PDA

Pokaži Full Verziju : Branoy - Demo Snimci


branoy
03.06.2012, 15:01
ev malo od mene, danas snimao, ponovo napravio triton rack za drum i bass sekciju, ostalo roland g1000 i solo na triton Le.

soundcloud sam napravio samo za my live stvari tu bar nece zakazati mp3 "nikad" haha. poz

http://soundcloud.com/branoy-live

korgic
03.06.2012, 17:10
Olicno zvuci!!!!!!!!!!!

AcaG600
04.06.2012, 09:31
Auuuu kakav drum.... :) :) :) Stvarno dobro radi G1000....Svirka takodje dobra....Samo napred.... ;)

nesaband
04.06.2012, 10:17
stari dobri zvuk G serije,ja i dan danas patim za tim zvukom ali mi je bilo muka da je nosam G800 mnogo je tezak.

odlicni su ti snimci,samo smanji efekat,ima ga previse.

VUNIMRAV
04.06.2012, 16:55
Nikad nisam imao Rolanda,a uvek sam bio i "glasao " za nj!Ritam sekcija opasna,bubanj cist jasan,bas isto,ne treba kod G-1000 mudrovati i pametovati!Bravo,a sto se tice gospodina Korga,njega ne bih komentarisao,od njega i njegovih farbi i semplova mi je muka(imam ga i ja),vec vidjeno!
Sve ukupno,bravo!

AcaG600
04.06.2012, 17:30
@nesaband Sto nisi kolega zamenio G800 za G600, jer je mnogo laksi, laksu dirku i u nicemu ne zaostaje za G800, sem sto nema Synchro Stop, ali ni G800 ne pamti ritmove posle gasenja kao G600...Meni je to prelomilo sto sam uzeo G600, a ne G800...Pozdrav
Postovano sa mobilnog uređaja

romario
05.06.2012, 08:01
bubanj i bas su sa tritona ,jel tako ?
Semplovi ?

nesaband
05.06.2012, 08:48
@AcaG600

nisam hteo da ostanem na staroj tehnologiji posto se pojavio GW8 sa kojim sam bio zadovoljan.

AcaG600
05.06.2012, 22:05
@nesaband aaa ok....Opravdano....Novija sprava i bolje naravno....Pozdrav :)

GALA
05.06.2012, 22:10
ev malo od mene, danas snimao, ponovo napravio triton rack za drum i bass sekciju, ostalo roland g1000 i solo na triton Le.
Cova vam je fino napiso a vi mlatite o bubnju i basu s Rolanda....hahahaha

branoy
06.06.2012, 19:06
samo, nije lepo nekog zvati COVA, svaki covek ima svoje ime il ovde nick. malo kulture..

mladenkom
06.06.2012, 19:34
Cova je zargon,i nije nista uvredljivo,bar tamo odakle sam ja.Btw,dobri snimci,keep it up :)

GALA
06.06.2012, 21:05
cova znaci covijek samo skraceno, a majke ti jesmo uvrijedljivi

branoy
07.06.2012, 12:30
iii Ako kome treba taj drum i bass gtr uploadovacu ga ovde tj. dacu vam, posto vidim hvalite ritam sekciju pa skombinujte sebi u vasim aranzerima il gde vec.,.pzz

branoy
02.11.2012, 22:38
evo novih snimaka, juce snimao dosadno bilo,

http://soundcloud.com/branoy-g1000

tu cu ubacivati samo G1000 stilove, znaci dugo godina skupljam kombinujem, preradjujem, pravim itd,, takoreci sredjujem ,, ista da je jacina, efekti itd,,

kraj g1000 solo na Le cisto da ima nest,, i ovde takodje drum bas i ostalo nije sa Rack, ovde u ovom SounCloud Samo ALL G1000. poz

pc.hvala svima na komentarima , kritici itd:)!
meni je vazno da zvuci vani na kutije, ovde manje vise svako slusa na svoj razglas hahaa..

nesaband
02.11.2012, 23:14
Stylovi su odlicni,svirka takodje.

Posalji neki style da ga ubacim u BK 5 da cujem kako ce kod mene da zvuci i da li treba da se nesto edituje.

Definitivno ta serija G 800 i G 1000 ima prirodno najtopliji ton od svih Rolandovih aranzera.
Naravno i na tim klavijaturama treba truda da se sve sredi tip top ali su to slatke muke.

nele1
02.11.2012, 23:41
Sve je lepo ali 12 snimak mi zvuci najbolje ritam sekcija.

branoy
03.11.2012, 19:07
jbt kad pogledam od 2004 sam na G1000, toliko araznera izaslo da je to cudo, ja sam na njemu haha, znam ga u dushu i topao mu je ton, da nemos nest uzet drugo, nisam navikao na araznere sa semplerima, zvuce mi previse CD, studijski, upakovano, sta znam, ja volim otvoren ton, znaci kako jest, sta ubacis da nema guzve i pakovanja u 8 ACC na izlazu,, itd.. a iako sta uzmem drugo, ne prodajem ja njeg, i onako se ne moze dobit puno para. u mom okruzenju par gradova svi su na azdajama hahah, ja nist ne diram, posla 12 god svaki week imam. kad ne bude pitacu se jel do G1000 ahahah.. naravno kod svake novije uvek ima nesto da me privlaci i tako i treba biti, od svih detalja samo me zanima izlaz na klavijaturi i njen zvuk. sve ostalo da se sredit pa i prece se preko neceg sto ne moze.

Vex
03.11.2012, 19:26
Hehe,drago mi je da je neko nasao koristi od mojih ritmova :)

Style 9 ( 7\8 ,pravljeno namenski za pesmu od Joksimovica "jesi li me volela") ,style 10 (bele ruze) i style 12 (Sve se osim tuge deli )

U zdravlje i samo napred! Pozdrav! :)

branoy
03.11.2012, 19:37
jest druze , hvala!! skidam stalno, pregledam sta valja i ostavim sebi. standard, i ja sam dao isto sve svoje nek skidaju ljudi, usteda u vremenu , nas s rolandom g1000 je manjina, ako se mi ne pomognemo nema ko drugi, svet su preuzele azdaje .!!

Vex
03.11.2012, 20:11
Ma naravno,sluzi se slobodno! Zato sam ja na forumu i okacio,znam koja je to muka ... Sve najbolje!

nele1
19.03.2013, 20:43
Hajde kolega nesto baci novo onako smekerski,veliki pozdrav

branoy
19.03.2013, 22:33
ma nemam ba drug nele nist posebno, ni ovo nije nest specijalno, ja sam ti davno zavrsio to pametovanje i svaki dan sredjivanje ritmova, kome cemu? na g1000 stavim sta god ima za njeg i radi to poso tako hladno da nemam vise vremena tosit na pravljennje , osim samo podesim fino ritmove na razglas, i igranka je vesela uvek haha. i baksis nakapa na veseljima . nije mi toliko do ritmova koliko do svirke je i repertoara najvise.

zeljko
19.03.2013, 23:32
Stvarno super i ritmovi i tvoje sviranje sve bas odmjereno kako treba..svaka cast jedan si od super muzicara Yu-midi foruma..Pozz

branoy
20.03.2013, 00:56
hvala druze, ma kako kad mi dodje hehe , vecinom ova sr*** pravim kad ustanem, ne zagrijan ne znam gde gonim hehehe al zato uzivam na svirci, i tu se izivim pravo heheh.

pebic
20.03.2013, 14:59
Predobro, svaka cast

zeljko
20.03.2013, 16:00
Jasta skroz fino i mekano svira bas kako treba..Pozz

nele1
20.03.2013, 20:58
Jel znate kako se kaze ko zna zna.

nele1
18.04.2013, 14:12
Ajde ponovi nesto sa onim tvojim saxsofonom,onako da bude malo na vlaski pozdrav druze.

korg18
20.04.2013, 19:50
Meni ovo perfekt radi,i svaki snimak ti je bio dobar bar sto se tice rolanda,obavlja svoj posao,kako se kaže,stara koka dobra jaja nosi,,,samo naprijed druže i sve najbolje u daljem radu.

branoy
20.04.2013, 22:42
hehe hvala druze . vecina ne mogu verovati ,danas 2013 ja jos na g1000, nikad nisam imao arazner jos neki sa semplerom, i semplovima, ovo mi radi i dalje na razglasu. jest da tamo ima svega, al meni samo trebaju ritmovi zdravi i to je sve. svirka ,repertoar i pevaci, odradjuju sve ostalo.

branoy
22.06.2013, 02:11
evo malo uzivo iz kafica, opet totalno drugaciji repertoar za te stvari, mladi pevaci , trudimo se hehe,

samo g1000 i solo Le, namerno ima par gresaka akorda i tako to da se vidi da je uzivo

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/S5z3L8W4gBk?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/jmwrqTDNGak?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/17XHlQuRQ4w?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/0DCcgImIKOY?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

smuchac
22.06.2013, 15:24
Malo morate dovest u red vokale. Najbolje se čuje na refrenu na "Daleko si". Kako muški vokal,tako i ženski. Onu tercu vježbajte "u suho" jer ne zvuči najbolje. Svirka je skroz O.K i sviđa mi se. NHF ;) Sretno dalje!

branoy
22.06.2013, 16:27
hehe samo da ja pevam i da im znam objasnit al ne znam , pevac je jos sam skontao skoro tercu, ono na sluh, malo mu pokazao na klavijaturi sta se peva u terci da oseti, to sam jedino znao , al bice to s vremenom bolje, uglavnom kad smo bilo gde veselo je max, steta sto nemam video snimak, ko na koncertu D: svi ruke gore hehe, od nosa nosa, do sabana i italiane aaahha

smuchac
22.06.2013, 18:16
Onda vam se smiješi vesela budućnost. :)
Samo nemojte mehanički pjevati i po nacrtu. Tercu i opcenito tehniku se dobije s dugogodisnjim debelim vjezbanjem,pjevanjem pod tušem i u autu i sl. :)
Pozz.

branoy
22.06.2013, 18:39
haha likeee , falaa

romario
23.06.2013, 16:49
druze super ti rade te tvoje igracke :)

branoy
23.06.2013, 19:33
fala :D trudim se samo live da mi igracke zvuce ("omladinski" sto bi rekli:D (vecinom ovako su pre svi bili u dzenana loncarevic snimci s kojima je provalio i koji su najslusaniji, g1000 na sve jednom, pa tako se i ja trudim taj stim napravit, podesit u klavijaturi na ritmovima, ako kad treba ponesem triton rack od kuce i spojim na g1000 i vucem druge bubnjeve i bas npr da udaraju haha, mada danas ga ponesem na 20 posto mesta, i ovaj je super sa snimaka, vec podesen na mom razglasu koji ne menjam i to je to (pm2 i zx5), 10 god sam na te dve klavijature , nikad nist menjao, posla swaki week ,. uvek sam rekao nije ba ljudi do klavijatura, sve je do coveka, i koncepcije u glavi kad je na svirci :D

gogili87
24.06.2013, 13:17
Odmah se prepozna zvuk rolanda :) Odlicno radi

tranzit
24.06.2013, 13:22
Mijenjaj "pevaljku" i to pod obavezno. Nju je neko slagao da zna da pjeva. Distonira, malte ne, na svakom vokalu i to zestoko.

romario
24.06.2013, 14:42
Vjerovatno dobro izgleda ,tako da ;)

smuchac
24.06.2013, 15:37
Nažalost,potpisujem kolegu Tranzita. Poslušao sam dosad samo mrvu prve snimke a sada i ostatak. Curi treba hitna poduka ili pak pedala jer samouvjereno pjeva i tehnicira a nema tehnike a skoro ni sluha kako vidim/čujem. NHF

branoy
24.06.2013, 16:17
lepo izgleda plus nesto najvaznije kao drug, prijatelj, osoba bolja je od svih u kraju koje znam, za mnogo godina ni jednom nije uputila neku kritiku, posvadjala se, trazila il bilo sta, samo radi sto joj kazes :) !! (jbg tako ti je to u vecini slucajeva, zna pesme, zna repertoar, lepo izgleda, i niko se ne buni, ja nemam bas ovde kod mene gde naci da mene zadovolji po mojim zeljama max *i onako su tu da otpevaju 30pesama

yamahapassion
24.06.2013, 16:47
Brano, iskreno lepo ti sviras i klavijature si nabudzio nema sta... ali ovi kolege te sahranise :lol:
Sam kazes da ne mozes da biras pa ti je sudjeno da radis s kim radis, a i ako se to raji svidja, samo vozi dalje...

nele1
24.06.2013, 17:07
Sada cu davam ispricam nesto oko ovoga,kada sam svirao sa mrakovima svirka bila do jaja a nigde para,a kada sam imao nekog koji poima nema pored mene ubili smo se od love,ovo se nije desilo par puta pa da pricam kao desilo se slucajno,vec mnogo puta,a sto kolega kaze odlicno izgleda i ima repertoar toje ispravno 100% jer raja i gleda da pevaljka izgleda strava dobro sve ostalo je nevazno,toje rezon naroda nazalost.

branoy
24.06.2013, 17:48
tako je ba ljudi, paz ja stvarno sviram sve od narodnjaka iz pedesete godine , do severine i gangam stajla, sve podesim njihovo je samo da uzmu mikrofon i pocnu.
jednostavno receno, ima ovde mnogo pevacica i pevaca starijih , ovo ono misle da sve znaju i da su bolji od drugih itd, ali ja od kad vodam mladu ekipu sa sobom, mene glava vise ne boli, ako razumete. plus alergican na midifajlase!! kojih po gradu najvise ima, i matrice.

imam jednog pevaca za svadbe i krstenja, sa njim sam od kad sam ured i ja poceo, on je kralj na ovim prostorima, svi ga znaju od dece do precednika :D (uglavnom momak je medju svetom, zna posao), e sad pevacica, isto tako je dugo sa nama, nasao je u srednjoj jos dok je isla, prepoznao dobra devojka kao osoba i ima ponasanje. a ovaj drugi pevac na ovim snimcima tek jedno godinu dana sa nama, jer moj vise ne moze stici sve, radi u rafineriji pa ustaje, tako ovaj mi je za rodjndane i kafice, isto clan benda od sad.

uklopio sam ih u posao, video da svi zadovoljni posle svake nase svirke,
plus sta god im dam od pesama oni skidaju, dok pre kod ovih starijih moram cekat mesec dana da skinu posteno dve pesme, i onda pricaju ma meni to ne lezi, ja sam pravi pevac za prave stvari!! alo?? nema to ba lezi, pevas sve pesme sta ti dam, i uklapas se u vreme, pa ja bi umro kraj tih starih sto nista ne skidaju, mene bi prosla volja za muzikom iskreno,
i sto je najgore svi ti koji misle da sve znaju ljudi moji imaju nesto svadbi i nekih veselja i sede vecinom kuci dok ja radim celu godinu stalno

znaci samo trazim mlade i radne ljude, da su posteni, i konretni, sve ostalo dolazi samo.
znate hiljadu situacija kad vam neko dodje iz publike u lokalu i trazi neku pesmu, dal neka curica il bilo ko, i kad ti njoj odpevas pesmu ona je sva zadovoljna , uopste ti nije rekla primedbu uf nije bas orginal otpevano? to je danas zadnje,
bend mora biti YOUTUBE danas. da im pevas sve sto ukucaju haha.

tranzit
24.06.2013, 23:08
Sve je to meni jasno, ama steta je da svoj kvalitet, kao muzicara, deklasiras ovakvim pjevacima. Ni pjevac, ni pjevacica nemaju blage veze sa poslom koji rade za novac, dakle profesinoalno. Pisess o njihovim kvalitetima kao ljudi, u sta ne sumnjam ni najmanje, ama to ne smije da bude najvazniji ulsov za stvaranje jednog ozbiljnog orkestra. Ti si definitivno zasluzio bolje pjevace, samo o tome je rijec. Njih dvoje ne bih mogao da slusam duze od desetak minuta... veoma su losi... katastrofalni, bez ikakvog pretjerivanja.

branoy
24.06.2013, 23:36
jebiga druze. razumem. *svasta bih ja al nema hehe( (bar sto kazem ispunim se stom cinjenicom da skidaju pesme, pa mi nije dosadno, imam energije uvek. i jos sviras uvek u gradu u centru gde curica mnogoo, odradis preko cele godine preko 20-30 svadbi i super, pa krstenja, pa rodjendani osamnesti, i jbg onda skontas radis, sta da trazis da menjas kad se niko ne buni, a znam da nemam odakle u okolini od 50km naci bilo koga drugog, nije se jos pojavilo talenata, a starije iskusnije volja zajebava cesce, nemaju vise repertoara za sve uzraste, ja sam neko ko ne voli menjat ljude, ja sam ekipu koja ce radit, kad im kazes dodjite tu i tu, da si siguran, i dobro. itako ma uglavnom mozete skontat sve
Dodato:
najvise se ispunjavam kad sam sam u studiu, to mi je broj jedan pa sve ostalo, cak ni tu nemam koga zvati da mi dodje profesionalno da otpeva neke demoe, da radimo da stvaramo nesto, koga god bi zvao od ovih domaci, uvek bi neko rekao, odma nesto na pevanje, znas kakve su kolege, samo bi se to ogovaralo, a bezim od takvih , sve je lako pricat al za nesto ozbiljno vec bi se na startu trazile pare i za taj demo da ti pozajme glas( po njima svi znaju) ahah,

tranzit
24.06.2013, 23:49
Moras da znas da u ovom poslu nema nista na lijepe oci, sve se placa jer ljudi, koji se profesionalno bave muzikom, su veoma osteceni na Balkanu, poslije nestanka bivse drzave. Postali su kao divljac za odstrijel. Iza njih ne stoji niko, nemaju ni penziono, ni zdravstveno osiguranje (sa malim izuzecima poslijednjih godina), moraju za sve da se pobrinu sami... zato i kosta njihov rad. Kvaltet je uvijek imao cijenu.

branoy
25.06.2013, 00:12
ma ne kazem ja za profi, nego za ove oko mene, to sve misli da zna peavati, ja ovde ni jednog na sto km ne vidim da zna radit sa glasom i da je profesionalac . nema takvog, svi pevaju po svom i za sebe.

imao sam demo sa 8 pesama, jedna otpevala, ufurala se, ubija, poslao Cani u Bg (ona i pre mi rekla ako imas sta posalji da cujem pa ima ja i koleginica),, kaze zena ko ti je ovo vako lose otpevao (za muziku sve OK) , nisam hteo kvarit te moje profi pevacice ovde srecu, nek i dalje bude ubedjena da ubija hahahah.. :D i skontas nemas sa kim radit!! dzaba od sveg sto imas i sto znas .

romario
26.06.2013, 10:25
To što branoy kaže su činjenice .
Živiš i radiš u okruženju koje je takvo kakvo je .
Manja sredina,manji i izbor ljudi sa kojima se moože raditi,tako da su tu
kompromisi neizbježni .
Idealne situacije u zivotu su rijetke,nemoguće .
Zato treba cijeniti ono nešto dobro što imaš,
a čini mi se da drug branoy jako dobro balansira u tome.

tranzit
26.06.2013, 11:27
Idealne situacije u zivotu su rijetke,nemoguće .Nisu u pitanju idealne situacije, niti one uopste postoje... bar pristojne, iz kojih ce se izvuci maksimum. To zaista nije nemoguce.





Zato treba cijeniti ono nešto dobro što imaš,Problem je sto on nema nista dobro, kada su u pitanju pjevaci.





Branoy sa svoje strane pruza veoma mnogo i treba mu cestitati jer veliki je problem i vrlo tezak rad, kada pjevaci, znaci oni koji stoje naprijed, oni koji su "izlog" i reklama orkestra, ne valjaju. Imao sam slicnih situacija u karijeri, bilo je veoma tesko ali covjek ponekad jednostavno mora biti konsekventan. Poznata mi je i skucenost malih sredina i sav "porok" koje one sa sobom donose, kada je izbor saradnika u pitanju ali ako Branoy ima namjeru da ide naprijed sa svojom muzikom, on mora da raskine lance. Sasvim je druga situacija ukoliko ne zeli dalje i vise, a steta bi bila jer moze. U tom slucaju badava diskutujemo.

romario
26.06.2013, 11:55
Diskusija,razgovor s tobom i ekipom sa foruma mi nije nikako badava ;)
Dapače,vrlo je ugodan,a često i koristan .

Slažemo se mi u svemu .
Maksimum iz neke osrednjosti,određene ograničenosti je takav ,kakav je .
U oravilu ,uvijek treba tražiti maksimum iz nečega,recimo iz klavijatura ;)
Svjedoci smo da se rijtko dolazi do toga,brzo se odustaje ...
Uvijek je stvar u čovjeku.
Lakše je sjediti ,piti kavu,nego vježbati sviranje,pjevanje...I pametovati ;)

Nešto baš i nisam slušao previše te pjevače sa snimaka,
Da bi uz vježbu bili bolji i oni,to je sigurno .
Opet,ako su raja ,sa svojim stavom ,imidžom ako donekle kompenziraju taj nedostatak u pjevanju ,dobro.Nije super,ali je dobro .

E sad jedna činjenica .
Ako branoy,ili ja,možemo svirati svaki dan,učiti nove pjesme,programirati klavijature , i taj pjevač,da je tako ispravan kako sam ja sad napisao;),
on bi plaćao sate solfedja redovno i usavršavao svoje pjevanje recimo .

Tako ,koliko god oni bili ispravni kao ljudi,
s jedne strane nisu ispravni jer se ne daju u posao koliko se recimo damo mi muzičari.

tranzit
26.06.2013, 12:22
Potpuno si u pravu, upravo je to ono o cemu sve vrijeme pisem. Branoy moze da se trudi, pa cak i da se mucii prateci ove distonicare, oni ne daju nista od sebe da bi i njemu, i orkestru i sebi, a na kraju i gostima kojima pjevaju, ucinili situaciju laksom i kvalitetnijom. O tome se i radi, da su pojedinci osudjeni na konstantni rad a pojedinci koriste to besomucno. Svjesno ili nesvjesno, nije ni bitno.

sale_band
26.06.2013, 15:49
Mene fascinira činjenica da kod naših ljudi prolazi toliko mnogo "fol" pevača, falsera i antitalenata...
Nisu krivi ovi što ne znaju, krivi su ovi što ih zovu i još plate za to.
Na zapadu toga nema, odmah radi paradajz

Sent from my HTC One XL using Tapatalk 2

branoy
26.06.2013, 19:32
sve razumno nema sta ,, sam jbg nisam u kraju gde imam nekog boljeg resenja (ja prvo sto bih voleo je da ovim svojim dam andjeosko pevanje a ostalo da ne menjaju nista na sebi, sve za 10) ,. drago mi je opet kad vi imate gde ih naci, ipak iz iskustva znam da je lakse naci nekog nego zadrzati na 5-10godina minimalno. ja sto kazem ne bi voleo da menjam ekipu cesto bas iz tog razloga skidanja pesama, zamisli potrosis 3 godine na jednog pevaca , skinuli ste sve zivo i on ode,, a ti nadjes nekog novog, i taj 10 pesama za pocetak zna,, to je da se ubijes, odma te unazadi, da kazes imas li volje za bilo sta.

i uvek drugacije je kad ti slusas u sobi mp3, a drugacije je kad izadjes na svirku, tu se vidi razlika. znam isto osetio sam to po poznatim bendovima, slusam ih u sobi jbg, milion mana, odem im na svirku, uglavnom sam isao nedeljom bio ovde jedan klub sto je dovodio ih , pa brate ludnica atmosfera, sto vec pricam .


trece, mi klavijaturisti smo vecinom zadovoljni kad mi sviramo sta zelimo a oni pevaju, msm vecinom se udubimo u muziku nego li u njih kako to oni pevaju, sam nek ne iskacu IZ dmola u cemol haha, to je vec da ne bih mogao pratit nema sanse haha, nek se drze intonacije,
i kad su pevaci tanji, trudis se vise ih popuniti biti iza njih, plus najveci osecaj sto imam je da nastimam da nikom ne smeta ton, zvuk razglasa, nema piskavih, vristavih zvukova, nema da ti bas otkida bubreg, itd, to je isto veliki plus.

voleo bih svasta al ne moze .
oni nemaju pojma sta im ja znacim al valjda ce znati nekad. mada to uglavnom bude uvek kasno.
Dodato:
ee evo vam moj fejs samo za kolege, pa slobodno me add, ima tu slika svega, , da i izuelno vidite radnu atmosferu , pozz

https://www.facebook.com/branoy.works

nesaband
27.06.2013, 08:42
Mijenjaj "pevaljku" i to pod obavezno. Nju je neko slagao da zna da pjeva. Distonira, malte ne, na svakom vokalu i to zestoko.

Ne diraj pevacicu,cuje se da lepo distonira.Nepisano pravilo je da su takve pevacice poslusnije i bolji ljudi.Meni su takve koje distoniraju i koje su atraktivne donele vise para nego one koje pevaju odlicno ali su ko mrtvo puvalo na sceni.
tvoja svirka standardno dobra,kombinacija na kojoj sviras je dobra,zvucis moderno i svaki ritam ti je do tancina odradjen kako treba.

smuchac
27.06.2013, 12:55
Neka dstonira koliko hoće samo joj daj da se posluša i sama će se natjerati na napšredak. Tek onda vam nema kraja. Ona nije tele pa da se neće popraviti. Zato polako i uz više treninga sve će doći na svoje mijesto. :)

tranzit
27.06.2013, 14:44
... Ona nije tele...Nije... napisao bih nesto, ama ne ide ovako javno. Muzika, odnosno umjetnost uopste, je kreativan posao koji nije za svakoga, ne zato sto je tezak, vec zato sto jednostavno ne moze svako njime da se bavi iz nedostatka ili radi nedovoljnog talenta. Neko napisa da je kod muzike 1% talenta a 99% rada (ili slicno, nije ni vazno), rekao bih, kao prvo, da je odnos dosta drugaciji ali taman da je i tako, ako ne postoji onih 1% talenta, moze se raditi do besvjesti i nazad, nista nece pomoci. Ovo pisem uopsteno i nevezano za pomenutu pjevacicu.

sale_band
27.06.2013, 15:02
'alal ti ćufte!

Sent from my HTC One XL using Tapatalk 2

tranzit
27.06.2013, 15:06
Radije bih cevape, ako ikako moze.:lol:

Dell
27.06.2013, 15:20
Ja sam davno rekao da to 1% talent, 99% rad najodvratnija muzicka floskula i ne pije vode. Sto se pjevacice tice, vjeruj mi za nase uvjete rada i preodlicna kakvih drekaca kod nas ima...

zeljko
27.06.2013, 15:22
Ja bih prije rekao da se radi o 50%i50%pola pola..Treba i Rada ali bez talenta takodje posebno u pjevanju nema nista ako nije urodjeno..Pozz

branoy
27.06.2013, 16:31
samo rad , najlepse je kad ti pevacica dodje na probu a?? :D

Rudiiiii
27.06.2013, 18:11
... evo da i ja prokomentarisem. Muzika moze biti umjetnost ali ovo sto oni rade je samo proizvodnja svakojakih tonova a to po definiciji nije umjetnost. Ali na toj livadi oni nisu sami, tu pase jedno 95% nase estrade. Jos je gori ovaj ostatak od 5% koji se smatra "pravim" umjetnicima a niko da im kaze da je bolje da se presele u ovih 95% i da ne kvare. Na svakom cosku imamo quasimodo sevdalije: pop-rock-etno-metno varijante i podvarijante, dzezere koji obavezno uvale neki folk motiv tek da se zna odakle dolaze i gdje pasu. Hocu reci: nije problem u formi nego u esenciji i to je ovaj bend vrhunski uskladio: kakav sadrzaj takva forma. Dosta zavisi i iz kolike daljine se na stvar gleda: izdaleka i pornografija izgleda kao filmska umjetnost pa i "ovo" iz daljine moze zazvucati kao neki suvisli (umjetnicki)koncept.

tranzit
27.06.2013, 19:36
Veoma dobra analiza, jedino sto imam dojam da si previse generalizovao, to jest, da su procenti koje si naveo ipak nesto manji. Estrada kao organizacija, u smislu u kojem je poznajemo iz trece cetvrtine proslog stoljeca, na prostorima bivse Jugoslavije, ne postoji (sto je naravno veliki deficit), a ne postoji ni bilo kakva kontrola kvaliteta onoga sto se izdaje, to jest, muzike kojom opijamo narodne mase. Naravno da je uslijed ovih faktora doslo do hiperprodukcije sunda u najgorem smislu te rijeci. Bilo ga je i ranije ali u dosta manjem procentu. Generalno, smatram da je najezda masovnog sunda krenula sa pojavom Juznog Vetra, a onda se on eksponencijalno munjevito prosiro do neslucenih granica. Da ne spamujemo temu, o tome mozemo prodiskutovati u nekoj od tema koju bi trebalo namijeniti iskljucivo ovoj pojavi, odnosno problemu.

sale_band
28.06.2013, 11:43
Ja bih ipak tu najezdu pripisao
Slatkom Grehu i gdji Breni koji nastavljaju tradiciju i danas samo pod drugim ruhom...

JV je prešao u te vode tek kad je MMI uvideo gde je laka lova i kako najkraćim putem do nje, što bi objasnilo pojavu Anice (lančić) i njoj sličnih, kao i tra la la pesama... Čak je i DM bila eksperiment koji je upalio...
Današnji JV je bruka, to više nije ni šund...

tranzit
28.06.2013, 11:53
Ima i tu istine, Brena je takodje jedan od glavnih nosilaca pokreta sunda, ne znam ni sam kome bih od njih prvom dao stafetu, mada mi se cini da je ipak Juzni Vetar bio masivnije prisutan. Brena se doduse duze odrzala, pa i danas truje naciju(e) svojiom antimuzikom. Kako god i Brena u Juzni Vetar imaju velikih zasluga u stravicno brzom i strmom padu muzicke kulture na jugoslovenskim prostorima.

sale_band
28.06.2013, 12:06
Ja to pojedinim ljudima ovako objasnim, kad pitaju šta je šund.

Ako čuješ muziku i vidiš desetak minića kako tresu, to je šund. Ako čuješ muziku i ne vidiš nikoga, e to nije šund :-D

Sent from my HTC One XL using Tapatalk 2

branoy
29.06.2013, 03:11
da je se ostalo na MAGNETOFONU, ne bi svako pevo ni dan danas haha,

najgore mi kad mi dodje pevac, u startu nije ni poceo pevat vec ti objasnjava ti ces mene ispravit sve gde sam ja gresio napravit marinka rokvvic od mene hahah, pa meni je tezi to poso neg napravit svu muziku, jbt kad se ja moram ubijati u melodynu da bi on propevao,
a kad dodje na tezgu jbg, nema melodyna, to si ti. tako je 80 posto pesama, sve jedna pod noz VOCAL. pa ko fol i pevaju

VUNIMRAV
29.06.2013, 08:43
Slazem se sa tobom,a videces koliko ce ti se sve to jos vise gaditi za jedno petnaestak godina ispravljanja,ubedjivanja,trpenja...ali to sve ide uz ovaj gust sto imamo mi muzikanti ili muzicari.

branoy
29.06.2013, 12:59
haha jbg, verujem!!
kaze ko je unistio muziku? pa ko drugi nego kompijuter !!
od kad je dzaba sako se bavi muzikom, i tako se i nagomilalo svega, da se nekima pocinje gadit muzika haha.
al stas, uklapas se u sve to i cutis.

tranzit
29.06.2013, 13:07
a kad dodje na tezgu jbg, nema melodyna...Ama neka kupi neki Helcon pa ga prebaci u Pitch Correction modus i ti opet miran =))=))=))=))




kaze ko je unistio muziku? pa ko drugi nego kompijuter...Ne mozes ni da sanjas koliko si u pravu... 'bem ti elektroniku... gadi mi se i kad samo pomislim na to. Fuj... fuj...

branoy
29.06.2013, 15:25
haha ~~ !

sve je pocelo sa prvim codecom zvani lame MP3!! prvo je on unistio (smanjio Wav za 10putA) WAV rendovan iz studia direkt na CD (jer danas niko ne slusa vise WAV i zvuk iz studia, prosto nema ga na netu, sve je napravljeno iz Mp3 sve jedan nas video klip kucnih izrada na YOUTUBE) !! pa onda DAW-ovi na svakom cosku. to je to.
Dodato:
a internet je to samo ubrzao i povezao, da ne bude prvo internet je unistio.

branoy
24.10.2013, 20:06
evo link sa 36 pesama, pre jedno 4-5 godina snimali po lokalima,
ja imao ko i sad triton le solo, g1000 i triton rack za pratnju.

https://www.reverbnation.com/thevirusbend/songs
Dodato:
http://www.youtube.com/watch?v=UrnLq0bjiKg&feature=youtu.be

Merdzanovic_
28.10.2013, 11:16
Odlicno svaka cast brate.

zeljko_mo
28.10.2013, 19:12
načitah se sad od početka do kraja... uf.. :D
Branoy, svaka čast na svirci, i hvala na uploadima, pomogli su mi mnogo dok sam imo i G600 i G1000...
uživo odlično zvučiš, stara masna G serija (kao što bi rekli "dječiji sanduk") :p
dobro sređena, uz Le... vrh... bez kritike što se sviranja tiče...
a što se tiče pjevačice... hm.. da sam ja na tvom mjestu,(da se ovako postavim), tražio bih drugu, jer njoj još puno puno treba da bi se to zvalo pjevanjem... ona je plaćena da otpjeva, kad je plaćena za to, očekuje se od nje da to i odradi... ali vidim i da si iz malog mjesta, gdje nema baš recimo pjevačica, pa se sad živ izgubi i neznam ni šta bih ti savjetovo, ali sve u svemu, ti si za 10 :D .. bez ikakve uvrede, živ mi i zdrav još 100godina bio :)

nele1
28.10.2013, 19:17
Druze sta izvlacis bre iz te G serije pravis nemoguce misije, treba date uzmu kao inzinjera pa da naprave jedan dobar aranzer,veliki pozdrav.

acakasper
28.10.2013, 19:50
brane svaka cast,od cega si napravio boju sto koristis u pesmi kazes da te volim od Cece,ono slicno kao Benny Benassi - Satisfaction,od kojih fabrickih semplova se pravi ova boja?

zeljko_mo
28.10.2013, 20:52
http://www.youtube.com/watch?v=7-rX5wHEVUY

semiru skidam kapu... glas, sviranje... sve za 10!
Dodato:
greska, nije ovo ovdje trebalo :confused: bem ti multitasking :(

branoy
28.10.2013, 22:58
hvala momci, jbg, bas tako mali grad. voleo bi i ja imat nekod da "razvaljuje" al nema haha. jbg

branoy
05.11.2013, 23:03
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/81Vy0B1s3J0?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/0AA45uTYDyU?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Dodato:
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Pfdff0ErmuY?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Dodato:
https://soundcloud.com/branoy-works/djurdjevdan-angel-voices
Dodato:
vokal VSTi, djurdjevdan
https://soundcloud.com/branoy-works/djurdjevdan-angel-voices
Dodato:
bila neka svadba juce, i dade mi jedan kolega harmoniku za stolom , a ja nikad je svirao, a ovi moji malo snimili haha

http://www.youtube.com/watch?v=aD30jQaZAwQ&feature=youtu.be
Dodato:
evo jos nesto, pocinjem i PC arazngere sa sredjujem sebi lagano.

neka dvojka spora brza i harmonika kontakt

http://www.youtube.com/watch?v=YItEbJ_-2ao&feature=youtu.be
Dodato:
evo jos PC arranger

http://www.youtube.com/watch?v=Pk4rO60U_Sw&feature=youtu.be
Dodato:
PLUS solo boje kontakt na jedan klik 85 boja za live svirku

http://www.dailymotion.com/video/x172vtt
Dodato:
http://dai.ly/x172vtt

branoy
12.11.2013, 23:28
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/TgOU5WWqYmw?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

mladenkom
13.11.2013, 00:20
Meni se dja!

Sent from my R800x using Tapatalk 2
Dodato:
Sta bi sa bk9 na kraju,jesi probao?

Sent from my R800x using Tapatalk 2

nesaband
13.11.2013, 01:11
Samo mogu da ponovim,odlicno ti to radis a i odlicno sviras....

branoy
13.11.2013, 01:36
hvala dr nesa!
e ovako vise od dva meseca me zavlaci ovaj u banjaluci, kao prodao je bk9 nekome, a stalno mi kaze za dva tri week donosim iz madjarske drugi, i nista tako meseci prolaze, kontam neki zajebant, sve ima na sajtu a nista u prodavnici,

i jos kontak sta uzeti, bk9, pa3x, nem pojma , ipak semplovi su semplovi, sta znam

nesaband
13.11.2013, 01:51
sednes bre u bus,dodjes u beograd,probas BK-9 probas PA 3 i resis problem....

Tesko je tebi dati savet posto znam da imas dilemu zbog semplova a navikao si na Roland sound.....to su vrhunske sprave i po meni ne bi pogresio ni sa PA 3X a ni sa BK-9.Moras sam da odlucis.

branoy
13.11.2013, 02:09
pa ovde su me i uputili u banja luku, kazu tamo ima, a ja hteo pre odma u bg,
ja mislio tu nema, kazu u banjaluci ima za probat.

ma nista ja se ne bi dvoumio puno, ja i onako sam sebi pravim ritmove boje, po mom nekom ceifu, ukusu, najmanji mi je problem da cu zavisiti od drugih, meni je bitno samo da sto uzmem da ce to raditi na razglasu po potrebi i zivo live, a po potrebi i studio club ritmovi, jer kad se skupe pare tolike da se ne bace bezveze, ja i onako ne menjam klavijaturu po 10 god haha

nesaband
13.11.2013, 02:12
Imas u beogradu uvek BK-9 u radnji i mozes da ga probas.Za Korg ne znam.

hammers
14.11.2013, 16:52
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/TgOU5WWqYmw?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Postoji li neki nacin da se dobije ovo?:">

branoy
21.11.2013, 22:16
https://soundcloud.com/branoy-works/triton-le-buzuki-branoy-solo

uradio buzuki

makso68
21.11.2013, 22:39
Branoy,svaka čast,ali,pitao te je nešto hammers,a isto pitanje imam i ja.Što se tiče BK 9,pouzdano znam da ga ima u BL.Moj prijatelj ga ima u radnji(lično sam ga testirao kod njega u radnji),samo ne znam preko koga si naručivao?!Pozdrav!
Dodato:
Ipak,da imam taj novac prije bih uzeo Korg PA 3 X pro.Izgleda puno ozbiljnije od BK 9,ROM mu zvuči jako dobro,ali ima i 256 MB(512 MB)RAM-a.Kod Rolanda je ROM standardno kvalitetan,ali nema RAM.Odluka je Tvoja,a ja sam već rekao svoje mišljenje.Pozdrav!

branoy
22.11.2013, 01:33
https://soundcloud.com/branoy-works/acooo-prosla-si-pored-mene

ovo slucajno bio kod mene pevac ovde lokalni nas, pa malo se zezali, i ja upalim DAW cubase 5, pa g1000 mono jedan kanal , i mikrofon kablo shure njeg u jedan, i nadzidzam sa EQ i HAll impulsi
Dodato:
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/3_p8blfa2ok?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

makso68
23.11.2013, 15:53
Druže,ti opet iskulira moje i hammersovo pitanje.Ja sam to shvatio kao odbijanje,ili ....

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

zeljko
23.11.2013, 15:57
Ma odgovorice ti sigurno kad bude imao volje i vremena:lol:

branoy
23.11.2013, 19:08
evo vam ovde T-sax sto sam semplovao sebi za Le. odlicno izlazi ,,
http://www.yu-midi.org/forum/downloads.php?do=file&id=17371#axzz2lULmY8Fb

yamahapassion
23.11.2013, 19:17
Ajoj Brano tebi svaka cast, al ovaj pevac je izmasakrirao Hakalu, pa ja bi 3 puta bolje od njega otpevao koji nikada pevao nisam. Nije valjda da bas nikako ne mozes Naci nekog pevaca da iole zna da peva... ako je stvarno takav deficit pevaca kod tebe savetujem ti da pocnes ti da pevas, imas vec osecaj za melodiju samim tim sto sviras, i mislim da bi bio uspesniji od svih ovih pevaca Koje si kacio tu u demo snimke.

branoy
23.11.2013, 19:25
ma pust pevaca haha!! to je to ovde kod mene , sve je to tu negde, haha, sve je to samouko, nemate pojma kako je meni , od 2000 god sviram, 13 god, ja nikad bolje nisam imao, nema ovde i mos ga jebat, a svi ovi ovde su ok frends, kolege, ljudine, al pevanje jbg stas. trude se haha!!

yamahapassion
23.11.2013, 19:35
Kreni ti Brano da pevas i Bog da te vidi... i da se ne natezes vise sa trecerazrednim pevacima.

zeljko
23.11.2013, 22:24
Dobi ja jedan "Thanks"Makso:)A ja beanoy super ti zvuce snimci majstorcino.Poz

branoy
23.11.2013, 23:38
evo sad 2 Thanks Zeljaaa hahahah!! zzZ falaa:D

zeljko
23.11.2013, 23:52
:-"^:)^;))

branoy
24.11.2013, 00:51
3! haahhaha

https://soundcloud.com/branoy-works/modern-rumba-darbuka-ceca

zeljko
24.11.2013, 01:01
Hvala druze,dosta je za sada:D
Dodato:
A kad ces mom drugu maksi odgovoriti:S

makso68
24.11.2013, 20:43
Željko,ne treba,samo sam onako pitao.I sam znaš da ja niksd nisam svirao na tuđe setove i materijal,pogotovo sad,kad ne radim sa aranžerom.Pozdrav i Veliko HVALA Tebi,a i Branoyu na odgovoru!!'

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
Dodato:
Željko,ne treba,samo sam onako pitao.I sam znaš da ja nikad nisam svirao na tuđe setove i materijal,pogotovo sad,kad ne radim sa aranžerom.Pozdrav i Veliko HVALA Tebi,a i Branoyu na odgovoru!!'

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk



Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

zeljko
24.11.2013, 21:24
Ja se malo zezao i dobi 4 thanksa hehehe..Znam kako neznam mog druga maksu.Pozdrav za tebe

branoy
26.11.2013, 05:37
semplovao Vsti u triton Le. ima mozda neki prosao ovde sto nisam, cisto zvuk,,
poizbacivao trecinu smeca, jbg sad ovo vise zauzima troduplo, al bar znas sta imas na razglasu

https://soundcloud.com/branoy-works/triton-le-semplovi-vsti-branoy

branoy
15.12.2013, 21:41
sta kazete na ovu devojku?
doveli je na probu posto mi se ova do sad sto je bila udala :D nema pevanja vise , moram jbt trazit drugu!! ,,
evo pesma s probe, beograd, ja celu probu svirao samo epiano g1000 i vozi haha


<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/6yseVL13NL4?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

branoy
03.02.2014, 04:42
evo nesto pravim, prvi ritam, kucao u g1000 rucno.
a sve vuce zvukove iz Triton Le u SEQ, g1000 samo tipkam, kad to sve sredim onda cu prebaciti u modul ,a triton le da mi ostane za solo boje.
cisto da cujete kako zvuci . 2 kabla mono , 1 Le, 1 g1000, ne rade mi stereo.
direkt u kartu i recorder.

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Zd3PzI-Z-0E?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

branoy
11.02.2014, 05:42
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/5285Tc60G4Y?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

tranzit
11.02.2014, 07:31
Pjevaljka sasvim pristojno tonira, cini se prilicno sigurnom, mada iz tog sjedeceg polozaja vjerovatno nije dala maksimum. Boja glasa joj je jos neizgradjena pa djeluje kao da pjeva dijete od desetak godina. Drugi snimak gdje ritmove svira Triton, si vjerovatno uklonio, pa se ne moze vidjeti ni cuti, a ovaj posljednji, bolje da ga nisi ni stavljao, nista se tu ne cuje od silnog klipovanja signala, Sve je otislo u distorziju, tako da se cuje samo kakofonija sastavljena od vikanja, nekakvog neodredjenog sounda iz daljine i konstantnog klipovanja. Ne postavljaj takve snimke, ti si rijetko dobar muzicar, u svom domenu, pa nema smisla da te deklasiraju takvi snimci kao sto je ovaj posljednji. Dugo pratim tvoj rad i dosao sam do zakljucka da ti nedostaje samo jedna stvar, a sve ostalo je veoma dobro. Nedostaje ti dobar instrument !!!!! G1000 i Triton nisu ono sto bi bilo adekvatno tvom sviranju. Tebi trebaju daleko kvalitetniji instrumenti. Stoji to da se ti trudis i iz toga sto ti je na raspolaganju izvlacis maksimum ali ti si odavno na granici, "poslijednjem atomu" koji ti instrumenti mogu da daju. Mislim da je vrijeme da ozbiljno razmislis o necem kvalitetnijem jer sviras u 2014. godini sa ukupno 60MB sampling materijala (ROM-a), od cega 28 otpada na G1000, a 32 na Tritona i eventualno dvadesetak MB-a user samplova na Tritonu. Da se ne lazemo i da ne mlatimo vec uobicajene floskule na koje mi se povraca, neosporno pravilo je, sto vise samling materijala, to je sound kvalitetniji i bogatiji, pa ma koliko to neko iz Boga pitaj kojih razloga pokusavao da negira. Bez obzira sto se ti zaista maksimalno trudis, cuje se veoma dobro da su to instrumenti koji su odavno izisli iz puberteta. I ona harmonika koju si radio za Tritona se cuje isto tako, uprkos svom tvom radu i trudu. Ne ide jer instrument ne dozvoljava bolje i kvalitetnije. Predobar si muzicar da bi karijeru zavrsio na tim metuzalemima od instrumenata.

branoy
11.02.2014, 08:38
jebiga tranzit u pravu si ti svee, sve to stoji !! snimak , ma mobilni, dam nekom de idi obleti snimi dve strofe, i to je to, bilo vec pola 3 fajront ured. dok ne bude onaj bezicni sistem, spojim kameru iza sebe, i ton iz mixera, to je to..

instrumenti, granica takodje, nemam ja vise sta tu izvaditi, i ovaj ritam ceca ima i prezime i boja sve g1000 , kucao rucno, lakse mi nego da palim cubase, pa stileworks, itd, puno vise posla, ima quantize i velociti i u njegovom finom editoru, odsviram partove i SAVE!
i dalje sve to zvuci ok, cisto super, samo nemam izbora instrumenata za edit, 10 god A11 drum.

ne znam sta da radim, izludi ja jos sa tim sta uzeti da se skrasim od araznera, od 2002 tu negde sam na g1000 , i triton le cim se pojavio. on zvuci super na razglasu, cisto, sve 5, al jedan te isti drum slusati 10 god, i meni je dodijalo znam sve. pevacicu vise nemam svoju , ona mala sto je sa mnom pevala se udala, pa sad kuburim, zivkamo ko ima u kraju .

hvala tebi na tim recima!:)

milepsr
11.02.2014, 10:46
Koliko se secam, u Dam Daju nije fajront u pola 3 :)

branoy
11.02.2014, 16:34
privatna zabava rodjendan, punoletstvo, to do 2h pogadjamo, mada bilo pravo fino pa nismo ni gledali na sat , pa smo sami od sebe produzili jos neko vreme , baksisa bilo super, pa vise ni ne igra ulogu sat gore ,haha
Dodato:
dosadno pa pravim JV u reasonu :D (solo jedna te ista boja mrsko mi bilo menjati, niti sta popravljati, na prvu i to je to) D:D

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/q5-HxxbEscY?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Dodato:
i ovo malo pre:D


<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/lns0mdSN7lQ?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

branoy
22.03.2014, 12:56
set klub g-1000 novi]

https://soundcloud.com/branoy-works/klub-set-g-1000-branoy-2014
Dodato:
drugi deoo 2014 mix

https://soundcloud.com/branoy-works/5-ritmova-hiend-g-1000-branoy

branoy
31.05.2014, 13:12
semplovao harmoniku, neke delove . new za kontakt 5

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/uqw60WviefM?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Dodato:
http://youtu.be/3C_cwf2MLN4
Dodato:
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/3C_cwf2MLN4?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

branoy
06.08.2014, 21:24
test cico i brano, digitech vocalit terce hall nastimao i na pc arazner omb10 sviram

https://soundcloud.com/branoy-studio/cico-i-brano-hej-lepoto-pc-arazner-i-digitech-vocalist-uzivo

i

https://soundcloud.com/branoy-studio/cico-i-brano-ja-sam-ostavljen-pc-arazner-i-digitech-vocalist-uzivo

velja87
07.08.2014, 01:51
Super :) Jel to vhm5?

branoy
07.08.2014, 02:07
nije druze, vocalist workstation ex kao u krecara sto mu je stalno na kronosu haha. a imao sam prvo vhm 5, pa je pevac uzeo vocalist preformer, pa sad ovaj. trazio terce nema niko, seo malo zakuco se za stolicu , upalio klavijaturu, ubacio kabal u vocalista i nasao kako se prave . ton po ton, uradio ih sve, i dosta. radi fino, hall isto podesio . to je to od nje

nele1
07.08.2014, 16:03
Desi druze sta ima ,samo cepaj daj mu zisku,veliki pozdrav.

branoy
07.08.2014, 20:59
haha fala druze nele. ma znas mene, samo nesto pipam, premestam , umecem i to hhahhaha

evo jedna sa pa2x dvojka. ovog mi trebaaa takvi ritmova, ovu sam negde pokupio

https://soundcloud.com/branoy-studio/dvojka-pa2x-branoy-rec-najbolja-dvojka

NordX
07.08.2014, 21:06
Fina dvojka. Ali mi se opasno svidja G1000 kako radi. :) Hteo sam da te zamolim za nesto,posto vidim da semplujes sve to. Je l' ti nije problem da semplujes meni Arabic Strings sa Pa Serije,u ovom slucaju je u ovoj Dvojci.

Ako ti to nije problem,stari sam Korg-ovac ali patim za tim stringsom,treba mi za Tyros 2.

Hvala unapred. :)

branoy
05.09.2014, 20:39
nordx drug probacu. nisam imao kod sebe je. sad da se setim koji sam tada set pregledavao gde to bilo od 20gb setova na hardu. haha. ono uzmen neki pa vidim sta ima.


inace da se pohvalim uzeo sam i ja Pa3x, e sad snimci sa njega. polako par dana je tek kod mene.
evo nesto sto sam snimio u klavijaturi u mp3 recorder. kako mi se svidja po mom ukusu sta znam, polako.

https://soundcloud.com/branoy-studio/modern-club-stile-pa3x-branoy-recmp3

i

https://soundcloud.com/branoy-studio/rumba-pa3x-branoy-kad-zima-dodje-i-jos-te-sanjam

NordX
05.09.2014, 23:38
Sada imas Pa3X taman taj Arabic da mi semplujes :)

Inace,dopada mi se bas kako radi 3X.

Svaka cast samo napred! :)

rolandx
06.09.2014, 09:03
Kad Zima Dođe... ( s neba pa u rebra ) zasmetalo mi je sto se tako odlična kontra ne cuje od desne ruke... Super zvuči, odlično si odsvirao, samo da si desnu ruku pa upola smanjio bar u strofi i refrenu... Odlična je i harmonika, ali za tako odlican ritam steta sto je harmonika poklopila ... Bubanj fantastičan...
Takodje bih ( stvar ukusa ) za nijansu pojačao bass, fali mi konkretan bass koji ce da vodi ritam i malo više basa ( EQ) u kontri... E jesam picajzla.... ALI sve u svemu prava rumba onako...... baš baš baš baš po mom ukusu... Za bubanj i perfukcije su .... zlo. Verovatno ambijent ili sta već, nisam imao Pa3 pa ne poznajem tu materiju. Zvuči ma ubija. Bravo !

velja87
06.09.2014, 13:03
Ti si vrhunski muzicar pa necu dalje komentarisati tvoje snimke, svi su vrh, nego da ti cestitam na novi klavi! :) Zelim ti da te dugo sluzi i da je sto pre otplatis! Za vrhunskog muziara - vrh klava! :D

branoy
06.09.2014, 17:17
hvala kolege hehe!! stas , et nek imam se i ja sa cime igrati hehe. jbg, miran sam nadam se mnogo godina. g1000 necu prodavati, ice u muzej, i radice dok ne stane sam od sebe. ja mu kazem hvala, 14 god nisam ga promenio. nemozes za njega nista dobiti . nek stoji.
sad polako sredjivanje. neka. zivili

Vex
08.09.2014, 22:25
Dobar si, brzo ulaziš u šemu ;-)

Sent from One+1

branoy
08.09.2014, 22:48
hah to vex!! znas kako prvi sam u bosni secam se uzeo pa60 u artistu, i tad niko ziv nije imao ritma. svaki dan sam radio i pravio, i imao super set u to doba, svi koji su tad culi kaazu najbolji a i ja mislim, i tako jedno godinu i po dve sam ga imao, al kad sam cuo g1000 i tada ludilo ono s lukas uzivo snimcima, prodam odma i od tad g1000 stalno.
e sad meni korg je otprilike sve to isto ja znam sta hocu i brzo to skontam sta kako gde . al oopet noviji sistem 10 godina i vise, bolje pitati , uvek ima nesto novo, bar da se danas ne mucim sa tim kao pre 10 godina. sad bar ima vas koji ste od a do z u njemu.

branoy
20.09.2014, 17:21
https://soundcloud.com/branoy-studio/harmonika-u-disco-club-ritmu-pa3x-branoy-2014-uzivo

2

https://soundcloud.com/branoy-studio/pa3x-ritmovi-samo-jedan-favorites-branoy-92014

3

https://soundcloud.com/branoy-studio/ceca-up-ritam-pa3x-branoy-2014

4

https://soundcloud.com/branoy-studio/beyonce-u-rumbi-pa3x-branoy

5

https://soundcloud.com/branoy-studio/dance-gajda-pa3x-branoy

6

https://soundcloud.com/branoy-studio/bob-sinclar-ritam-pa3x-branoy

7

https://soundcloud.com/branoy-studio/lupovi-improvizacije-u-bilo-kom-tempu-i-intonaciji-korg-pa3x-branoy
Dodato:
8

https://soundcloud.com/branoy-studio/placi-zemljo-dragana-pa3x-branoy

9

https://soundcloud.com/branoy-studio/mile-kitic-drugi-forspil-klarinet-pa3x-branoy

branoy
28.09.2014, 15:58
10
https://soundcloud.com/branoy-studio/turski-ltrings-lolo-i-ritam-pa3x-branoy

11
https://soundcloud.com/branoy-studio/pa3x-branoymp3-odlican-ritam

12
https://soundcloud.com/branoy-studio/rumba-branoy-universal-pa3x-korg

13
https://soundcloud.com/branoy-studio/landra-afrika-costi-rumba-branoy-pa3x
Dodato:
14 uzivo korgpa3x i tc helicon u njemu

https://soundcloud.com/branoy-studio/srecko-krecar-dj-koksi-stil-cico-brano-samac-stil-2014-uzivo

branoy
07.11.2014, 03:33
15
https://soundcloud.com/branoy-studio/licna-karta-crni-gavran-lukas-pa3x-branoy-ritam

16
https://soundcloud.com/branoy-studio/crni-gavran-aca-lukas-ritam-pa3x-branoy
Dodato:
17
https://soundcloud.com/branoy-studio/nisam-preziveo-ritam-pa3x-branoy

gagan
07.11.2014, 18:28
Extra , samo bih imo pitanje , u rumbi onaj loop sto si koristio , jel to preko multi pads ili u ritmu , i gde mogu da down takve loop - ove , ja to isto mogu koristiti u tyros 2 , oko izrade i kreiranje loop za taj sint , sam upoznat . pozz Jos jednom za ritmove i za svirku 10 + .....
Dodato:
Na onoj dvojvi , koja ti je to boja ritam gitare , odlicno zvuci , jel ti je samples ili njegova gitara iz interne fom memorije

branoy
07.11.2014, 20:57
hvala. znas kako ., loops ja npr uvedem isecen deo kao wav u pa3x, onda idem u recode, pa ga silcujem, i snimim na neki user program. posle toga idem u create new pad. i napravim ga tu da je loop perc drum. kasnije iz pada uvek mogu da kopiram na neki svoj stil to jestt u neku acc traku . a malo manje cesto radim direkt plej na pad uz ritam. znaci moze i vako i nako.

koja gitara? daj link , ko ne mogu to vise popamtit kad mi je puna klava, a svaki stil neki semplovi sto sam povadio odnekle. haha zz

gagan
07.11.2014, 22:35
Hvala kolega na odgovoru , isto i ja tako radim , heheh , al malko drugacije to na tyrosu ,,,
tako sam napravio samples sa pocetka mercedes kola , ,,, lepo . a sto se tice gitare , evo link

https://soundcloud.com/branoy-studio/srecko-krecar-dj-koksi-stil-cico-brano-samac-stil-2014-uzivo

branoy
07.11.2014, 23:30
zove se stefan kontra program ,okii

gagan
08.11.2014, 15:12
Hm nemam tu kontru , gde je mogu skinuti ..poz

EmirTotic
08.11.2014, 15:45
Ko zna, zna! Bravo majstore!!!

branoy
01.12.2014, 00:41
18.
https://soundcloud.com/branoy-studio/ne-zanosim-se-i-luda-devojko-ritam-pa3x-branoy-modern

19.
https://soundcloud.com/branoy-studio/ovako-ne-mogu-dalje-kemodanijela-pa3x-ritam-branoy-mp3

20. terca user zeza par tonova
https://soundcloud.com/branoy-studio/zal-saban-saulic-pa3x-branoy-mp3-uzivo

21. m5
https://soundcloud.com/branoy-studio/trubacimp3-pa3x-edit-m5-branoy
Dodato:
22
https://soundcloud.com/branoy-studio/fl-club-136-pa3xmp3-ritam-branoy
Dodato:
23 napravio ritam koncertni 7/8 cecin
https://soundcloud.com/branoy-studio/78-ceca-koncert-uzivo-ritam-pa3x-branoy
Dodato:
24, dokaz ceca
https://soundcloud.com/branoy-studio/dokaz-cecamp3-ritam-pa3x-branoy

branoy
20.04.2015, 20:49
nisam dugo kacio snimke, evo nesto uzivo sa pa3x u mojoj postavici odnosa efekata itd
1
https://soundcloud.com/branoy-pa3x/branoy-pa3x-harmonika-mojamp3-2042015-uzivoooo

2
https://soundcloud.com/branoy-pa3x/bicu-njegova-varala-bih-varala-branoy-pa3xmp3

3 semplovao bunjara live
https://soundcloud.com/branoy-pa3x/branoy-live-drum-set-pa3x-2015-testt

itd ima toga jos na kanalu zzz

rocco
20.04.2015, 22:17
Sve je nekako kao u rupi,fali attack,bass gitara vrlo bleda(nema m..a),komplet fale srednje frekvencije gde je ustvari "napad"...

branoy
01.05.2015, 19:37
jos jedan ritam licno pravio. dosla mi ideja brazil rumbe house. namerno izostaviti neki tonovi, ostalo improvizejshn.

https://soundcloud.com/branoy-pa3x/my-brazil-branoy-pa3x-korg-my-ritam-works

branoy
01.06.2015, 00:51
upravoo

https://soundcloud.com/branoy-pa3x/nikolija-kako-posle-mene-ver2-pa3x-branoy-2015

https://soundcloud.com/branoy-pa3x/nikolija-kako-posle-mene-pa3x-branoy-2015

https://soundcloud.com/branoy-pa3x/kosovo-stoja-fazlija-ritam-pa3x-branoy-2015

https://soundcloud.com/branoy-pa3x/harmonike-pa3x-branoy-registri-2015
Dodato:
https://soundcloud.com/branoy-pa3x/mrzi-me-ceca-ritam-pa3x-branoy