke u Demo mp3 pa onda razmisljaj dal bi je prodao a kao sto rece srle69 neces ti znati podesiti ni drugu klavijaturu zato cackaj po ovoj i provali je. Pozdrav