PDA

Pokaži Full Verziju : Pitanje u vezi distonacije


gagan
10.06.2012, 01:00
Kako da popravi distonaciju ( fals ) vokala i bek vokala , u kom programu se to radi i na koji nacin . Probo sam u autotune u cubase-u al mi nesto ne ide , molim vas pomagajte . Neznam da radim sa autotune , hm kad bi nasao neki turtoial na srpskom jeziku ,,,, . pozdrav

milepsr
10.06.2012, 09:21
Celemony Melodyne! Imas tutoriala koliko hoces za njega na YT.

ELKO
10.06.2012, 10:26
Iz ličnog iskustva znam da je Antares autotune veoma zahvalan i veoma jednostavan. Kad ga dodas kao insert na željenu traku, tvoje je samo da podesiš intonaciju, npr, ako pjevac pjeva skalu Gmola , moras ukucati G minor i automatski si naštimao da popravlja distonaciju iz te intonacije.Imaš tu i veoma dobru opciju gdje možes praviti skale po želji.Naravno, ako pjevač previše distonira, onda ni autotun nemože da popravi situaciju. Čeprkaj malo pa ćes i sam naći način da iskoristiš prednosti autotuna. Ukoliko ti ješ neke stvari budu nejasne, javi se pa ću ti detaljno pojasniti presete za autotun.Pozzz

tranzit
11.06.2012, 00:26
Gagane poslusaj Mileta, Melodyne Plugin je ono sto tebi treba i sto ce ti odraditi sav posao na najbolji nacin, pa taman da ti tvoji krajisnici distoniraju i po dva, tri polutona, Melodyne, to jest, ti uz njegovu pomoc, ces to da saniras dok si rek'o keks.

gagan
11.06.2012, 23:19
hvala vam na odgovorima .