PDA

Pokaži Full Verziju : NIJE MI JASNO----


24.05.2005, 11:27
Molim da mi objasnite od kako sam se uclanio u ovaj forum pokusajem da ubacim svoje setove al svaki put me ignorise molim objasnite miv. :roll: :roll:

____________________________
Tema premeshtena u komentare i pitanja

Vaxter

laky
24.05.2005, 14:53
Nije dovoljno to sto si clan ovog foruma. Moras se prijaviti i na Download-Upload stranicu.
A kako se to radi i kako se postavljaju fajlovi vec je napisano.
Urednici ce ti dati linkove :lol: ja malo obnavljam ruski jezik :lol:

laky
24.05.2005, 14:57
Vaxteru ova uputstva, za prijavljivanje na D-U sekciju i postavljanje fajlova, bi mogao da saberes u jedan post i da ga stavis kao "lepljivi" .Ocigledno je da to pomalo buni nove clanove, a novih clanova ce biti sve vise :wink:

WAKEMAN
24.05.2005, 15:28
Nije dovoljno to sto si clan ovog foruma. Moras se prijaviti i na Download-Upload stranicu.
A kako se to radi i kako se postavljaju fajlovi vec je napisano.
Urednici ce ti dati linkove :lol: ja malo obnavljam ruski jezik :lol:
Ako je dobronamerna sala upucena na moj racun, u redu, prihvatam svaku dobronamernu salu...

laky
24.05.2005, 16:49
Sala je svakako dobronamerna i upucena je na moj licni racun. :lol:
Ne znam kojoj generaciji pripadas ali u moje vreme se i te kako ucio ruski jezik. Ja sam ga ucio skoro 12 godina i na zalost, sto mi ne sluzi na cast, dosta toga zaboravio. Tvoje pominjanje Rusije i ruskog jezika je samo pobudilo neke uspomene.
Pozdrav za tebe i za ostale kolege.

WAKEMAN
24.05.2005, 19:11
Pozdrav i tebi Laki i u pravu si - bez sale nema nista, a dobra ti je:)
Generacija kojoj pripadam, nije tajna, vrlo daleka 1962 godina:) /generacija po rodjenju:) / a i ja sam gulio taj Ruski u skoli, samo sto smo imali tako dobru nastavnicu, da je levo na tabli pisala pitanja, a desno odgovore, pa svi u obliznji park:)i niko nije znao ni dobrojutro da kaze, a svi - petice:)
I da nam ne zamere da nas uspomene skrecu sa teme:), tada je Korg radio dobre jednoredne i dvoredne organe :), poceli monofonici 10 i 20-ke sa tri tone kablova:), Roland - Juno-6, posle mu stavio "memoriju" i nulu:), ali sve u svemu - bilo je zabavno:) /Andromeda je bila SF:) /
Hvala ti sto se nasmejasmo , budi pozdravljen i ti i svi ostali clanovi ovog divnog foruma.
PS.Nego nisam spomenuo, 3.06 sam stavio jos sinoc, ali masina opet zeza kad ga pomucis sa sinkopama:(

Vaxter
24.05.2005, 20:00
Ma bre ljudi ja spadam u najmladje na ovom sajtu, a gulio sam ruski osam godina!
84-to sam godishe i uchio sam ruski da sve pooca!
Chak sam i na takmichenja ishao.

Aj sad cu da vidim da skupim te teme...

Vaxter
24.05.2005, 20:59
Pogledajte temu u Komentarima i pitanjima.
Prva je!
Tj. na vrhu! :)

WAKEMAN
25.05.2005, 02:20
Pogledajte temu u Komentarima i pitanjima.
Prva je!
Tj. na vrhu! :)
Vaxter, svaka ti cast :D . To se inace kaze - kad je djak vredan u jedno, ma ima svuda da je prvi :D
Nego, da li se ja jos ne snalazim sa "surfom" ovde, evo pisem ti bas odakle si naveo, a ne znam tacno na sta si mislio :?:
'No, ne nada trevozitsja, vsjo panjatno i vsjo budet harashoe :wink:
Escjo adin raz ti budes nam skazal cto eta - katoroe ti dumal i...njet problema :D
Nego da otvorimo mi ovde nesto na Ruski, posto ne znam da li znate i ovo:
Oni tamo imaju neke svoje masinice, mislim i na kompice, koje vrlo, vrlo ljubomorno kriju i cuvaju 8)
PS.Vaxter, nemoj da se ljutis, posto smo ovde prvo da se druzimo i da si pomazemo :D , ali u vezi onoga sto si rekao za godine, nema tu barijera kad je drugarstvo u pitanju :D
A ovo cu da nabacim onako 8) :
Bas na godinu tvog rodjenja, svirao sam docek Nove Godine u Atini u jednoj diskoteci, al` nije falba, da se pogresno ne protumaci, nego ispalo slucajno - bila mi tri autobusa turista, a orkestar -Grci, pa malo "skrenuli" stvar sa koloseka,a ovi nasi - udri pijanku i........ :D
Pozdrav :D

Vaxter
25.05.2005, 16:42
Ma nema zashta ljutnja bre! :)

И что я должен объяснить?
Я не понимаю! :(

WAKEMAN
25.05.2005, 17:25
Apsolutno nista, posto vidim -opet nesporazum.
Video sam samo da je tema premestena i to meni nije bilo jasno, a ti izvini ako sam zbunio i tebe - nenamerno.
Pozdrav.

Vaxter
25.05.2005, 18:24
Aaaaa...
Ma no frx!

Tema je premeshtena zato shto nije bila vezana za klavijuturu nego za sajt, a takva pitanja idu u u komentare i pitanja...

Postoje opisi tema... :)

WAKEMAN
25.05.2005, 20:08
VAXTER, znas sta mislim:
Svi smo sa raznih krajeva Sveta. Tu smo da se upoznamo, druzimo, sprijateljimo i posto radimo isti posao - koliko je moguce da se pomazemo medjusobno, jer svako ima nekih problema.
Ali s`obzirom da je ovo ipak Internet, a svi znamo sta "sve" hara po njemu, ja licno pre svega ne bih zeleo da na ovako divnom i profesionalno uradjenom sajtu i forumu, dolazi do nezeljenih nesporazuma i to pogotovu izmedju clanova i kolega.
A hvala Bogu da se treba i saliti i zezati, to samo moze doneti nove pozitivne rezultate, jer pre svega smo - ljudi, a onda muzicari, zar ne?
I mislim da kad neko nenamerno pogresi nesto, ne treba niko da mu se ljuti, pogotovu ako je pocetnik - evo kao ja na Vasem forumu, iako sa kompjuterima radim od kako su izasli/bukvalno/. Ali novo opkruzenje, drugaciji izgled, nova pravila foruma..... na sve se to covek treba priviknuti, samo treba vremena i redovnost.
Inace koliko vidim, svi clanovi su fini momci, dobri muzicari i ako se nastavi ovim tempom, bice stvarno velikih uspeha, a oni su vec ocigledni i sada.
Veliki pozdrav svima i samo napred :wink: