PDA

Pokaži Full Verziju : Aranzer preko Xa-problem


veselinovicvs
04.12.2012, 02:02
Pozdrav svim forumasima...Problem je u tome sto kada spojim modul aranzer sa fantomom Xa i usglasim midi kanale PATCH radi odlicno bez ikakvih problema dok kada udjem u PERF pod levom rukom mi se javlja ACC3 a desnom rukom menjam harmoniju:confused:Totalno nelogicno...Ako neko zna resenje molio bih odgovor.

tranzit
05.12.2012, 13:36
Koji aranzer ? Ketron XD3...?

veselinovicvs
10.12.2012, 16:15
Koji aranzer ? Ketron XD3...?
Tako je XD3...Sve mi je bilo podeseno za TR-a ali sam odnedavno resio preci na ROLANDA i sada nikako da sklopim kockice.Nasao sam resenje za ovaj problem koji me mucio,fora je sto na Xa nisam dobro podesio midi...A sada me muci to sto MONO boje,dok sviram sa aranzerom,ne mogu da koristim jer i u PATCH-u i u PERF-u ne splituje boju iako sam je podelio da ide od C4,znaci zvuci kao kada bih boju SEIKO pokusao svirati u terci.
Dodato:
Resio sam...Problem je bio sto i u PERF moraju midi kanali da se podese.Posto sviram na master dugmetaru,trenutno,koja radi na 4-om kanalu u PERF se moraju podesiti midi kanali(F6-MIDI).

RadeKOKI
21.03.2013, 05:14
Druze jos ga nisi spakovao :D taj famozni XA :) a pricai smo danima telefonom ;) pozzzz sa ISTOKA \:D/

veselinovicvs
28.03.2013, 11:03
A ti si ti Radoslave...Evo upravo mi stigao sa prerade Xa pa seo za komp ima li sta novo od informacija...Dosta sam ga napakovao ali nemam vremena da nastavim.Ljudi ovaj Rade je kralj i kao covek i kao strucnjak za kljave da nije bilo njega ja bih sada jos uvek pakovao boje ili bih prodao Xa i ovim putem se javno zahvaljujem kralju...Sve najbolje...

RadeKOKI
21.08.2013, 02:03
uUzivaj Drug, tu sam samo okreni tel i resavamo to u sekundi :) ja se sad patim sa tyrosom .. jebg :((

gogili87
21.08.2013, 22:18
uUzivaj Drug, tu sam samo okreni tel i resavamo to u sekundi :) ja se sad patim sa tyrosom .. jebg :((

Sa kojim Tyrosom? :)