PDA

Pokaži Full Verziju : Behringer UCA200


nemanja 1982
28.07.2012, 20:18
Zdravo svima.Da li je neko imao ovu zvucnu karticu i da li neko zna kakva je?
Hvala. :)

nesaband
28.07.2012, 22:36
imam ja UC 202 a sto pitas,sta te zanima,to je audio interface.@Tranzit ce najbolje to da ti objasni kad se bude javio.Ja bas nesto i nisam cackao da radim preko nje za sad.

nemanja 1982
29.07.2012, 11:40
Hvala na odgovoru.Pa u kombinaciji sa Behringer Xenyx 802 bih snimao nesto,ne znam koliko bi mi ta kartica koristila. :)

nemanja 1982
30.09.2012, 21:46
Molio bih Gospodina Tranzita ili nekog drugog da mi odgovori na ovo pitanje. Da li da kupim Behringer UFO 202 ili UCA200,koja je razlika izmedju ova dva Interface-a i koliko bi mi pomogao jedan od njih i koji je bolji od ova dva,posto imam integrisanu muzicku karticu?
Hvala unapred.

Arter
03.02.2013, 16:05
Pa.. Hm... Instaliraj asio4all... U postavkama zvuka u control panelu namjestite nju kao default karticu.... I onda znači na miksetu prikopcajte sve kako ide, izlaz iz miksete spojite na ulaz na zczcnoj, te izlaz sa zvučne na input na mixeti. Naravno ona je spojena preko usba ma komp. Zatim kad otvorite npr audacity koji je free program.,imate postavke za zvuk za out i za in i sve postavite da ide preko beringer zvučne, i to bi trebalo biti to. Naravno govorimo ovdje o snimanju, live snimanju


Sent from my ST25i using Tapatalk 2

yamahapassion
03.02.2013, 23:54
I ja imam jedno pitanje sto se tice ove kartice. Da li bi bilo moguce spojiti klavijaturu i recorder zoom h1 na tu karticu, pa u komp. Pri tome bi zoom h1 igrao ulogu mikrofona, pokusao bi da snimim nesto tipa live snimka sa sviranjem i pevanjem. Koliko sam razumeo, ova kartica igra ulogu audio interface-a, ali nisam nasao podatke da li moze da se prikljuce dva uredjaja na nju. Moje pitanje je, da li je ta kartica dovoljna da bi se uradio neki takav projekat, ili mi treba nesto jace, neka mikseta ili tako nesto... I koji je najbolji program sa kojim bi se odradio jedan takav snimak. Hvala svima na odgovorima.

Arter
04.02.2013, 00:22
Dotična kartica ima jeda in i jedan out. Bila bi potrebna mixeta, jer kartica nema preamp i kada se spoji mic tih je i loš... Znači trebalo bi u mixetu, pa sa mixete u karticu. A snimat, bezbroj programa, cubase, adobe audition, nesplatni audacity itd itd... Imam tu karticu pa znam

EDIT: ja imam UCA202 ali mislim da je to slicno sve

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

mirandess
04.02.2013, 00:51
Ja isto imam UCA 200 ali pojma nemam kako se koristi(dosla mi uz staru behringerovu miksetu) :-/ Moze li netko napisati kako se koristi, ja sam nesto davno pokusavao ali ni slike ni tona sto bi se reklo iz ove kartice :D ... Ja recimo od miksete imam yamahu EMX 512SC i kako cu skopcati ovo cudo... :-/ Hvala svima.

dakagospel
05.02.2013, 19:33
sta vas zanima oko uca ? Ja je koristim vec dvije godine !

tranzit
05.02.2013, 19:46
Mirandess, napisi momku isto ono sto sam ti na chatu savjetovao u vezi sa UCA i bice sve u redu. Zauzet sam pa nemam trenutno vremena sam da to napisem. Napomena: zaboravi te ASIO4All Drivere, cemu to kad UCA ima svoje ASIO Drivere i to daleko brze, stabilnije i bolje i po duzini i po sirini.

Arter
05.02.2013, 20:56
ispričavam se što sam napisao asio4all nisam bio siguran koji su...
@tranzit mislite na mene pod tim momkom ili? hvala, poz ljudi