PDA

Pokaži Full Verziju : luka22 - demo snimci


luka22
05.10.2012, 22:11
Pozdrav svima ! Evo odlučio sam nakon dužeg otvoriti demo sekciju. Naime ako bi mogao u ovoj demo sekciji postavljat svoje ritmove i boje s korga pa500 na kojima trenutno radim preko 2 mjeseca koje ću komplementirati u jedan set te postaviti na forum kako bi pridonio ovoj zajedinci koja je i meni puno pomogla . Jako bi volio ako bi mogli iznjeti svoje mišljenje i komentare što vam se sviđa, što ne itd.

Evo za početak jedna rumba dorađena putem midia , te bubanj koji je rađen ručno od nule. Nadam se da vam se sviđa.

http://soundcloud.com/lukaomr-en/rumba-best-1-bestpa500-set

sasha93
05.10.2012, 23:58
Lepa rumbica,svaka cast,posebno mi se svidja bubanj,super odradjen...Samo napred...Pozz :D

mojjmbg
06.10.2012, 15:22
moj komentar je dokaz da necujemo muziku isto.....


meni se ne svidja bubanj ni malo. 70 % elemenata u bubnju se uopce necuje..... copresorom si mu j.... mamu.... sve u svemu jako lose za pa500...

sasha93
06.10.2012, 20:36
Mozda si i u pravu,ipak stariji si i imas vise iskustva kao muzicar,ovo moze mnogo bolje,ali za PA500 ja mislim da je i ovo veoma dobro...To je moje misljenje...

mojjmbg
07.10.2012, 16:37
nebi bilo uredu da stavljam snimke ovdje kod kolege u temi.. ali sasha ako vas zanima zasto tvrdim da je bas za pa500 ovo slabo.. poslusajte kod mene ili kolege ace... istu tu klavijaturu... pa mozda promjenite misljenje...



i kolegi luki isprike za ovaj mali off topic...

sasha93
07.10.2012, 17:45
Ipak si u pravu kolega...kod vas to bolje zvuci,pogotovo kod kolege Ace...ja sam ovo komentarisao na osnovu onoga sto sam cuo na nekoliko PA500,i na njima je to zvucalo skroz bezveze,ali ipak sam pogresio...moze to dosta bolje...u svakom slucaju,opet kazem,i ovo nije lose,solidno zvuci... :D

luka22
03.06.2013, 22:46
Evo nakon dugo vremena složio sam nešto s softverske strane, svaki ton semplovan s 2 layera, molio bi kritike i komentare šta bi mogao popravit , doradit itd.. hvala :)

https://soundcloud.com/ohm-studio/guerrini-sopran-v1-0-sample

Stavio sam u download centar ako nekome treba.

smuchac
03.06.2013, 23:27
Jel ovaj prvi dio snimke Grdović? Ako jest, zabrljao si ga poprilično NHF. ;)
Trećim dijelom demantiraš sve mada u prva dva dijela tu "tercu" neprecizno držiš i kasniš s jednim prstom pa malo "kopa uši" i zato mi ništa nije jasno kad si ovo treće ovako odsvirao. :) One way or another, možeš ti svašta uz rad, čuje se to. ;)

luka22
03.06.2013, 23:45
Hvala na komentaru, haha ma samo sam htio iznijeti ovaj prvi sempl harmonike što sam napravio, grdovića prvi put evo sviram po sluhu, a i druga stvar je što sam svirao na a500 i on ima jako lagane tipke, a sad imam midi klavijaturu koja ima srednje otežanu tipku i nisam se još navikao.

pozdrav :)