PDA

Pokaži Full Verziju : Roland tom pd85 greska


gnovako8
14.11.2012, 00:24
Pozdrav svima ovako koristim modul yamaha DTXtreme 2s svi elementi su mi od Rolanda pd85 dual i sanar je pd105, i desava mi se to pocelo je prije nekih mjesec dana jedan ped tom pd85 poceo sam da svira u svirci pocne kao da neko lupa po njemu,cak i kad je pauza kad ga niko nedira,probao sam novi kabal,probao u drugi ulaz opet isto,jedno vrijeme nekad radi ok i onda kad lupim prelaz na njemu jace radi kao neki drugi zvuk bongos se cuje,nije onaj koji bi trebao bit,znaci i to se desava na tom prelazu pd85.kolko se kuzim znaci nije do masine ni do kabla,sto bi moglo biti u pedu,rastavio sam ga sve zice su ok zalemljenje na triger,
Dodato:
Pozdrav svima ovako koristim modul yamaha DTXtreme 2s svi elementi su mi od Rolanda pd85 dual i sanar je pd105, i desava mi se to pocelo je prije nekih mjesec dana jedan ped tom pd85 poceo sam da svira u svirci pocne kao da neko lupa po njemu,cak i kad je pauza kad ga niko nedira,probao sam novi kabal,probao u drugi ulaz opet isto,jedno vrijeme nekad radi ok i onda kad lupim prelaz na njemu jace radi kao neki drugi zvuk bongos se cuje,nije onaj koji bi trebao bit,znaci i to se desava na tom prelazu pd85.kolko se kuzim znaci nije do masine ni do kabla,sto bi moglo biti u pedu,rastavio sam ga sve zice su ok zalemljenje na triger, Zar niko nije imao slican slucaj ,ako nista drugo probat cu zamjenit triger glavni za sner.