PDA

Pokaži Full Verziju : Verga Bend - Demo snimci


Merdzanovic_
25.06.2012, 13:41
http://www.youtube.com/watch?v=9iv3-W0FwrE

Maksuzija
25.06.2012, 14:06
Super je svirka:D , samo su te drugovi izgleda mnogo zamorili ,pevas kao da si jako umoran .

pozdrav :)

Merdzanovic_
25.06.2012, 17:32
Hahaha hvala brate, da bio sam umoran svirao i pjevao od 20:00 do 02:00 normalno haha pozdrav

nesaband
26.06.2012, 01:19
ja sam od muzike i pevanja jako malo cuo.Ovo mi lici na neko dobro zezanje tebe i tvojih drugara.

cirica
26.06.2012, 09:54
Svirka je ok ali ako ovako pevanje zvuci i uzivo, moj savet ti je nadji pevaca. Za drustvo i rodbinu ces uvek biti dobar ali za ozbiljniju svirku tesko!

Merdzanovic_
26.06.2012, 13:22
Hvala vam postovanje, ali ja kad ozbilijno pjevam mnogo bolje zvuci posto on pjevaju kroz mene

nesaband
26.06.2012, 13:28
bez ljutnje,ja samo mogu da komentarisem ono sto cujem,ako imas nesto bolje ondapostavi pa da te hvalimo.;)

VUNIMRAV
26.06.2012, 18:07
Nesabend:
Kolega Neso ne cini li ti se da bi ovo moglo valjati:;)
"Hvala vam postovanje, ali ja kad ozbilijno pjevam mnogo bolje zvuci posto on pjevaju kroz mene"

asmir90
26.06.2012, 18:18
probaj malo podic pjesmu spustio si iz c mola na e mol,probaj to malo visocije..ovdje vise pricas nego sto pjevas...

zeljko
26.06.2012, 22:20
Ma smetaju mu ovi sto pjevaju snjim ja mislim;)I previse pojacan mikrofon a nisko svirano..Moze to on i bolje siguran sam samo kad hoce..Pozz

VUNIMRAV
26.06.2012, 22:48
Verga,cuo sam odmah po postavljanju tvog snimka sam snimak,ali ga nisam zeleo komentarisati iz prostog razloga so mi to lici na neku za...ciju.
Prvo,nemoj da se ljutis,jer imas smisla,imas opremu,MLAD SI,imas volju,pa zasto onda po Bogu brate prezentujes sebe u onakvom izdanju kakav sigurno nisi.
To jesu tvoji drugari i to je u redu,u redu je i taj dobar stimung,ali zapamti!!!,kad ih naucis da ti prlaze mikrofonu i pocimu da pevaju,sve cesce i cesce ce dolaziti i kurte i murte i nakraju ce samo tebi napraviti problem.
Drugo:zamisli da neki covek hoce da angazuje nkog od nas sa foruma pa ode u demo snimke da poslusa....maidje na tvoj i zamisli sta bi taj rekao na takav snimak a ve je poslusao snimaka i snimaka...opet tebi o glavu.
Zato moj mladi duze, shvati ovaj posao ozbiljno i onda ce tebe ljudi shvatiti ozbiljno i bice dobro.
Ponavljam imas smisla i malo podigni tonalitet i bice to dobro,a drugari,njih neka ali bar nemoj ovako javno da to postavljas,veruj mi samo ti moze stetiti.

nesaband
26.06.2012, 23:25
@VUNIMRAV
Lepo si sve objasnio ja ne bih umeo tako kao ti.

@Merdzanovic_

lep si momak,vidi se da si neiskusan ali vremenom ces se vec sve bolje snalaziti pogotovo sviracki posto za pevanje za sada ne mislim tako.Mislim da jos uvek ne poznajes instrument kako treba i da ce to vremenom biti sve OK.

Ne gubi volju i samo napred.Ovo ti sve iskreno pisem,nejiskrenije.

VUNIMRAV
26.06.2012, 23:45
Dr Neso,majke mi mislio sam kad sam nabrajao reci da je i lep momak(stvarno jeste),ali rokoh sad ce me ovi neki iz...i da sam sope,a sutra imaju neku smotru svog "folklora",pa zato nisam.
Eh da su mi njegove godine,zato,Merdzanovic,samo napred.
Neso,ovi agenti iz Roland RS su tebi trebali pokloniti BK5 sa obzirom koliko si ga zelio(vidim da ga nemam u nicku [-X).Ali ko ih sisa, eto dr Nese kad se vrati u Oktobru sa nekom makinom,da ce nam dah zastati:-w,zato matori naka ti je srecan put i odmor a dobra zarada!!!!

Merdzanovic_
27.07.2012, 14:41
Malo zezanje ali dobro zvuci dobro malo gresaka posto sam se malo puno pomjereao

http://www.youtube.com/watch?v=ZEh6VTpq9kE

Pozdrav!

sinisa
28.07.2012, 18:35
Kolega nema potrebe da dupliras teme i da ih otvaras za svaki snimak koji postavis. Svoje demo snimke stavljaj pod Verga Bend - Demo snimci koje si predhodno otvorio.

Merdzanovic_
29.07.2012, 12:23
Ok, izvini :)

Vaxter
29.07.2012, 21:08
Teme su spojene.
Obratite pažnju, kako se ovo ne bi ponovo desilo.