PDA

Pokaži Full Verziju : Cime da otvorim set za Korga????


fc.sevac
29.08.2012, 15:43
Pozdrav cenjene kolege, hteo bih pitam da li postoji softver kojim bi mogao da otvorim set ritmova za korg pa 500 ili pa 800 i iz njega izdvojim samo jedan ritam koji mi se svidja da bih ga iskonvertovao putem style worksa za Yamahu? unapred hvala!!!

Sejox
29.08.2012, 16:17
Set od Korga PA500/800 otvoris u tom istom Style Worksu.

Kod ovih klavijatura,ritmovi su rasporedjeni na User1,User2,User3 i u nekim ima i Favorites.(ukoliko je set kompletan)
Ides na opciju Style Converter,odaberes klavijaturu za koju je set,ubacis,recimo,User1 i odaberes opciju Single (ne Folder) za konvert.
Vidjeces spisak svih ritmova koji se nalaze u tom User1.
I ostaje ti samo da ritam koji zelis odaberes i iskonvertujes odmah za Yamahu.

mojjmbg
08.09.2012, 02:05
ili jos bolje kupis ovo i sve radis na pc i kad si gotovo samo ucitas gotov set u klavijaturu......



Korg Pa User Bank Manager

CopE-To
10.09.2012, 15:40
Ja imam problem loadiranjem user1.sty . Kad odaberem koji fajl pa800 da loadiram gasi mi se styleworks.Dali ima veze posto sam na win7...?
Dodato:
Set od Korga PA500/800 otvoris u tom istom Style Worksu.

Kod ovih klavijatura,ritmovi su rasporedjeni na User1,User2,User3 i u nekim ima i Favorites.(ukoliko je set kompletan)
Ides na opciju Style Converter,odaberes klavijaturu za koju je set,ubacis,recimo,User1 i odaberes opciju Single (ne Folder) za konvert.
Vidjeces spisak svih ritmova koji se nalaze u tom User1.
I ostaje ti samo da ritam koji zelis odaberes i iskonvertujes odmah za Yamahu.
kad izaberem ritam iz liste ritmova,otvara mi se neki prozor i u njemu pise neki error valjda, owerflow nesto...i kad probam da preslusam delove iz ritma nema zvuka.