PDA

Pokaži Full Verziju : Spyder pro-plasticni granicnik na gornjoj "ruci"


VUNIMRAV
19.06.2012, 10:11
Da li neko zna ima li i gde da se kupe delovi za Syder pro stalke.
Meni konkretno treba plasticni granicnik na gornjoj "ruci",polomila mi se i ostao samo jedan vrscic koji nije bas pouzdan da zadrzi gornju klavijaturu.

gnovako8
19.06.2012, 17:32
Pozzz mislim da ces morati kupit cjelu ruku koja drzi klavijaturu, ,neznam dali ima posebno to.

josipv
19.06.2012, 17:55
Samo da se nadovežem za ovaj spyder pro......

Totlano sam se razočarao u ovja stalak,neki dan dodem na svirku postavim stalak i sam Bog sto nisam stavio klavijature gore,pukne mi noga kao da ju je netko odpilio,sto je najbolja stvar to je vec drugi put,kad sam kupio nov cim je izasao bio je star tri dana i ista stvar mi se dogodila,reklamiram i sad opet isti problem,doduse nakon nekih 6-7 godina koristenja,ali gdje je tome kraj??????:mad:....

Tako da ako vam se slicno dogodi da se ne iznenadite.....
A sto je jos bolja stvar,zvao sam music-shopove,rezervnih dijelova nema osim onih dodatnih ruku za trece klavijat.i stalka za mikrofon....Žalosno ali istinito!

gnovako8
19.06.2012, 18:30
kolega josipv , a neznam ovisi kako se pazi na njega u transportu znam par ljudi koji imaju godinama i sve 5,al opet ovisi i kako se natrefi mozda. tesko je tu reci ovak il onak. pozzzz

VUNIMRAV
19.06.2012, 18:34
Evo ja sam poslao na nekoliko adresa imejlove pa cu sacekati.
Ali kako cujem od vas da ce izgleda raditi domaca radinost,a sto se tice samog stalka,ja ga nikad vise ne bih kupio,ali sta ces kad je u trendu,a meni bio potreban u tom momentu.

josipv
19.06.2012, 19:02
Ma Gorane znas da ja pazim na to,nikad nista nije natovareno na njega bas iz tog razloga,i nisam neki zestoki da lupam po klavijaturi i to....neznam,strasno sam razočaran,ali sta drugo i kupit kad je ponuda losa....
Postovano sa mobilnog uređaja

gnovako8
20.06.2012, 01:35
ma znam, bas cudno reko sto ti dva puta tako puko, ,a mozda je netko drugi lupio ili nesto palo na nogu a nisi vidio i sl.pa postepeno puklo,jer to sam negdje procitao da aluminij ako dobije udarac da oce puknut.ko zna, pa ja imam godinama i sve 5 i znam tu jos par njih.a štaš sta je tu je.pozzz