PDA

Pokaži Full Verziju : Casio ctk 5000 !?


karlovac29
02.06.2012, 09:59
Poz..evo osim pa1x pro imam i ovaj casio i nikada se nisam baš previše bavio sa njime, pa me zanima, ako netko zna, dali postoji neki način da ubacim kakvu boju ili ritam u njega? Na casiovoj stranici o toj i za tu klavijaturu nema ništa. Zanima me da ubacim kakve tamburice i harmoniku i možda bi mogla poslužit kao druga klavijatura, ovaku su japanske frulice i razne udaraljke za nas totalno neiskoristive :) Hvala unaprijed!;)
Dodato:
http://support.casio.com/download.php?cid=008&pid=340&rgn=4

Evo nešto sam pronašao, izgleda da se mora spojit klavijatura sa midijem na komp....evo pokušat ću pa javim, ako je netko probao nešto slično nek kaže ili zauvijek šuti :)...poz..
Dodato:
Zar nezna nitko.. ? :D

acakasper
18.06.2012, 19:13
dali ima ova klavijatura flopi ili samo midi port?slabo ima po netu boje za ovaj model.

karlovac29
21.06.2012, 01:13
Ima i midi port i utor sa mini sd karticu, do 2 gb.

mrkocha
30.08.2012, 13:20
Pozdrav! Ja ovu klavijaturu imam vec dugo pa ti mogu reci nesto vise o njoj.
1. Kao memoriku koristi SD karticu do 2 gb
2. Ima sempler tako da mozes da semplujes neke boje,ja sam radio i bio sam zadovoljan.
3. Ne mozes da ubacis nikakav ritam,ali mozes da se igras sa njegovim ritam editorom u samoj klavijaturi,ja sam ga koristio i uspevao sam da dobijem ritmove srednjeg kvaliteta.

e sad problem u svemu tome jeste njena mala RAM memorija,tako da kad ucitas npr 2 semplovane boje i ritam,nema vise mesta :)

Sve u svemu klavijatura je za vezbu, mada ako nemas nista drugo i njegove boje mogu da posluze,ja sam svirao 2,3 godine na nju.