PDA

Pokaži Full Verziju : Koji telefon do 150e?


dejanmaksic
18.06.2012, 21:45
zdravo,resio sam da kupim neki polovan telefon do 150e,ali vazno mi je da ima navigaciju dobru,tj.da ne skida kredit i kamera da radi lepo.Koji vi preporucujete?

nikadvisekorg
18.06.2012, 22:25
Sa pipaći ekran ili da ima tastaturu? ima mnogo sa navigacijom imaš polovne i za manje od 50e, ali nisi nam rekao da li hoćeš sa iGo navigacijom ili može i Garmin, i još neki kriterijum da bi smanjili listu, ovako imaš milion telefona do te cene, od svih proizvođača....

dejanmaksic
19.06.2012, 02:13
da,da ima touch screen....mozda nesto kao htc hd2,a za navigaciju ne znam koja je bolja..

nikadvisekorg
19.06.2012, 02:48
iGo

Vaxter
19.06.2012, 02:58
HD2 je podrazumevano sa Windows Mobile 6.5, što nije baš najsrećnija opcija...
Iako nisam baš ljubitelj Androida, bolje potražiti neku spravicu sa njim, ili u HD2 ubaciti Android.
Windows Mobile 6.5 je zamrla platforma, tako da za nju mnogo toga ne postoji, a Windows Phone 7 još uvek nije zaživeo kako treba, a najverovatnije i neće nikad.
Iako je Android poprilično nekvalitetna platforma i uglavnom obogaljivanje Linux kernela, trenutno je za nenapredne korisnike najbolja varijanta, jer je za njega mnogo više softvera na tržištu.

iGo je, kao software za navigaciju, među najboljim rešenjima na svim mobilnim platformama za koje postoji, a to su Windows Mobile, Android i iOS.
Tu nema mane.

zukae
19.06.2012, 07:51
Pogledaj malo Samsung Galaxy Ace.

aleksamat
19.06.2012, 21:37
samsung i5800...super je..kamera 3,2, ekran na tac, android operativni sistem...moze da se ubaci navigacija koja ne skida kredit..ugradjivanje kosta oko 20e..

zukae
19.06.2012, 21:45
Samo za taj i5800 mora da nadje specijalno izdanje igo za neortodoksnu rezoluciju 400x240. I druge aplikacije imaju problema sa pomenutom rezolucijom. Inace Samsung telefoni imaju manu sa gps prijemnikom pa im trebaju trikovi za fiksiranje signala. Ali moze se zivjeti s tim.
Postovano sa mobilnog uređaja

dejanmaksic
20.06.2012, 00:10
Ne mora samsung onda,ako cu imati muke sa navigacijom...preporucite nesto drugo,ne znam ni sam sta da kupim...sve su neki mali ekrani,a za navigaciju treba da je malo veci,da bih stavio u auto,da bi video lepo.hehe,nemojte sad tablet da mi preporucite.ahaha..

nikadvisekorg
20.06.2012, 02:04
napisao sam za ceo a4 papir i s*eba me net puče veza nigde posta....

hteo sam da kažem u vezi samsunga i pre ovih komentara, mani se te marke telefona koja 'lebom rani servisere telefona, ja npr ne koristim SE (sonyericssson) modele uopšte, ali sam imao prilike da detaljno isprobam nekoliko xperia modela, navigacija (iGo) radi savršeno, a kvalitet slike NEUOPREDIVO BOLJI nego konkurentske firme koje pišu isti broj mpiksela..... čak i slike deluju nekako življe i stvarnije.... pa ako ti je i fotografija bitna stavka osim gps modula preporučujem da dodaš na listu "za odstrel" i neke od xperia modela, do cene od 150e može dosta modela da se nađe.
Proturio sam sve aktuelne telefone ali SE ima ubedljivo najbolje kamere, da li je do sočiva ili do čega, 'bemliga ali tako je, ceo život nosim nokije zbog navike i bekapova koji sam lepim kad uzmem nov telefon, ali da sad rešim da promenim definitivno bi uzeo neki zbog kamere i video zapisa, a naravno i ostalih funkcija, koje danas manje-više ima svaki android telefon......

dejanmaksic
20.06.2012, 12:56
Ako sam dobro razumeo sa xperiom cu biti zadovoljan?onda tema moze da se zakljuca.

Vaxter
20.06.2012, 13:07
Ako si se odlučio, a vidim da jesi i slažem se sa odlukom, zaista može ključ, ali neka teme još malo.
Možda nekome zatreba. :)