PDA

Pokaži Full Verziju : Nema te vi pojma ...


blatusan
01.08.2007, 21:56
Ljudi vi nema te pojma o klaviajturama i muzici!!!
Evo vec kontam se dva tri dana i uspio sam. Pomjeso sam OPERATIVNE SISTEME od Korg pa1xpro pa800 pa80 Yamaha psr9000(pro) Tyros II i sve to ubacio u Korg Pa50. Ma koje!!!??? Klavijtura je izrodila sve to je nenormalno samplovi svukuda loopovi izniko gramofon iz njega ma sve sve sve. Sad ko hoce da kupi taj OS moze kod mene. Cijena,od svake gore navedene klavijature pa sve zajedno!!!!

fostex
01.08.2007, 22:02
Mozes li meni nekako ugradit tockice na pa1x nemogu ga vise nosat, odose ledja.
Za taj OS mogu ti ponudit vrecu brasna, jebiga nema para i ja sviram za povrce ljeti, a zimi za suhovinu i kiselinu.
Pozdrav..

marco
01.08.2007, 22:05
A jel moze taj novi OS u psr 9000. Ako moze, ja bih uz'o 2 komada. Jedan da odmah ubacim, a drugi nek stoji u rezervi. Nadam se da za 2 imam popust. Bar 10 e. :D :D

blatusan
01.08.2007, 22:09
Ima ima!!! Samo la sudzuk primam i grah! Drugo nista nedlazi u obzir. Klavijatura je na dijeti sa tim OS. Nema vise tipki. Haman je moram vodit kod zubara!

fostex
01.08.2007, 22:18
Sad bas dodjo na ideju da bi taj OS najbolje dosao Nedimu, kako covjek pise po forumima ima sve aranzere, pa bi mu olaksalo sve da to rasproda. :lol:

blatusan
01.08.2007, 22:22
Ma kazem ti ja. Nedim je je glavni kupac kod mene. Potvrdit ce. Poslo mi La sudzuka od njega kolko ono bi Nedime,2T jelde. I ja mu poslo OS. Al nisam jos od sve. Treba mi jos la Graha poslat i kvit smo!

mykeli
01.08.2007, 23:16
Blatusane..."Nema te" se pise zajedno...!!!!

blatusan
01.08.2007, 23:17
Dobro pa1xpro posto si ti kulturan i obrazovan encemo tebi davat popusta. A Nedimu bi bolje bilo da mi vrati dug,La Grah!

mykeli
01.08.2007, 23:21
:P :P :P :P :P :P
Bez nerviranja...Godishnji odmor je...opusteno..hehehe...

blatusan
01.08.2007, 23:30
Ma Ivo jaro hehehe nema ljutnje sta ti je. Zezancija loma :wink: Meni ipak treba vise da se naljutim. Haj eto nemoj se ljutit, imas popust eto, jesi sretan!

BasariStudios
02.08.2007, 01:17
E Fostex brale to mene kostalo 10 godina zivota i zarade, ne bi ja prodo nijedan
od tih sintisajzera i bebice, nego ako neko prodaje nesto sto nemam de da kupim jos... :wink:

Vaxter
02.08.2007, 03:04
Kako me samo ovaj Alen uvek lepo nasmeje! :lol: :lol: :lol:

Korgminator
02.08.2007, 04:59
Reklame su zabranjene na forumu, molim vas procitajte pravilnik.

blatusan
02.08.2007, 10:44
Adrijane nemoj biti ljubomoran zato sto sam ja izmislio ovo za klavijature a ti nisi! Nema smisla tako da moj teski rad ponizavas. Ovajj OS ce svima dobro doci! :lol:

Vaxter
02.08.2007, 16:06
Imam jedan predlog!
Mogao bi da mu dodash i GPS, tako da kad se neko izgubi pri sviranju moze posle da nadje put!
Uz to, ne bi bila losha ni podrshka za frizider, da moze pivo da se ladi... ;)

Alix
02.08.2007, 16:33
La Alene,meni nestalo La Sudžuka ali zato imam la Pasulj i La kobasic...Ako može da pošaljem brata da helikopterom doćera vreće...A što Vaxter kaže:
Frižider zapivo,i možda virtualnu striptiztu na projektoru...
i još nešto,dodaj mu MS Windows KE (Keyboard Edition) sa novim driverima...Pozdrav!

toma
02.08.2007, 17:20
pozdrav alene kako noga?

blatusan
02.08.2007, 19:14
Hehe, jarane more! Nema fkre docerivaj!

elvir
02.08.2007, 23:21
JOJ ALENE UVJEK KRADEŠ MOJE FAZONE ;;;;A JA TE PITAM DA MI POMOGNEŠ SA MOBITELOM A NEĆEŠ A VIDI ŠTA RADIŠ ČOVJEČE...SA OVIM OS-OM ŠTO SAM KUPIO OD TEBE ZA PA800 POČEO MI JE KORG ŠTAMPATI PARE ,IMA DA MI VRATIŠ KORGA KAKO JE I PRIJE RADIO A NE DA MI ŠTAMPA PARE KOJI ĆE MI TO KU... :cry:

blatusan
03.08.2007, 09:47
HAHAAHHAAHAHHAHAA :lol:

neconix
03.08.2007, 12:05
Ala vama nije dobro!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alix
03.08.2007, 13:04
Ma nama se je smračilo 100%...Poslije neuspješnioh La misija u sekti,sad nas je preuzelo neko bjesnilo i đavo...Mora malo biti zezancije i smjeha,inače bi bilo dosadno i pusto...La Alen je ionako naš dežurni humorista,možda mu je Horo nešto u rodu...Ali svaki put nas nasmije sa novim fazonima i novim cakama...La Alene,kad odlučiš da ćeš prodati bubreg za PA1X,javi mi da i ja svoga za M3...Pozdrav!

blatusan
03.08.2007, 14:00
Moj bubreg i desni dio pluca(onaj nezapuseni)je na oglasima i na e-bay.

Korgminator
03.08.2007, 14:17
Opet vi reklame kacite. Ovo je zadnja opomena ili ste ban-irani sa foruma. Nego, kada je vec tema o Operativnim Sistemima pokrenuta, a vidim da ste profesionalac...koji aranzer bi ste nam preporucili PA1X ili PA800? koji je bolji?

mykeli
03.08.2007, 15:30
Hihihi...#Adrijan-KorgPA80..idemo opet,rasprava je na vidiku!!!

Samo vas molim nemojte u ovoj temi...

blatusan
03.08.2007, 16:00
Pa vidite, posto su obadva dobra, najbolje "SIKIRU" uzet i oba na pola al po mogucnosti samo lijeve strane. Desne nemaju srca!

Alix
03.08.2007, 16:19
Ma znate šta je najbolje?Bar kako ja namjeravam da napravim sa kolegom Sinanom kad se vrati iz Crne Gore...Kupiš bei Midi klaviaturu,i jedan jaki Lap-Top sa DuoCore procesorom...Zatim staviš sebi virtualne Semplere,i virtualne Ritam mašine,poredaš patterne i sve urediš i ne treba ti ni PA800 ni PA1X ni ništa...Sve radiš preko Lap-Topa...Sad ako bude para još smo namjeravali kupiti Universal Touch LCD kojeg se da sprogramirati preko priloženog Software-a i tako bi na njemu klikali pojedine ritmove i boje...E sad ako nam ideja upali i ako bude para,obojica ćemo prodati naše PA1X i normalno nabaviti tu kombinaciju...Ako je neko s tim radio ili ako je nešto oko toga gnjavio slobodno se javite i istaknite svoja iskustva da se nebi zaletili prebrzo...Pozdrav!

mykeli
03.08.2007, 16:30
#Alix...To ljudi rade odavno...mozes malo da prosurfujes po netu i da nadjes info...mislim da je to otprilike ta cena u rangu pa800 i pa1..kontaktiracu moje drugare koji vec rade sa tim stvarima,pa cu da stavim ovde,kako-sta...prvo pogledaj na globalnoj mrezi..!!

sevce
03.08.2007, 18:47
Zdravo svima.....
vozdra Alene
nesto me muci molim te jel moze taj OS za BMW nesto me zeza kad ga upalim a inace sound mu je dobar samo neke dirke mu ne rade posto auspuf je semplovan. Kad bi i to uradio onda bio bi Genie :P hehehehehehe

sevce

Korgminator
03.08.2007, 20:03
Prodajem nove, kompletno instalisane, Commodore 64 DAW sisteme.
Perfektno za zive svirke ili pustanja Matrica/MIDI fajlova.
Specifikacije:

OS: Commodore BASIC 2.0
Processor: MOS Technology 1.02 MHz
RAM: 32MB - 1MB za color video
Video Board: 16 Colors, PAL or NTSC
Sound Card: Emu 0404 PCI, za najcisci zvuk

Ukljuceni audio recording software: GoldWave LE v1.0

Cijena: 2100Eura WOW prosjecno 500Eura jeftinije od danasnjih top aranzera.

Ostala jos 3 komada pa nestalo, zato pozurite

Obratite se meni ili Vaxteru. Hvala




*na cijenu dodati 25% drzavne takse. Ukoliko zelite USB prikljucke dodati 300Eura.

Korgminator
04.08.2007, 00:46
pa1xpro

Ma jok, moj Commadore DAW nije tako zaostao pa da se veze sa MIDI klavijaturom, kad je to jos davno bilo.
U Commadore-u je ugradjen CIJELI synth, pogledaj sliku: http://www.vintagesynth.com/misc/wasps.jpg . A pomocu onih gore malih dugmica kontrolises varijacije itd iz ritam sekcije. A uz ovo mozes dobiti i touch screen, pogledaj sliku:
http://www.wtopnews.com/emedia/apimage/e5953514-fc71-468d-8103-127d552c8b84.jpg

marco
04.08.2007, 01:32
Za ovu drugu sluki cu traziti autorska prava. Pa ne mogu moje slike tek tako da se objavljuju, kako kome dodje :)

Alix
04.08.2007, 04:51
Jaoo Adrijane pobogu brate gdje nađe ti onaj sinth?Auuu majko moja baš takvog sam ja sinoć sanjo...Jao prijatelju ako za Boga znaš prodaj mi ga tako ti jaja...Jao đe me nađe pobogu brate pa sad mi se plače od veselja kad znam da taj sinth posotoji i da ga mogu kupiti...Imam da ti dam polovnu kravu,dvoje janjaca,malo starije kljuse bez zuba,pokvarena invalidska kolica,tačke bez gume,baciklo bez pedali,rogulje sa slomljenim jednim zubom i još šta bi se dalo naći iz moje vrjedne domaće kolekcije...Daj još jednom imaj srca druže,voljeću te do kraja života,ma čak ćeš mi i rođak biti samo mi prodaj taj sinth ako imalo znaš za poštenje i drugarstvo...A onaj Touch screen moram da kontaktiram Mr.Monkeya pošto vidim da ga neće prodati tek tako,pa da vidim kakve su njegove zahtjevke...Sve najbolje i čekam na odgovor...Pozdrav!

Korgminator
04.08.2007, 08:15
Alix, ne znam sta da ti kazem. Mnogo sam truda ulozio da bi napravio idealan DAW sistem. Mislim da malo nudis za ovakvo nesto. Samo da te napomenem da je i Mica Nikolic uzeo ovaj DAW i prezadovoljan je. Kaze da Portamento na DXu se ne moze ni u snu porediti sa novim DAWom.

Pristajem ako dajes bubreg, ali mora zdrav da bude. Izgleda da se bubrezi dobro krecu na eBayu :lol:

neconix
04.08.2007, 15:06
http://www.sk.co.yu/1998/04/skwv04.jpg

http://www.vintagesynth.com/roland/images/roland_system700.jpg

DinO74
04.08.2007, 16:47
Djesi Alene brate moj! Evo sad sam se vratio sa mora... Da vidis druze kako je jedna Chehinja lagano primila moj stari OS...laganini..(uh kad ce opet Juli) :wink:

blatusan
04.08.2007, 18:04
:lol: :lol:
Ubacio sam jos neki stvari u OS. Narastu klaviajturi sise :lol: Sa dodatnim 50KG la graha imate upgrade.
Elvire, jel presto sad brojat pare. Sad sam ti nastimo da samo uzima posto neznas sta ces sa njima!

Vaxter
04.08.2007, 18:46
Ma, shta ce mu sise?
Stavi ti njemu magnet za dobre ribe, tako da ce se lako snadjemo za sise! ;)

blatusan
04.08.2007, 20:34
Ma zaboravio sam to navest! Iz njega "puse" spansa musica, al samo zene napali. To je standard!

marco
05.08.2007, 02:18
Blatusan, ja bih uzeo 2 ta upgrade-a. To bi onda bilo 2 para sisa, tj 4 komaTa. Bice mi dosta, za pocetak.

blatusan
05.08.2007, 09:49
JoK JoK! Marco jarane smao za La Grah i La Sudzuk za nista drugo!!Sta misliste da se mene moze zajebavat, hehehe, ne ne!

blatusan
05.08.2007, 12:27
Jest! Hos kupit os!? :lol:

tranzit
05.08.2007, 12:31
Koliko La Para je taj OS ?

blatusan
05.08.2007, 12:33
Nema para. Samo La Pasulj,La Sudzuk i La Krave dolaze u transfer! Drugo nista. 5 La Krava i nosi ga!

tranzit
05.08.2007, 12:39
Moze li 10 La Janjaca posto mi dedo ne drzi krupnu stoku jer je na Vlasicu a tamo pasu samo La Ovce.

blatusan
05.08.2007, 12:40
Pribacuj La Helikopterom. Meni kad se cefne poslat cu ti OS! :lol:

tranzit
05.08.2007, 12:43
De ziv i zdrav bio cim dobijes te janjce pokolji nabij na razanj i salji OS.

blatusan
05.08.2007, 12:47
Hahahaha!

Alix
05.08.2007, 23:48
Ej jel ko zna đe se gubi onaj La Adrijan?...Nešto ga nema jebo li ga LA Patak,a obećo mi sinth prodati...De ako ga ko nađe po komšiluku đe raznosi poštu i kreše tuđe žene nek mu kaže da ga očekujem...a ponuda je na prijašnjoj stranici pa nek je malo razmotri....Pozdrav!

Vaxter
06.08.2007, 05:46
Evo, otkljuchavam Alenov oglas, ali ochekujem novi OS za dz! :D
Samo, alene, ugradi mi u njega pored frizidera za pivo i kuvalo za kafu!
Da imam sa chim da se treznim kad preteram sa 'ladnim pivom! :D

blatusan
07.08.2007, 21:32
Ugradzeno poslano! Hajmo narode navalite!!!

blatusan
08.08.2007, 06:56
Sa ovim OS vas bivsi PA50 dobiva maternicu, tako da se moze umnozavat. Kako? Samo prikljucit adapter od neke druge klavijature i to je to! To ide na kajmak! Dakle 500L kajmaka i imate upgrade!

Alix
08.08.2007, 10:27
E Vaxtere nek si odključo temu prijatelju živ bio sto godina...A La Alene,ti bi trebo da zameniš struku...Trebo si biti u cirkusu da nasmijavaš narod,jel jarane onoliko kolko si mene nasmijo...Auuu...E nek je baš odključana tema da se malo pošali i proveseli...Ej đe nam je Adrijan,još uvjek ga sanjam sa onim sinthom,pa ponekad se naveče probudim,malo zaplačem,pa mi dođe muka,nedo Bog nikome!...Adrijane brate mili ako imaš srca javi se...Pozdrav!

blatusan
08.08.2007, 14:19
Nemoj mi se mijesat u temu! I persiraj me od sada! Hajmo ljudi kajmak za OS navalite ljudiiiiiiiiiii, moze i la pasulj!

blatusan
08.08.2007, 14:20
Zaboravio sam navest da OS ima i ime, TRANSFORMES the Grah-Keyboard!

Alix
08.08.2007, 14:25
La Alene moraš da napraviš novi Update ovja OS nije više interesantan...ja sam na Netu već vidio skrekanu kopiju tvog OS...nego sad zagrabi PC i napiši novu verziju sa više funkcija...možda onu da preradiš PA50 u PA80 bez plaćanja za dogradu HDD i bez plaćanja za poso...samo naloadaš u sinth io da radi ko novi PA80...Pozdrav!

blatusan
08.08.2007, 14:28
Sa najnovijim upgradeom "izniknit" ce dugme jedno(mora te zalijevat klaviajturu pivom prije nego sto dugme iznikne) sa tim dugmetom mozede da birate kako da vam se klaviajtura TRANSFORMIRA

Alix
08.08.2007, 19:50
Jaro ti si previše gledo Transformense...Budeš li tako nastavljo da izumljaš,napravićeš čudovište koje se pretvara iz PA50 u Pa1X,polako brate mili da te nebi Korgovi inžinjeri tužili pa ćeš da imaš muke poslije...Nego ljudi moji evo razglednica od mene i moje ljubavnice sa mora...Na žalost ja se ne vidim,ali ona se je pobrinula da je gore na slici sa cvikama koje sam joj kupio za Valentinovo...Molim za komentare,a ako se kome sviđa mogu mu dati MSN i Broj telefona,ali uz to da naplaćujem...Pozdrav!

PS:Evo još link :wink: ...

http://www.speedyshare.com/614971878.html

blatusan
08.08.2007, 21:30
JooooooJ La Almire, sra ces mi ti sa cerkom!!!???? Udata je majko moja!!!!!
Hajmo OS-ova na kile hajmo ljudi navalite haaaaajmoooo!!!

nele1
08.08.2007, 22:15
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
KAVI STE FANTOMI
SVAKA VAM SE DALA

elvir
09.08.2007, 00:49
:cry: alene ja sam ubacio ovaj tvoj update za pa800 i spojio sam klaviaturu na šporet kao što si i rekao ali iz frižisera se nečuje nikakav zvuk ,sad se samo peču pice u šporetu ,,,,,,,daj vidi šta se to dešava i ispravi taj bug ili ću razbiti mikrovalnu

neconix
09.08.2007, 11:42
Kakve vi to droge pusite,dajte i meni malo da i ja udjem u svet LA KORG TRANSFORMERSA!!!! :D

blatusan
09.08.2007, 11:52
Znas nacin placanja! Poslo sam ti upgrade elvire sad bi trebo bit razanj i po dvi ovce na njemu a ako ti se nekad krava pojavi restartuj!

nele1
09.08.2007, 12:21
do jaja vam fazoni samo cepajte dalje

Alix
09.08.2007, 15:12
La Alene vraćaj pare jarane...Sa onim tvojim La Merhamet Upgrade-om mi sad iz onih rupa za Bass (govorim o PA1X) Izleću La kobasice i La Pasulj...Daj popravi to pobogu,kad sviam ljudi umjesto sa bakšišom,lete pred klaviaturu sa La Tanjirima i loncima...Ako ne popraviš u roku 12h,zove La Angie da ti ispraši La gaće...PozdarV!

blatusan
09.08.2007, 16:34
!!!!!!!!!POPRAVLJENO!!!!!!!!!!

nele1
09.08.2007, 19:39
DOBRO BRE A DEJE LA KARINA
ONDA SVE RADI DO JAJA

elvir
09.08.2007, 23:28
neconix druže ako hoćeš možeš ući u našu klapu normalno dobićeš i ti droge ove što i mi koristimo,,,,,sad ću malo pojasniti na koji način se mi drogiramo ,,,,mi smo kupili u apoteci aspirin ali nam to nije djelovalo dovoljno tako da smo došli do zaključka da se mora nešto malo odraditi sa elektronikom u aspirinu da bi to bilo to i kupili smo 2 pic508a eproma i pokupili sve moguće viruse sa neta i pretvorili ih u binarni file i upucali u taj eprom i onda taj eprom zaljepiš za aspirin ,,,e u sljedećem koraku kojeg sad navodim moraš biti jako oprezan ,,,znači pazi dobro šta radiš ,,,uzmeš željeznu čašu i na nju iz utičnice pričvrstiš jednu žicu koju kopčaš na (nulu) e sad nađeš jedan magnet prosjeka 7 cm i na njega pričvrstiš fazu iz utičnice.u željeznu čašu naspeš trafo ulja punu čašu i kad to odradiš polako i bez panike ubacivaš taj magnet u tu čašu ali pazi da ne dodirneš krajeve čaše sa njim ili dno čaše ,,to sve držiš 5 minuta pod naponom ,,,onda oprezno vadiš magnet iz čaše ali prvo isključiš napon.....kad to odradiš staviš onaj aspirin sa epromom u usta i piješ pola one čaše trafo ulja da bi saprao taj aspirin niz grlo malo grebe ali jebi ga ,,,,e onda strpaš taj magnet u usta i piješ ostalu polovicu što ti je ostalo u čaši da bi ti sišao i taj prokleti magnet niz grlo to zna biti muka ali kad navikneš na to onda nemaš frke ,,,,neznam koliko ih alen troši dnevno ali ja sam sad na jednoj kutiji aspirina dnevno ....

I JOŠ NEŠTO VAŽNO DA NE ZABORAVIM AKO TI NEKO KAŽE DA SE PONAŠAŠ NENORMALNO U ZADNJE VRIJEME OTKAD SI POČEO TROŠITI OVAJ PREPARAT ;;;;NESLUŠAJ IH TO SU SVE BUDALE :lol: :lol:

blatusan
10.08.2007, 08:24
JoooooooooJ majko moja mila samilosnia milosna samilosna milosna!!!!!!1 Odade nam tajnu!!!! HHahahahaha!

E vidite ljudi, da je neki svabo ovdije aktivan povjerovo bi :lol: :lol: :lol: :lol:

Alix
10.08.2007, 08:30
La Alene moraš da nađeš novi ljek,ovaj je već izdan-nije više interesantno da ga reklamiramo..Imam ja jedan poseban Od La Pasulja,pa ću ti poslati recept da i ti nešto iz njega skomponuješp i izumiš...Večeras kaži ženskima da te nema kući ni vani iz laboratorija i da ćeš čitavu noć da izumljaš...Znaš da smo nas dvojica nekad bili Drakula i Igor..E pa Igore moj-noćas imaš zadatak,ujutru kad se probudim da si već svario nešto,pa ćeš dobiti svoju omiljenu poslasticu-ti znaš šta je to-La Sudžuk...Pozdrav!

blatusan
10.08.2007, 08:37
Salji!! Bilog luka i la Ajvara mhhh nakrkaj ga pa u pun autobus kako narod bjezi!!! :lol:

DaCappo
10.08.2007, 11:51
Da li neko ima satelitski interfejs za pa seriju? Jebiga, gosadila mi vise FTV i BHT1, samo mi ta dva programa fata na klavijaturi, pa kad sviram ubijam se od dosade!

blatusan
10.08.2007, 12:11
Ima jarane kako nema!! Donesi iz zeljezare rude i visku pec i imat ces uprgrade!

neconix
10.08.2007, 13:27
Ej,Elvire,a 'oce to jako da boli prvi put?Malo mi to nezgodno sa uljem i magnetom bojim se da nece dovoljno da klizi!!! :lol:

blatusan
10.08.2007, 15:48
Hoce ba!!! Sve je isprobano testirano zapisi se vodili sve je pod kontrolom! Samo ti to uradi kako La Elvir radi!

nele1
10.08.2007, 15:53
SVIRA MICA NIKOLIC SA JEDNIM GITARISTOM ISPOD SATORA
NA -20c I SVIRA MICA UBISE ON DABI SE NEKAKO ZAGREJAO
A GITARISTA CEPA LI CEPA;TEK VIDIS MICA POPIZDE I RECE GITARISTI
ALO BRE DAJ PROMENI KOJ AKORD; STALNO SI SE ZALEPIO ZA TAJ (A)
A OVAJ CE NA TO PA BRE CEKAJ MALO TEK SAM ZAGREJAO MESTO:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
POZDRAV

nele1
10.08.2007, 17:54
STA KAZETE

Sejox
10.08.2007, 22:10
Posto neko vrijeme pratim ovu temu vidim da je ovo neka dobra zafrkancija.Mislim da je ovaj nas dobri momak Alen(tako ga je opisao moj jaran sa foruma Alix) opasan zafrkant,i da moze uraditi sve sto raja pozeli.
E sad mene interesuje,posto ja imam Roland,ali nema veze,mozes li mi Alene u taj tvoj OS ugraditi sljedece:
1.Kad startujem klavijaturu da mi se prvo na displeju pojavi tekst:ZELJEZNICAR-CELIK 2:0 ili moze i ovako:CELIK-ZELJEZNICAR 0:2 a tek onda idu one funkcije za frizider,sporet,anatomiju zenskog tijela...itd.

Za one koji neznaju to su fudbalski klubovi iz BiH(tarabe i jedni i drugi) a Alen je vidim i fudbaler(meniskus).

Pretpostavio sam da je nas Alen iz Zenice,po nadimku Blatusan a Blatusa(u stvari Blatusha) je dio grada u Zenici i tamo je nekad bio stadion.

Alene sve najbolje,zelim ti brzo ozdravljenje,i znam da je ovo tesko za tvoj OS ali pokusaj.

Pozdrav, Sejo

Alix
11.08.2007, 01:36
La Alene,daj mi sredi OS koji će mi da šiša ovce...Znaš ono gurnem ovcu kroz onaj Bass rupu a ono ona izleti kroz drugu ošišana...istupile mi se makaze,a nemam para za mašinu,pa ako bi mi to učinio platiću ti kad mogneš...A mogu da ti ponudim dobru rodicu,mala slatka ko šećer,samo joj fali par zuba i gornjoj vilici i šepa na ljevu nogu...Ostalo sve ispravno...Pozdrav!

blatusan
11.08.2007, 10:28
Hahaha, La Almire sredzeno poslo sam ti upgrade a ti mi dugujes 5 ovci.

A ti Sejoroland :lol: :lol: sva cast care sve cu ti napravi sta god samo nece pisat zeljo celik 2.0 vec posto smo havaeri napisat ce mo 10:10 :lol: Da se nesvadzamo!!

Alix
11.08.2007, 10:46
Hehe...La Alene ovce šaljem sutra helikopterom pošto danas vozim opremu na svirku...Tamo oko šes popodne očekuj pošiljku,a suta ujutru ću da isprobam taj novi OS za šišanje ovaca...Ovaj SejoRoland je jarane jedan veliki meraklija i dobričina haj mu ispuni tu želju...I meni je brate željo majka al et radije šutim :wink: ...Pozdrav!

blatusan
11.08.2007, 11:22
ROBIJASI SAMO S`JUGA CELIK NAM JE MAJKA DRUGAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nele1
11.08.2007, 13:20
car si

blatusan
11.08.2007, 13:53
Standard! Nele, hos kupit OS za tri krave od ovce nogu i vrecu aspirina ti ga dam!

nele1
11.08.2007, 14:33
ZEMO LOMA TINIJEJEF GOMNO IT POSKU
ZDRAVPO

blatusan
11.08.2007, 14:52
EEEE kako ce bit skpo care. Sta sve dbijas uz to eihhhhh! Sad mjesto jedne noge od ovce trebas dvije da das al lijeve!
Pozdrav,Satrovacki!ALen!

nele1
11.08.2007, 15:25
CAR SI

nele1
11.08.2007, 15:34
CARKO JESI POBEDIO NEPRIJATELJA
HAHAHAHAHA
AJDE JAVI KOJ JE REZULTAT

blatusan
11.08.2007, 15:47
Neprijatelj pobijedzen trazi se drugi. Za sa rezultat Alen:Neprijatelj-1:0

nele1
11.08.2007, 16:42
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOO
CAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
CEPAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Sejox
11.08.2007, 16:49
Alene legendo,nesmije biti svadje ni slucajno,ma ni pod razno.Posto je ovo zezancija druzimo se jaranski.
Ali ipak druze,a zamolio te i moj i tvoj drug Almir(Alix),da mi ispunis zelju.Ako nemoze onako kako sam trazio,onda ugradi u OS na onom ekvilajzeru gdje pise ZELJO neka bude broj 11 a na drugom gdje pise CELIK neka bude 10.Ipak je malo skriveno.

NEK SVIRAJU SVE SIRENE,KAD MASINA PLAVA KRENE!!!!!!

Dok se nije zakuhalo ja cu se malo usutiti.

Alene,Boga ti nemoj bacati te noge od janjaca koje dobijes,znas kako se moze dobro uzivati uz zaporke.

Posto sam ja novi na ovoj temi za mene su svi drugovi i tako ih sviju zovem ko jarane.Vidim da nas drug Nele pise "satrovacki",medjutim mislim da bi on trebao doci kod nas u Sarajevo na kratki ubrzani kurs "satrovackog" jezika, mozda neki treci stepen jer vidim da ipak nesto poznaje.(sala naravno-bez ljutnje)

Pozdrav i zdravi i veseli bili.

Sejo

dalabu
11.08.2007, 17:18
sejoroland gumo li ja na taj kurs?

Sejox
11.08.2007, 22:20
VOZDRA druze Dalabu,
Neznam koja ti je lokacija ali po nadimku i po pitanju na postu vidim da si ti izgleda Bosanac jer poznajes osnove satrovackog.Necemo ulaziti u dubinu jarane.
Necemo vrsiti testiranje,pa bi te odmah ubacili u neki veci stepen.Preskocicemo ono za pocetnike: "MOJNE GA,STIPU GA,DRIU GA,ZNIMA GA,ZIDR GA...itd.

U KOMSVA CAJUSLU BRODO SODO!!!!!!

E sad posto je Alen glavni na ovoj temi mozda i on svoj cuveni OS prilagodi da bude na "satrovackom".Mislim da bi on tu mogao klepiti torove janjaca,stada krava,slepere kajmaka,stotine butova,janjecih nogu itd jer ako ga tako prevede to je vec posao na VELIKO.

Alene druze ja sam ti nesto slab na Zenicane,jer mi zena vuce porijeklo iz Zenice i ima dosta rodbine tamo.

Pozdrav svima,zdravi i veseli bili

PS:Druzimo se bez ljutnje,samo zezanje!!!!!!

dalabu
11.08.2007, 22:28
Pa i ti si odakle ti je navijaze.A sto se tice utakmice najbolje je da sarajevo pobijedi i zelju i celik hehe.Inace sam rodjen u rajvosa i cesto sam ljedo.Sada sam u Austriji.nego da te ne prepadam odmah javi se na msn i sta god da ti treba tu sam.Imel mi je jako lahko zapamtiti rajvosa et aon tacka at pa se mozes i na njega javiti

Sejox
11.08.2007, 23:12
Vozdra druze Samire,

Ma bojne se jarane,nema prepadanja u fudbalu,jer svaka utakmica je utakmica samo nek Zeljo pobijedi.Ipak plava boja odmara oci i dusu.
Evo opet ja o Zelji,a bojim se da se ne zakuha pa cu se opet malo usutiti.
Valjda ti je dobro gore u Austriji ali pjeva Safet Isovic a i ti to znas:"Kao sto je Bosna moja,na svijetu nigdje nema".

Ma ja sam ti obisao bivsu Jugu uzduz i poprijeko i svugdje je bolan nebio lijepo.Samo je bitna dobra i postena raja.

Cucemo se komso moj mailom.

VOZDRA I DIBU MI BRODO!!!!!!

PS: Ovaj satrovacki ne odgovara mojim godinama,ali volim se zezati sa mladjom rajom.

blatusan
12.08.2007, 12:34
Vozdra narode, evo OS je preokrenut na satrovacki specijalno za Seju, i ja sam care slab na sarajlije :lol: Sta ces ali jaro spremi se, t da ti pise ZELJO CELIK 11-10 kosta ce te 50 ovaca al crnih i jedan traktor!!!
Pozdrav,Alen! :lol: :lol: :lol: :lol:
SVE SALA NEMA LJUTNJE!!

nele1
12.08.2007, 12:57
HAHAHAHA
KO ZNAN ZNA

Sejox
12.08.2007, 14:40
O Alene druze internetski,

Nije te bilo jedan dan(vjerovatno neka dobra svirka) i ljudi se taman "dohavizali" i skupili koju marku,euro,ovcu,kajmaka,itd da mogu kupiti zimnicu a evo odmah poceo novi cjenovnik.
Posto si ti vidim ko "zlatna ribica"(muska) i ispunio si mi zelju-HVALA TI.E sad to treba i platiti.Posto ja nisam cicija dogovoricemo se,ljudi smo.
Neznam samo gdje nadje crne ovce i to jos 50 komada.Reci mi prvo treba li da budu "rundave"(sa krznom) ili mogu i osisane,pa ako mogu takve da ih sa svojim drugom Almirom nekako ostrizem makar njegovim tupim makazama.
Ono sto treba da znas je da su kod nas u Bosni ovce duplo skuplje nego u Njemackoj jer nema onih bolescina-BRUCELOZA...itd.Posto su izuzetno zdrave,moja ponuda je 25 crnih ovaca,mada da bi ih toliko nakupio moram obici sve planine-i Bjelasnicu,Treskavicu,Vlasic,Majevicu...ali isplati se.
Najmanji problem mi je traktor jer je u Bosnu doslo toliko toga traktorskog smeca iz Evrope ,Amerike,pa su sada pravo jeftini.
Ozbiljno razmisli o ovoj ponudi pa se javi.
PS: Neka si ti meni ispunio zelju,ziv i zdrav bio,pa makar i ne pazarili.Neka tog OS sa Z=11 a C=10,pa makar ga ti jedini posjedovao(bar znam da ga neko ima).
JARANSKA ZEZANCIJA JE UVIJEK DOBRODOSLA
Pozdrav, Sejo

blatusan
12.08.2007, 14:52
Dobro jarane vidim da si korektan pa cemo evo ovako cemo 50 crnih ovaca al da su bolesne i po mogucnosti rundave! zatim trakto al necu da te zezam i da ispadam necovjek, posalji mi samo desnu stranu traktora(dakle pola)! I saljem ti to sto si trazio!
Pozdrav!!

toma
12.08.2007, 16:10
Alene imas li jos jedno 30 kila OS-a za prodat(neznam imas li jos zaliha)a za uzvrat dajem traktor (jedino ga hebe sta mu motor nevalja) ako hoces nagodicemo se :lol: :lol: :lol: :lol:

blatusan
12.08.2007, 16:14
Toma care, jedan OS ti kosta 50 crnih ovca 10 litara graha 10kila suzuke 5 krava!!
Drugo nista!!!

toma
12.08.2007, 16:19
evo sad idem trazit ovce,krave i ostalo,pa cemo skolopit posao :lol:

samo mi reci kamo ces ti sa tim silnim ovcama,kravama,grahom sto zaradis od prodaje? :wink:

blatusan
12.08.2007, 16:25
Auuhhhhh. Pa to je logicno naprimjer sa krznom od ovaca opticki friziram klaviajture :lol: Svasta se radi, pretvaram ovce u zene i tako krave svasta nesto naprimjer od krave se najbolje moze dobit lik Angele Merkel! :lol: :lol:

blatusan
12.08.2007, 16:25
Zaboravio sam reci da mi je ona ljubavnica!!! Imamo dvoje djece! :wink:

toma
12.08.2007, 16:40
:lol: :lol: :lol:

nele1
12.08.2007, 18:31
eeeeeeeeeeeee
ja sam znao dasmo mi muzicari opiceni
a dasmo toliko
nisam znao

blatusan
12.08.2007, 19:05
Znas care, kad ti se pomoijesa muzicar na batirije(ja) i plus ako si iz Zenica (ko ja) onda mozes amo vodat siromasne zene ko Angela Merkel! Ljbuav mog zivota!!

nele1
12.08.2007, 19:43
hahahahahaha
da te neznam mozda bih ti poverovao
da obozavas merkel
hahahahaha

blatusan
12.08.2007, 20:14
Hahahhaa, ovako medzu nama, jarane ja bi joj dijete napravio i imam cijeli zivot sandbijavanje :lol: :lol: :lol: Korgovi sa svih strana i sta ja znam!! Hehehe ovako ozbiljno kad skontas nebi nikad, ko zna mozda i bi kad bi ona! Al ti znas La Nele La care da sam ja okusio pravu ljubac i da sam zaljubljen i da bi za nju dao ne samo jedan nego oba bubrega! :lol: Hajmo posto sam naso zenu za zivot cijena OS.a se skida na 30ovaca!!
Pozdrav,zaljubljeni Alen!!

Sejox
12.08.2007, 20:28
E pa Alene druze opet si me zadevero svojom cijenom i zahtjevima.Pola dana ganjam da nadjem crne ovce,cjenkam se sa cobanima,neke podmicujem...Nesto sam uspio skupiti ali evo pade mrak pa ko ce sada da vidi crnu ovcu!!!!!!
Ovo sto sam skupio moro sam voditi veterinaru da im ubrizga virus da budu bolesne,a one sto nisu rundave frizeru da im presadjuje dlaku.Pa gdje je onda transport,tako da sam probio sva planirana sredstva i umalo da ostanem kokuz.
Moze li bogati umjesto pola traktora jedan motokultivator jer me nesto brusilica zeza a i ko ce ga sada sjeci na pola.A i za taj motokultivator cu morati negdje dobro da zapnem da zaradim koju marku-da mjesam beton,salujem,....
Ma sve cu vala odraditi samo neka na ekvilajzeru stoji: ZELJO 11....CELIK 10
A sto se tice MERKEL vi Zenicani ste znali vodati i bolje.Ipak solidna polovnjaca marke CASIO.Gore su joj dimenzije cini mi se komotna sestica a za dole treba "odokativno" velicina XXL.Ipak ti stavi one male slaufe na misice da ne potones u MERKEL OCEAN.

Zdrav mi i veseo bio,

Pozdrav Sejo

blatusan
12.08.2007, 20:32
HAHAAHAHHHAHAHAHAHHAAHHA!
Ma jaro stajat ce EQ sta god hoces a tebi je stara cijena nisi uletio u vrijeme kad sam rabat stavio jebiga!!!!
A sto se merkel tice neka nje ja imam svoju ljubav zivota i netreba mi uz nju nista vise!!!
hahaha sva cast
A kolko vidim popusi zeljo a celik ucera dvojku :lol: :lol: :lol: :lol: I neznam bil bilo pravedno da stoji taj rezultat al eto hajd samo sto si ti!!!
Sve najbolje care!!!

Sejox
12.08.2007, 21:13
Alene tako ti Korga i Mirsade,

Rekli bi Romi "Bog da ti da dobro zdravlje,lijepu pamet i nafaku" budi malo tolerantan sto se tice vremena za rabat.Hajde neka to kao bude kao ona vremenska razlika po geografskoj sirini i duzini kako god hoces.
Evo me bolan nebio pogodio neki posao,pa radim na mjesalici za beton a iznad glave stek lampa,samo da zaradim jos i za taj motokultivator.Sve samo da na EQ stoji 11-10.

Odobrovolji se haveru moj.Znas onu pop pjesmu a pjeva Toni Cetinski: "Ja sam zaljubljen"
Posto ti citao sam i komponujes evo ti naziv pjesme a ti nastavi dalje: "MIRSADA,MIRSADA NE ZADAJI JADA"

Ako ti je Mirsada zakletva onda bi te nekad davno zakleli u Sarajevu ovako: "Uradi to Alene,ZAKLETVE TI PRAVE"

Ovo nema veze sa onim vicom kad je Mujo pjevao punici u minskom polju onu dobru pjesmu:"UCINI BAR JEDAN POGRESAN KORAK"

Ono za ZELJU rekli bi strucnjaci-"Trenutak slabosti,nedostatak motivacije(a plate ni premija nigdje)...

Zdrav mi i veseo bio,

Sejo

blatusan
12.08.2007, 21:16
HAHAHAHAHAHAHAH, Ma jebat ga! Daj samo nabavi mi 10 ovaca bez lijeve noge i kvit smo!!Za ostalo Halal!!

Sejox
12.08.2007, 21:24
Alene druze,

Stvarno si korektan.Taman sam toliko i skupio.Evo upravo sam dao otkaz na mjesalici,halal im betona.Sada opet moram traziti mesara da reze lijeve noge,a to je sada u Sarajevu malo teze.Ima li onaj tvoj Salcinovic cevabdzija iz Zenice kakvog dobrog mesara.Evo naso sam i nekog TAM-ica za prevoz.

PS: Nadam se da uz ovce netrebaju ici i invalidska kolica kao ortopedska pomagala.

Ipak znaci na EQ 11-10

Veseo mi bio,

Sejo

blatusan
12.08.2007, 21:27
EQ stoji, Suljo pjeva punici u minskom polju, uz ovce netreba nista! A Salcinovic licno je na putu do tebe da ih sakati!!! Za sve ostale RABAT se oficijelno ukida cijena stara!!!!
Pozdrav!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sejox
12.08.2007, 21:43
Aferim Alene haveru moj,

Posao sklopljen,posteno je brate bilo pa ko god je koga prevario.

Ziv mi i zdrav bio i da sa Mirsadom "DOZIVIS STOTU"

Ocekuj posiljku,neznam ni sam kada,jer ko jos zna koliko TAM-icu treba da dodje do Njemacke.

Ako ti treba gradje da pravis torove za ovu sitnu i krupnu stoku,imam stelu u jednom sumskom preduzecu.Balvana koliko god hoces-IZVOZ druze da se koji Euro uvuce u BiH.

Neka te sreca prati,

Pozdrav Sejo

blatusan
12.08.2007, 22:13
Heheheh, Car ostaje car!! I da znas svkai novi upgrade koji napravim kostat ce po jednu ovcu crnu osuganu!
Sve najbolje care!!!!

Sejox
12.08.2007, 22:43
Alene legendo,svaka ti cast,

Posto si me stavio na totalno povlastenu poziciju vezano za cijenu upgrade-a,ovo ti nemogu nikad zaboraviti.Dok drugi budu ganjali ovce po planinama,pregovarali sa cobanima,hapali ovce,lutali...ja cu vala tu jednu crnu naci vazda,bilo gdje.Ako i nebude crna,ja cu je licno ofarbati i ako treba izvuci joj i pramenove u lancu frizerskih salona "M-SABIC" u Sarajevu.
Uuuuuuu samo sam zaboravio,ti rece da mora biti osugana.Moram sada fatati veterinara dok nije zaspo da mi da malo i tog virusa za sugu,da ga stavim u hladnjak.

Toliko ti je dobar taj potez,da sam u trenutku pomislio da na EQ bude 10-10,ali ima ipak nesto jace od mene.Neka bude kako je posao sklopljen.

Vazda zdrav i veseo bio,

PS: Ja se podmladih na ovom forumu i ovoj temi,mogo bi mozda jedno poluvrijeme odigrati,ali ako traje 5 minuta.

Sejo

elvir
13.08.2007, 00:16
ALENE JEL MOŽEŠ ODRADITI NOVI OS ZA MOJ RAZGLAS I ZA ZVUČNIKE :roll: .
I DA TE NAPOMENEM NESTAJE LA OVACA I LA GRAHA U BIH MORAĆEMO SE DOGOVORITI ZA DRUGI SISTEM PLAĆANJA MORAMO PREĆI NA LA KURUZE ILI LA PIVE ILI LA RAKIJU ,I TO SVE DA TI ŠALJEMO SA LA DHL-OM ,JEBEŠ TI TO KAD GOD DOĐE OVAJ TVOJ LA HELIKOPTER DA MI NAPLATI UVJEK MI SJEBE GARAŽU OD KOMŠIJE I JA MU UVJEK MORAM PRAVITI NOVU LA GARAŽU ILI MAKAR SREDI SA PILOTOM DA NE PIJE LA RAKIJU DOK LETI HELIKOPTEROM...

A U NOVOM OS-U OČEKIVAM UGRAĐENU FABRIKU DUHANA AKO NE ZAHTJEVAM PREVIŠE ALI MISLIM DA TO TEBI NIJE PROBLEM....

A DRUG NECONIX SAMO TI ISPROBAJ TE NAŠE PREPARATE NORMALNO PRVI PUT JE UVJEK TEŽAK ALI KAD SE NAVIKNEŠ NA TO NI AMERIKA TI NEĆE BITI RAVNA VJERUJ MI ALI ZABORAVI NAPOMENUTI U RECEPTU (JV SASA ) TI TREBA TUĆI U KLAVIATURI DOK PIJEŠ TAJ PREPARAT :lol:

blatusan
13.08.2007, 11:32
Probo je on to jos je zbunjen slijedeci post je od njega za nas normalan za druge nenormalan!! A more brate salji mi bambuche (sarajevsko 2L) Al bure saji rakije i La sijena! A la pilot sta mu ja mogu pije pije la rakiju!!!! A sto se tice tvoje zelje mozemo odradit! I posalji LA MORAVE!!!

nele1
13.08.2007, 14:13
ovo zadnje ti je do koske

VOLIM KORGOVE I MIRSADU

blatusan
13.08.2007, 14:15
Ovako je bolje care

MIRSADU OBOZAVAM A KORGOVE VOLIM

nele1
13.08.2007, 14:16
HAHAHAHAHAHAA
CAR SI

blatusan
13.08.2007, 14:18
Car bez carice, jebo ti to !!! :cry: :cry: :cry: :cry:

nele1
13.08.2007, 14:21
TISI CARRRRRRRRRRRRRR
OSTALO NIJE VAZNOOOOOOOOOOOOOO

Sejox
13.08.2007, 15:06
Alene legendo,

E jesi me nocas zadevero i stavio na muke.Onaj tvoj Salcinovic imo neki kvar na putu pa nije mogo doci da sakati one ovce.Moro sam u pola noci naci i nasao sam jednu ciganku sto dobro GATA i KUNE.Doveo sam je pored ovaca i objasnio da im mora svojim vradzbinama ukinuti lijevu nogu.
I neces vjerovati,doduse bio je pun mjesec,kaze ti ona jednoj ovci:"DABOGDA TI OTPALA LIJEVA NOGA" i vjerovo ili ne ostade ovca sa tri noge.I tako redom.....
Uglavnom TAM-ic krenuo,sa ovcama,pun goriva a morace do Njemacke tankovati jos 50 puta.Krenuo je a kad ce stici nezna se.
Nisam imao tog vaseg preparata i neznam da li bi on u nekoj duploj dozi mogo da otkida ovcije noge.Mozda cu ako budem isao u Bihac kupiti malo od druga Elvira za svaki slucaj.

Bice bolan nebio i carice.Pjeva Mile Kitic: "Mogao sam biti car,..."

ZIVJELA,ZDRAVA I VESELA BILA MIRSADA

A bice Korgova- JEDAN SE OTEGO,DRUGI SE PROTEGO!!!!

Pozdrav moj dobri Zenicaninu zaljubljeni,
Sejo

blatusan
13.08.2007, 18:35
De tu gatarku zamoli da imamo srecu Mirsada i ja!!! Obavjestenje, zajedno smo!!!! Samo da nam Sejo tu gatarku skonta da budemo sretni i neimadnemo problema, kad kazem probleme mislim na oca(njenog) Sejo ako to uspijes imas upgrade do kraja zivota dzaba jos cu ja tebi ovce slat!!!!!!!!!!!!!

nele1
13.08.2007, 21:53
e stvarno si cudo
zvali sute car kad si bio mali
a sad si carstina

Sejox
13.08.2007, 22:23
Alene druze moj zaljubljeni,
Evo upravo sam se vratio iz jednog kvarta u Sarajevu gdje ima cigana,i vodio pregovore sa onom cuvenom gatarkom u njenom satoru.Jarane,da joj vidis satora,ko u El Gadafija libijskog predsjednika-sve unutra novo.I tako u nekoj polutami,okruzeni sa desetak macaka i ponekim pacovom rekao sam joj tvoju zelju: "HOCU DA MOJ DRUG ALEN I NJEGOVA CURA MIRSADA BUDU SRETNI DO KRAJA ZIVOTA A DA IM NJEN OTAC NESMETA".
E onda sam morao otici da kupim jednu kilu nekog novog La Graha,da bi ona mogla da izvede tu magiju.Nije smjela traziti love jer sam joj zaprijetio da radi na crno i da ce u muriju.
Druze moj morao sam dobro naculiti usi da cujem sta to ona madjija i mumlja,da se nebi slucajno zeznula pa da ko sinoc kaze:"DABOGDA MU OTPALA LIJEVA NOGA".
Uglavnom madjijala je ovako:OVA MAGIJA SA GRAHOM NEKA IDE PREKO SATELITA ASTRA ZA NJEMACKU.NEKA ALENU I MIRSADI BOG DADNE LIJEPO ZDRAVLJE,PAMET,NAFAKU,MNOGO DJECU,PUNO EURO,KROV NAD GLAVU(ne sator),LJUBAV(nije vala rekla nista bezobrazno),SLOGU,KORGOVI!!!....
Sto se tice oca spomenula je sljedece:"DABOGDA NOSIO APARAT ZA USI,I DIOPTRIJU NA ONE NAOCALE -15,RADIO OD JUTRA DO MRAKA,SPAVO KO TOP,RANO POSTO ZABORAVAN....
Druze moj ako ovo bude djelovalo njen otac niti ces vas moci dobro vidjeti a ni cuti tako da mozete zivjeti i biti sretni do kraja zivota,ko u najboljim TV sapunicama.
Halalio sam ti onu kilu novog La Graha.

BATALI LADU("cuveno"rusko auto)A CUVAJ MIRSADU!!!!!!!!!!!!

Hajde druze pa javi djeluje li,

PS:E da mi je ovu gatarku premuntati da mi sredi da mi moj drug Almir(Alix)bude dostupan kada mi treba.Nemoze mu ni ona uci u trag,ali dobar je to drug javice se on.

Pozdrav,Sejo

blatusan
14.08.2007, 10:04
Neka jarane hvala tebi i toj gatari haman da je upalilo!!
Nego rokni ti nju Sejo da nama nebi kake sihre stavljala!!!

OS na kile OS na kile hajmo ljudiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nele1
14.08.2007, 13:34
hahahahahahaha
jeli nema na grame

Sejox
14.08.2007, 14:15
Druze moj neboj se sihira.Morala je gatara popiti uz kafu jedan novi preparat koji se zove: ANTISIHIRIN jer inace nebi bilo pregovora.
Nesmijem je roknut jarane jer bi onda preselio u tvoj rodni grad u KP DOM ZENICA pa bi pjevo "Zenica blues" par godina.
Ako je pocelo da djeluje onda svaki dan ocekuj poboljsanje.
Javio mi se onaj vozac TAM-ica i kaze da je negdje u Austriji.Kaze i da su ovce u stabilnom stanju.Sve je blize tebi.

Pripazi Mirsadu i posalji joj jednu finu poruku sada,da malo ubrzas djelovanje.

Hajde veseo mi bio,
Sejo

nele1
14.08.2007, 17:09
hahahahaha
jebote pa viste svi u fazonu
G7
PA NEGDE DO Cdim
POZDRAV SAMO NASTAVITE ITO OPUSNENO
BLATUSAN REKOH TI DAJE TVOJA KRAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
NECU DA PRICAM
AL CU DA PISEEEEM

nele1
14.08.2007, 17:31
BLATUSAN JESILI POBEDIO NEPRIJATELJA
MISLIM NA ZENSKOG NEPRIJATELJA
HAHAHAHAHA
POZDRAV CARE

blatusan
14.08.2007, 17:54
Heheh, care moj nisam jos! Evo bas sad cekam je u Internet klubu! Pa cemo vidjet sta ce biti i OS nema na grame samo na kile!!!
Hajmo ljudi! Primam sakate ovce bolesne cak sa sidom i sifilisom hajmooooooooooo!!!!

nele1
14.08.2007, 17:55
HAHAHAHAHA
SVE SAMO UDRI
NAS NOVI OS TRPI SVE
HEHEHE

Sejox
14.08.2007, 22:36
Nele druze(nadam se da te mogu tako zvati,jer ja sviju zovem drugovi)neznam jesu li svi na ovoj temi u fazonu G7 do C dim,ali u nekom opicenom solo performans fazonu sigurno jesu.
Moj Nele,nas drug Alen na zalost netreba da pobijedi zenskog neprijatelja(Mirsadu) nego muskog a to je njen otac.E to sam mu ja odavde iz Bosne i sredio i izgledada je rezultat dobar.

Alene jarane predlazem ti da osnujemo privatnu firmu sa nazivom: ALEN & SEJO CO GmBH.
Radili bismo ovako:

Ti prodajes OS-ove i trazis bolesne ovce od raje,a ja posto imam stelu sa onim veterinarom i on mi je nabavio raznih virusa,ubrizgavam viruse: side,sifilisa,bruceloce,slinavke,ako treba i upale pluca itd.
Znaci-raja od tebe trazi dobar OS a od mene da im razbolim stoku.Posao na VELIKO.Zapamti naziv: ALEN & SEJO CO GmBH.

I jos nesto:Ja koliko znam nikada zenicani nisu cekali trebe u internet klubu,nego dzentlmenski na korzu kod robne kuce,pa u kafic,setnju i....

Veseo mi bio,pa javi ako si za biznisa.
Sejo

blatusan
14.08.2007, 22:47
Heheh, kod cesme u kafic pa onda na kamerovice :lol: Jesi to mislio. Vjeruj jaro da sa njom nemislim na to! Jos nismo u vezi jer se boji i sta ja znam! Lagano mi to vec ide na zivce al polahko!!! Jebavo sam sto bi se reklo i muhu u letu!! Sad me spuca ova cura nenormalno, na nista nemislim samo na nju i to tek nakon sto smo se 2 put vidili!!!!!!?????
Jebiga!!! A Sejo care Kamberovica polje mi uze nevisnost u 14 godini iza mature :lol: :lol: 4 Nezaboravne minute mog zivota :lol: :lol: :lol: 8) 8) A za firmu cemo drugo im !
LA SEJO&ALEN GmbH
Hajmo ljudi OS na kile samo ovdije i nigdje vise!
Pozdrav,Alen!

nele1
14.08.2007, 22:57
SEJO TOJE METAFORA LEGENDO
ZNAM JA SVE SAMO SE SALIM SA ALENOM
BUDITEMI POZDRAVLJENI I SVE NAJBOLJE

Sejox
14.08.2007, 23:40
Ma Nele druze tu smo da se salimo i zezamo:Nema ozbiljno.Dobra ti je metafora jarane,a ja u skoli umalo da propadnem iz maternjeg jezika zbog tog pojma "METAFORA".Al dobro je proslo.
Alene moj,pa bolan nebio to kod tebe ona prava Platonska ljubav.Dva puta vidio i odma se oduzeo.(to mora biti nesto dobro da je,jer raja sa Blatuse nece svasta zaozbiljno).
Ali druze moj rijesicemo i to nekako.Ako se ona boji ja ti predlazem sljedece : da se njoj SALIJE STRAVA IZNAD GLAVE I DA SE NAPIJE VODE PREKO MASICA(nadam se da poznajes sve ove izraze).
Ja mislim da i u Njemackoj ima nasih starijih zena koje to rade samo sto ono olovo za STRAVU mora biti original a ne kinesko,masice od INOX-a a voda DESTILOVANA.Pa kad joj ono vrelo olovo rokne iznad glave u hladnoj vodi i kad se napije destilovane,ma nema jarane moj da se boji vise vjeruj mi.
Kako znas da sam mislio na Kamberovica polje :lol:
Naziv firme koji si predlozio prihvacen samo je treba registrovati.
Nesto slab odziv za ovaj tvoj OS pa neznam smijemo li reklamirati usluge ugradnje raznih virusa u sitnu i krupnu stoku.

Veseo mi bio i nemoj da bolujes od ljubavi-DOHAVIZAJ SE
Sve je ovo sala druze,zezamo se.
Sejo

nele1
15.08.2007, 01:12
DOBAR JE BLATUSAN
SVE CE PROBLEME ON DA PREVAZIDJE
CAK I ONE SILNE LA OSOVE
I SILNE KILE U PRODAJI
A POGOTOVO KOD ZENSKOG RODA
ZIVEO TI NAMA CARE 100GOD

nele1
15.08.2007, 01:42
LA BLATUSAN
OS MOJ NEPOTROSENI U 10000000000KG
KAKO SIMI CARKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

blatusan
15.08.2007, 09:49
Evo narode, jutro ja jedva oko sklopi radi nje! Nele care napredujel KORG!? A Sejo legendo, poznati su mi ti izrazi u PM! Odm mi muka dodze vjeruj. Ja i nejverujem u to care al smuci mi se kad se sjetim na one nase ciganke koje imaju 30 kila a 50 kila zlata na sebi i smrde na razno razne ustajalosti i jarceve znojeve!!!!! :lol:

nele1
15.08.2007, 12:17
IDE POLAKO CARE SA PA
EEEEEEEEEEEEEEEE
DOBRO TI SA OVIM ZLATOM
HAHAHA

Sejox
15.08.2007, 14:36
Alene legendo,
Nemogu da vjerujem da te to tako spucalo.Pa kakva je to cura matere ti.Da nije slucajno klonirana Sharon Stone.Ja bi volio zbog tebe da jeste ali da mi nepatis druze.Pa kako nisi skonto kako ces zaspati brzo.Tolike si ovce dobio za svoj OS a neznas fazon.Kada legnes jaro broji ovce i neces ih puno odbrojati i vec si u komi.Ako nebude brzo djelovalo a dobio si od mene i onih crnih ovaca,onda broji mjesovito i to ovako:jedna crna,druga bijela,treca crna... :lol:
Nedaj druze da te ljubav(platonska)baci u bandak.

Reko sam ti DOHAVIZAJ SE

Zdrav i veseo bio,
Sejo

nele1
15.08.2007, 14:48
VI STE LEGENDE
NECE BLATUSAN PASTI
ON JE DOBAR ;SREDICE TO ON ZNAM JA
POZDRAV

nele1
15.08.2007, 20:22
CARE DAJ DODAJ TOM TVOM OS NEKI SPECIJALAN ABDEJT
KAD COVEK NEZNA DA SVIRA NEKI FOSPIL
A DAGA ABDEJT PODSETI
HEHEHEHEHEHEHE

nele1
15.08.2007, 20:23
STA KAZES TOJE ABDEJT
:lol: :lol:

Sejox
15.08.2007, 23:52
Ma Nele druze,moze nas Alen sve napraviti,samo ga je spucala ova cura i u mali i u veliki mozak,pa mozdane celije sada miruju.Ma sta mu uradi ova klonirana Sharon-ka,nekako mu i postovi postali depresivni a o biznisu da i nepricam.Ma znam ja da su zenicani tvrd orah jer nebi im se fudbalski klub zvao CELIK(tvrd ko celik)i nadam se da nece upasti u tu ljubavnu misolovku.
Alene druze pa i firmu smo osnovali a nigdje tvoje reklame ni marketinga za prodaju.Nismo jos ni Euro zaradili a valja platiti porez.
Druze moj ako je toliko gusto,ja cu iznajmiti od Rent a car-a dobru limuzinu sa navigacijom da te mogu naci i da uradimo PSIHOLOSKE PRIPREME.
Jeli pocelo djelovati ono za oca jarane.

Strpljenja druze,strpljenja...i broji ovce pred spavanje onako kako sam ti objasnio.
Zdravi veseli bili,
Sejo

nele1
16.08.2007, 01:00
HAHAHAHAHAH
IMAS PRAVO
NAS DRUG JE CUDO OD COVEKA

Alix
16.08.2007, 07:23
La Alene!
Ti jarane patiš od lopovluka...
Ja kako te znam svaku drugu sedmicu ti patiš,voliš,piješ...Pa La brate mili dosta je toga...Batali te ženske pobogu i radije tamo klapći za instrumentima....nmas dvojica ko da smo 2 brata---baksuzi da ih nema.Samo zamisli koliko sličnih doživljaja imamo i koliko bi ih imali da ja nisam dobio sina...Auu mali milion...Al za tu patnju,napiši i skomponuj joj neku pjesmu,odsviraj i pošalji...Možda ima nade za tebe...Pozdrav!

blatusan
16.08.2007, 09:20
Rokno sam se drugovi sinoc ko pita! Nemoze mala izac izmisli neke fore! Nazvala me druga da izadzemo ja prvo odbijem pa onda prihvatim! Otisli smo na pice pa kod nje dalje netrebam pricat! Hehehe, La Brate La Almire ja sam gotov puko pa haj :lol: :lol: :lol: Znas me!
Sejo druze, haman ona tvoja gatarka je atrapa nema pojma nista nepali :lol: :lol: A sto se tice spavanja zaspo sam go Pasa sinoc! Prebroja krdo ovaca i zaspa a imam i novu ideju za OS jos je tajna!!!!
Hjate narode butite pozdravljeni dok se ja trijeznim!!!
ALEN!

nele1
16.08.2007, 13:53
HAHAHAHAHAHA
ALENE CAR SI

blatusan
16.08.2007, 14:05
Heheh dze si care!!! Sta cu mora se! Ha ja!!

Sejox
16.08.2007, 14:14
Alene druze moj,
Mahmurluk ti je najgora bolest:Kad covjek skonta,da zbog par sati uzivanja mora da krepaje citav dan-odusto bi.Ali poslije onog "nikad vise ovako" opet se jos brze osladi ,pa ponovo.Joj sada valja kiselu corbu jesti,neznam imali rasola,...neko se i pivarom popravlja.Ako je istina ovo sto je Almir napisao(a on uvijek tacno pise) ,jarane tu ti magija ne pomaze.Dakle Almir je dao tebi dijagnozu: "LOPOVITIS I PATNJITIS CHR. :lol: "Zeznuto je ovo sto pise CHR.(hronicno) a da pise AC.(akutno)bilo bi bolje jer to prolazi brzo a sa ovim CHR.moras da se sam boris.Vidis da je brojanje ovaca spas za nesanicu.Jarane sa tom malom,koliko ja vidim, moras biti bolji tehnicar od Ronaldinja.Iskoristi svoj talenat pa vezi polako.
Hoce li ta ideja o novom OS-u ici mozda preko nase firme:"LA SEJO&ALEN GmbH ili to radis solo????

E Almire "rodjace" moj kadli ces ti meni odgovoriti na onaj moj mail,da zavrsimo sto smo zapoceli.Pa prije bi dosao do BUSHA predsjednika,nego do tebe.Odgovori tako ti Juznog vetra i Korga i Perice... :lol:

Hajde budite mi zdravi veseli,
Sejo

nele1
16.08.2007, 15:10
HAHAHA JESTE FANTOMI SVAKA CAST

blatusan
17.08.2007, 20:02
Hocel narode imal vas zivih!! Hajmo ljudi sa OS koji se izvrsio u fabrici La Sejo-La Alen La GmbH dbijate sredstvo oplodzavanje krave!! Navalite!

Sejox
18.08.2007, 00:06
Ooooo Alene druze moj napokon si ozivio.E jesi me zabrino bolan nebio.Ja ovamo pripremio opet onaj TAM-ic ali ovaj put sa buradima rasola,vrecama kisele tarhane,paketima pive od 2litra....kao humanitarnu pomoc za teski mahmurluk.Pretpostavljam kako ti je bilo,ali brate to si ti pomijeso svasta nesto i na kraju prepio i onda "BOL BOLUJE....".Jeli i veceras u internet klubu. :)
Ovo sa ovim OS ipak ide preko nase firme i to je dobro.Ovaj dodatak uz OS moze doprinijeti povecanju stocnog fonda, i razvoju ugostiteljstva-teletina ispod saca... :)

Hajde zdrav i veseo mi bio
Sejo

blatusan
18.08.2007, 11:57
Gotovo je Sejo sa njom! Sto je bilo bilo je! Sad se koncentrisem samo na firmu care nemam zezancije! Sinoc sam sam je izbacio iz glave raznoraznim tekucinama!!!

Alix
18.08.2007, 12:35
e moj La Alene...Znam ja tebe druže moj...Al et nisam htjeo ništa da pišem...Samo čekam kad će te klapiti kakav drugi đavo pa da ponovo kažeš da si se u novu trebu zaljubio...Eh moj La Alene znam ja tebe dinamite kad si bio petarda :lol: :wink: ...Pozdrav!

nele1
18.08.2007, 14:47
hehehe nas drug je raskrstio sa njom
jel tako ALENE

blatusan
18.08.2007, 16:58
Evo, napokon!!! Njen stari je sazno da hoda sa nekim momkom po gradu(samnom) i zabranio joj je sve! Sad smo se upozanli i sve jej ok! La Almire upali i u mene jednom,haman! Al opet moram pit, ode za BiH 2 sedmice a kad se vrati odo ja na sajam 2 sedmice!!!!! Ako nekrehnem do tad drugu sto La Almir kaze, nemam me!

Sejox
18.08.2007, 17:30
Pa Alene druze moj,sad mi nista nije jasno.Prvo kazes da si raskrstio a sad ko da je ponovo upalilo-koliko ja skonta ti se upozna sa "slatkim tatom" ako sam dobro shvatio.Nosi li tata aparat za usi i velike naocale :) Ma da to nije kakva ona "prava puterica" pa nesmije hodat s tobom gradom????
Druze ako opet podjes cugat propasce nam i biznis i firma.Ja ovamo poceo i marketing i reklame i dzinglove spremati za radio stanice.Nesto sam konto,ako ti nemas bolju ideju,da ide reklamna poruka za OS i ostalo na radio stanicama ovako:
"KUPI OVAJ NOVI OS,DA BUDES HADZIJA A NE BOS".

Hajde zdrav mi i veseo bio,pa javi
Sejo

blatusan
18.08.2007, 17:33
Hahaha! legenda ostaje legenda!!! Moze jaro stavi! Sad cu ja zenu natjerat da nas reklamira a njena reklama sigurno pali (angela merkel) I Bush dobija OS! Boli nas piton!

blatusan
18.08.2007, 17:36
A sto se tice babe! Zafrkan cojk ba! A ja se sve pravim namazan ono ko ja streber! Studiram za umjetno oplodzavanje krava a klaviajtura gledam jos prirodno da skontam! Povjerovo cojk! Dok on mene nesmijes sa cerkom ovo ono vamo nako i prica on mene a ja ga ocima davim!! Zivce mi izvadio!!! Hehe! Pozdrav,Alen!

Sejox
18.08.2007, 19:14
Alene ahbabu moj,
Znaci kampanja moze da pocne.Reklamni slogan ostaje,samo nisam odlucio koja muzicka podloga uz to-mozda onaj lagani forspil Luisov za pjesmu:"Obrisi suze mala moja,ili od Zabranjenog pusenja(oni imaju slicnu pjesmu kao slogan) a za sevdah su mi rekli da nije popularan(a meni ce vazda biti popularan),rock ne ide uz to pa ti odluci.Drugaru idemo preko Merkel u izvoz i to u prekookeanske zemlje(Amerika).Dobija i Bijela kuca i Pentagon.Samo neznam jaro,gledam nesto u novinama,pa tu ti u komsiliku u Austriji ona DOBRA POLOVNJACA mislim da se zove Ursula(plavusa a visoka)bila glavna za Evropsku uniju.E kad bi i nju zbario gdje bi nam kraj bio.Do Hilari(Klinton) je tesko doci.... :)
Sto se tice BABE,ma smeksace on druze,ali samo ako naucis dobro ono fudbalsko biciklo kao Ronaldo.E onda se mozes dobro prodati ali postoji mogucnost da ga budes zvao PUNAC(slatki tata) jer mi to nesto mirise za ozbiljno ili se varam.
Hajde pa i ti gore pokreni tu kampanju,neznam sta se gore slusa,ali skontaces ti vec.

Veseo mi bio,
Sejo

blatusan
18.08.2007, 19:25
Druze, Brate, Partneru, Sejo! Sto se tice muzike za reklamu, ovdije svak slusa La Merhametsku "Gara gara, karas li se sada ko sto si se karala nekada" To sve i jedna generacija slusa! Cak i Hitleru su pustali tu pjesmu da se motivira, a vidi sta od motivacije postade! Svaki Svabo, nacist! Hito nehtio jest! A sto se tice Klintonke, ja sam nju zbario dok joj je muz haro, ona je bila humana pomoc za La Merhamet, dakle nije Merhamet nego La Merhamet to je skroz druga organizacija zna Almir Sanel Dino Emir i tako! A sad kako se pocela kanditovat za precednicu, sta ce onda Bill biti? Zar nije malo smijesno :lol: Da ti kazem ovako, Hilari varam sa Merkel i obrnuto onda u Igru ulazi Karla Delponte i nju sam nabacio na pitona i ima ih tako vise! A sve njih varam sa Mirsadom!! Jaro, La Merhamet vlada!!!!
Budi pozdravljen!

I narode pozurite uzimaj te OS!

Sejox
19.08.2007, 00:30
Alene druze moj,
Evo druzeci se na ovom forumu,dobio sam jednog "rodjaka" i to Almira ili po nadimku Alix(za one koji neznaju),a to ti je onaj neuhvatljivi i famozni Bosanac sa mjestom boravka Ljubljana(Slovenija) i kome ni razne gatare i vidovite KARAKONDZULE nemogu uci u trag.(a ti ga najbolje znas).Ipak srdacan pozdrav za "rodju".
Nakon ovog tvog zadnjeg posta i tebe druze primam u familiju,ako hoces blizu ili dalju-po izboru.
Jeli moguce da "GARA...." gore jos uvijek "HARA".Slusaj familijo,bojim se da nam taj reklamni dzingl nebude sund i kic.Medjutim ti ipak postuj zelje slusalaca i radi prema trzistu.Ako oni na radiju kazu zelju: "EVO POZDRAVLJAM,SVOJU ZENU,DJECU,BABU,MAJKU KOJI UPRAVO SJEDE PORED MENE SA PJESMOM "GARA...." a ti reci da pustaju.
Joj nemogu da vjerujem ono za Delponte.Pa ti si onda totalno SLATKOHRAN.E za taj poduhvat si morao ponijeti sa sobom: Pernati jastuk da joj pokrijes glavu,Deku(Vitex-Visoko)da pokrijes donji trap,najmanje 4 promila alkohola u krvi i dobre suncane naocale da to sve skupa sto slabije vidis.
LA MERHAMET kao organizacija je garant dobra,ali ja sam ti prestario za to i ja ti se malo podmladih na ovom forumu.
Poslo sam ti kilu kafe, one "ZLATNA DZEZVA" ,da Mirsadi napravis SIKTERUSU.Budi dobar pa daj jedan fildzan i slatkom tati.
Ako budes cugo onda PAMET U GLAVU.Biznis na prvom mjestu.

ALMIRE "RODJO" SALJI BOLAN NEBIO ODGOVOR NA ONAJ MOJ MAIL I TO SA PRILOGOM!!!!

Hajde budite mi zdravi i veseli,
Sejo

blatusan
19.08.2007, 11:19
Vozdra jarane! Hvala za primanje u familiju! Primljen si i ti kod mene! A pozvan si da pudes precedavajuci organizacije La Merhameta u Sarajevu! Sto se tice Delponte, jaro tu sam se ogulio pravo! Moro sam i uzo i mastiku i sljivu i svasta nesto u venu ubrizgavat da bi prevaziso to stanje! Nije lahko al sta se sve neradi da organizacija bude dobra! Fakat!
Na radiu pici "GARA" to je tako i neide drugacije! A i ti trebo bi kao prvo ime ove podfirme i filijale organizacije La Merhameta da uzmes malo ozbiljnije prodavanje "TRANSFORMERS OS´a"! Budi mi pozdravljen jarane i trazi ovog friskog tatu imam i ja par pitanja za njega!
Pozdrav brat jarana rodjak partner, Alen!

Sejox
19.08.2007, 13:35
E fala ti Alene druze,partneru i novopecena rodbino na pozivu da budem predsjedavajuci isturene Poslovne jedinice La Merhameta u Sarajevu.Pocastvovan sam tim drugarskim cinom.Medjutim,posto ja svojim poslom puno putujem i najmanje sam u svom gradu ja bih se prihvatio da budem POCASNI PREDSJEDNIK ili jos bolje SAVJETNIK.Tako bih mogao da savjetujem,saulisem,krotim,vaspitavam i ako treba da poduzimam i rigorozne sankcije za clanove koji pretjeruju u svojim aktivnostima i nepostuju pravila organizacije.Posto ja neznam tacnu djelatnost La Merhameta,morao bih procitati vas USTAV,ZAKON i sve pravilnike o radu,nagradjivanju i kaznjavanju.E sad neznam jeli to diskretno i spada li u poslovnu tajnu i jeli STROGO POVJERLJIVO.Kada ovo sve doznam,onda krece reklamna kampanja,radio,novine,TV,Jumbo plakati,prospekti....TRANSFORMERS.
Znaci trziste trazi "Garu...."Probaj bar jedan dan u sedmici neka ide muzicka podloga za dzingl onom pjesmom Radojke Zivkovic: "NEMA VISE TINA MOGA"(vjerujem da znas o kome se i ocemu radi-a ovo cini mi se mirise na La Merhamet).

Druze,partneru,familijo pozdrav i veseo mi bio.

PONOVNI POZIV MOM RODJAKU ALMIRU,MLADOM I NOVOPECENOM TATI DA SE JAVI I ODGOVORI MI NA ONAJ MOJ MAIL DA ZAVRSIMO ZAPOCETO.
U zdravlje,Sejo

blatusan
19.08.2007, 21:56
Jarane nemoze se to tek tako na javnost izdavat!! Nasa pravila nase tajne nase droge nasi uvijeti i nasi planovi! Posto smo u familiji, ti si automatski u organizaciji La Merhamet GmbH! A ako neces nece ti niko bombe u kucu stavljat i rezat crijevi od kocnica! A razumijemo mi i da ti nemas vremena dakle mozes biti savjetnik ili undergrund kontakt i tako te agente mozes odradzivat a sto se tice nase firme koja pokriva organizaciju La Merhamet a to je La Sejo& La Alen GmbH si ti sef i molim te nemoj da ti fali ulja u cilindru od kocnica! Reklamiraj i prodaji OS!!!!
Pozdrav, brate, jarane, familijo, partneru!!

Sejox
19.08.2007, 23:27
Alene jarane,rodjace moj,
U redu je sto se tice diskrecije i poslovnih tajni organizacije La Merhamet,jer tako treba i da bude.Ja prihvatam da budem savjetnik,underground kontakt i dopisni clan za ovaj dio.
Za firmu La Sejo&La Alen GmbH nema da brines.Ulja ima i u cilindru za kocnice i u motoru i u mjenjacu(getriebe).Ima i permanta u hladnjaku,remen kais dotegnut,bosch pumpa remontovana,spura nastelovana....Ja sam odlucio da prosirimo poslovanje i na cijelu jugoistocnu Evropu-Rumunija,Bugarska,Turska,Grcka....Dakle onaj slogan za kampanju:"KUPI OVAJ NOVI OS,DA BUDES HADZIJA A NE BOS" je preveden na vise jezika i vec se emituje na njihovim radio stanicama.Muzicka podloga je "Gara...." jer su ionako dole sve garave a i tekst pase-dole je "laka roba".Idemo u izvoz druze.
Nisi mi javio jesi li dobio onu kilu kafe "ZLATNA DZEZVA" a poslao sam ti uz nju i kilu kocke secera.Ova kocka ti sluzi da kada te mlada kad servira kafu upita: "HOCES LI SITNI SECER ILI CES UMAKATI" a ti naravno odgovoris "JA BIH UMOCIO"
Hajde rode,partneru u zdravlje i cuvaj mi se,
Sejo

yu-midi
20.08.2007, 12:06
Evo posto je drug Blatusan toliko truda ulozio da bi nam olaksao rad sa klavijaturama
morao sam nesto da izmislim da bi mogao da se revansiram, i tako dosao sam na ideju i napravio sam upgrade na njegov OS.
Posto smo svi korisnici sa novim OS kompanije La Sejo & Alen vec napunili zamrzivace i pripremili dobru zimnicu,sa ovim novim upgrade moci ce te da popunite i vase konto.
Novi OS radi samo sa mojim univerzalnim ritmovima na kojima je programirano gdje svirate,da doticnoj osobi koja je narucila pjesmu daje signal stim sto kada pritisnete INTRO 1 ta osoba vam daje 50 € a na INTRO 2 /100 €.
Naravno posto nemaju neki dovoljno kesh-a vasa klavijatura sa novim upgrade ima mogucnos citanja svih kreditnih katrica VISA,MASTER CARD itd.. kao i sve ostale mogucnosti za transfer novca.

Kao sto sam napomenuo univerzalni ritmovi za sve klavijature !

Kao i do sada sve besplatno na Yu-Midi !

nele1
20.08.2007, 13:42
HAHAHAHAHAHAHAHA
OVAJ TI ABDEJT DO KOSKE
KAD CE BITI U PRODAJI
NEGO DA DODAM MORACES NA TOM ABDEJTU DA NADJES I
TO DA NAS ZOVU NA VISE SVIRKI TRAZE
POSTO OCIGLEDNO DATO HVALI
HEHEHEHEHE
POZDRAV

blatusan
20.08.2007, 13:53
Evo, Big Bos postaje La Big Bos! Poguro je jako export OS´a!
Uzima ga svako! Pogotovo sa ovim update! A Nele jarane ta funkcija vec postoji ali moras predplatu placat i mora se aktvirat. A to te mejsecno kosta desna noga od crvene krave al pazi iskljuvico crvene!!

nele1
20.08.2007, 13:56
MA NACICEMO I CRNU AKO TREBA A TREBA
POZDRAV

Sejox
20.08.2007, 14:24
Evo prilike da makar drugarski pozdravim "VELIKOG GAZDU" i da mu cestitam na ovom izvrsnom sajtu,gdje udruzenim snagama svi daju doprinos i svako nadje nesto za sebe ili poucno ili interesantno.Samo nastavite ovako.
Moj rodjak i partner Alen(Blatusan) ce sigurno komentarisati navedeni post jer je ON idejni tvorac novog OS-a.
Medjutim,posto sam ja sef "multinacionalne kompanije" La Sejo&La Alen GmbH ja sam odusevljen izlaskom ovog novog UPGRADE-a a mislim i svi ostali.Posto su svi korisnici obezbijedili zimnicu i ostalo,ovaj novi UPGRADE bi im omogucio i da otplate kredite za nove instrumente,da plate zaostale racune za struju,vodu,smece,da obnove garderobu,malo obraduju zene ili cure....pa ako sta kesa ostane nema vise kokuzluka.
E ovako "VELIKI GAZDA"-firma La Sejo&La Alen GmbH ti nudi drugarsku i poslovnu ponudu i to sljedece:
-Posto se piratima nemoze stati u kraj,da nebi bilo neovlascenog koriscenja tvog novog UPGRADE-a,to jest da to neko nebi downloadovao i prodavao nasa firma ti nudi BESPLATNU DISTRIBUCIJU tvog intelektualnog proizvoda(upgrade).Evo ja sam vec kaparisao citav vozni park i to sve legendarni Golfovi 2,obezbijedio mlade vozace za dostavu(ima i vozacica)....Ako je negdje nepristupacan teren obezbijedjeni su i traktori,brdski konji,i u krajnjem slucaju i golubovi pismonose.Nema da brines,svima ce biti uruceno i to naravno BESPLATNO a nasi troskovi su skromni doprinos.
Alen bi morao samo taj novi UPGRADE jos da prevede na satrovacki i distribucija pocinje.Ako ovo upali nece vise niko biti BOS a mogli bi svi biti makar "polovne" HADZIJE....

Alene rode,partneru nadam se da se slazes da ovo odradimo.Ipak nasa kompanija uvijk podrzava ove aktivnosti.

Zivio "VELIKI GAZDA" i budi mi zdrav i veseo
Sejo

blatusan
20.08.2007, 15:12
Sto se mene ticee, odobreno!! Upgradde je za japance preveden na satrovacki a za nas fice peglice i yuge je na japanskom posto je to jedini jezik preko kojeg se svi razumijemo! Uzivaj te!

blatusan
20.08.2007, 15:15
subota:
Modrica - Orasje 4:1
Velez - Sarajevo 2:2
Travnik - Jedinstvo 2:0
Zeljeznicar - Leotar 3:0

nedjelja:
Slavija - Celik 0:1
Posusje - Sloboda 4:1
Siroki Brijeg - Laktasi 1:0

Susret Zepce - Zrinjski na rasporedu je u utorak.

Tabela:

1. Modrica 6
2. Travnik 6
3. Celik 6
4. Siroki Brijeg 6
5. Sarajevo 4
6. Posusje 4
7. Laktasi 4
8. Leotar 4
9. Velez 4
10. Zepce 3
11. Zrinjski 3
12. Sloboda 3
13. Jedinstvo 3
14. Zeljeznicar 3
15. Orasje 3
16. Slavija 1
NA KOJEM JE MJESTU CELIK A NA KOJEM ZELJO :lol:

Sejox
20.08.2007, 18:11
E Alene partneru da mi nisi rodjak reko bi ti za onu tabelu:"I CORAVA KOKA KOJE ZRNO NADJE" :) Medjutim posto su to sada partnersko-familijarni odnosi evo ulazem svoj maximum da mi nekako taj tvoj klub Celik udje pod kozu.Evo maloprije sam ukljucio i na ekvilajzeru stoji ZELJO 11 CELIK 10.Odma sam se utjesio, a druze vidjeces ti "PLAVE FURIJE" kada dobiju platu 400 Eura i premiju 100 Eura.Ma to ima da leti prijatelju.Ma kakvi meniskusi,zglobovi,ligamenti....Eto vidis prije utakmice sa Leotarom su dobili za topli obrok 50 Eura i odma 3-0.
Narode,kompanija La Sejo&La Alen je na trziste izbacila OS sa novim UPGRADE-om-FULL VERSION!!!!Sta sve nudi novi UPGRADE mogli ste procitati malo ranije u postu "BIG BOSA".
KO HOCE DA IMA PARA,NEVALJA MU VERZIJA STARA
A VERZIJA NOVA,NUDI ZIVOT IZ SNOVA
Alene dobro je sto si tako preveo.Probaj mozda prevest i na ESPERANTO i gotova stvar.

PONOVNI POZIV ZA RODJU ALMIRA.DAJ DA ZAVRSIMO ZAPOCETO

Veseli i zdravi bili,
Sejo

Alix
20.08.2007, 19:18
Evo sad sam došo s posla,a sutra rano ode uzimati sebi auto...Kad budem sutra došo kući,maksuz ću da ti se javiv Sejo-moja legendo...A La Alenu se ne javljam do nadaljnjeg,da ga nije sramota još mi nije napravio OS za trahanu-Al neka nema veze,zatrebaće njemu La Sudžuk,pa će dobiti La Šipak! :lol: :wink: ...Pozdrav!

yu-midi
20.08.2007, 21:28
eto kao sto svi vidite La Alix podvrdjuje mogucnosti novog
UPGRADDE-a coek kopuje KOLA e sad mozete da zamislite koja je to limuzina.
Posto vecina nas ima dosta slobodnih termina na kalendaru dopunili smo UPGRADDE.Na zavrsetku prvog bloka potrebno je samo da upotrijebite funkciju EN DING DING 1, i osigurali ste svirke za najmanje za 3 mjeseca,jedino necete imati tada dovoljno vremena za pauzu posto ljudi navaljuju trazeci vas na sve strane nepitajuci koja je cijena da svirate.
Eto zalosno ali sta ces prvi put sad u subotu radim za sretno razvedene,sve ostaje isto kao za svadbu samo mjesto maticara uzeli su sudiju :lol:

NAvaLI NARODE BESPLATNO NA Yu-Midi

Sejox
20.08.2007, 22:42
Almire rodjo,legendo
Neka ti bude sretno sutra i da to auto bude nafakali i da te dobro slusa i ne batali se.Dobro otvori oci i nemoj da te ko izradi.Hvala sto si se makar na trenutak javio,a sutra cekam postu,po dogovoru.
Alene partneru,rode gdje je zapelo sa La Almirom.Zali se da mu nisi napravio neki OS.Hajde da La Sejo&La Alen GmbH kao firma nasem La Almiru na "BABINE"(skoro je postao otac) pokloni besplatno taj OS koji mu treba.Dobar je on drug pravo,i vidis da je dobar domacin.Kupuje drugar i auto i naravno da je sretan,pa da ga i mi malo poguramo.Ispuni mu tu zelju,pa da izgladimo situaciju.
E moj "BIG BOS".Ja puno pamtim u zivotu,ali za takav slucaj jos nisam cuo.Cuj dernek za rastavu braka.O tome bi trebale pisti novine.Kakav li je repertoar.Ili je mozda tako najbolje-Dok drugi pate,placu,marisu se,otimaju imovinu,ovi ce proderneciti i fajront.
Hajmo ljudi,novi OS je izasao,i vidite da treba mijenjati auta.Za sve informacije o cijenovniku zaduzen La Alen.
Zdravi i veseli bili,i podmladili vozni park,
Sejo

yu-midi
20.08.2007, 22:45
pa ice ona rastajemo se mi .......
Sejo prijatelju ovaj UPGRADDE nebira :lol:

Sejox
20.08.2007, 23:19
Veliki gazda drugaru,
Ako budu bila tri bloka onda novi UPGRADDE vjerovatno podrzava i sljedece:

PRVI BLOK: Rastajemo se mi....
DRUGI BLOK: Za njih dvoje vise srece nema....
TRECI BLOK: Na rastanku ispuni mi makar jednu zelju....

E ovaj treci blok je najzafrkaniji.Ko zna sta njima moze pasti na pamet.Nego,cuvaj se ti meni "BIG BOS",uzmi lovu i pravac kuci bez zadrzavanja.
Neka te sreca prati i veseo mi bio,
Pozdrav, Sejo

Alix
21.08.2007, 06:44
Hvala na čestitkama ali Gazdo moj veliki,prvi put čujem za ovaj slučaj...Sad si ga nagrdio ko pravi...Zamisli da zasviraš neku tužnu pjesmu ili neku pjesmu iz njihovih prošlih dana pa da se podsjete kako su se zaljubili i voljeli...I da onda započne plačnjava i muke...I ko je glavni krivac?Gazda Mile :lol: ...A ja sam slušo živi primjer dole u Paraćinu gdje imam rodbinu---Ljudi (jako dobri muzičari) su došli da sviraju na sahranu...I pazi sad to-koji đavo da sviraju na sahrani kad to nije veselje već žalost.I kaže meni ovaj Dejan-brate mili napatili smo se ko nikad u životu...Kad počnemu neku tužnu one babe plaču ko blesave,sve suza suzu stiže...A kaže kad udarimo onako neku malkice veseliju,ista situacija---babe dreče ko blesave...I stvarno takve stvari mogu biti jako zeznute,al naš gazda će to da odradi profi kako on zna,pa možda i se i pomire pa od rastanka bude ponovo svadba,pa će gazdolino da napuni džepove...Pozdrav!

yu-midi
21.08.2007, 07:42
:lol: odgodio sam svirku,morao sam da popravim ovaj UPGRADDE .
Jos nisi otisao po auto?

blatusan
21.08.2007, 08:24
Auuuuu vidim krenilo je opasno sa produkcijom! Svaka cast postovani drugovi rodbino familijo i partneri! Ja sam evo tek usto tako da mi nidocega nije mozda lupit i koju glupost! Ko je to komme sviro na sahrani!?? A La Almir se voli malo zezat. On je prvi dobio OS za dzaba zato sto smo on i ja osnovili La Merhamet! A dobio je i Trahanu!
Ljudi nestalo mi je ovaca nema vise nsita za dzaba!! Pozurite sa OS´om treba mi CRVENO CRNIH KRAVA! :lol:

Sejox
21.08.2007, 13:16
O Alene moj,familijo,rodbino,
URANIO ZORU PREVARIO.Ipak je nas Almir pravi RANORANILAC jer vidis da tek sto je svanulo,a on pise postove.A valja stici i po auto otici.Ma legenda je to,sve on stigne.Imas bratski pozdrav od njega,preko mene kao SAVJETNIKA.

Sto se tice svirke na sahrani,vjeruj da ja znam za jedan slucaj,a ako se neko sa ovog foruma sjeca moze to i potvrditi.Bilo je i na TV i u novinama.Dakle,nekih osamdesetih godina je preminuo legendarni kompozitor narodne muzike RADE JOVANOVIC(inace i veliki BOEM).Izmedju ostalog on je napisao i komponovao pjesmu: "KAD SRETNES HANKU" koju je maestralno otpjevao Safet Isovic.Ta pjesma je toliko zazivila u narodu da je svrstana u kategoriju sevdalinke.E njegova posljednja zelja,pred smrt,je bila da kad krene posmrtna povorka da mu svira narodni orkestar njegove pjesme.I tako je i bilo!!!!
Ali da bjezimo od ove tuzne i depresivne teme.Vidi partneru,posto sam ja poklopio jugoistocnu Evropu,jedan Bugarin mi nudi krdo crveno-crnih krava kao kompenzaciju za OS.Ja sam onog svog veterinara poslao u inspekciju tamo da ih testira imaju li ono KRAVLJE LUDILO ili ne.Ako bude sve u redu,neznam pase li ti i imas li ih gdje smjestiti.Znaci La Sejo&La Alen GmbH ide u EXPORT.

"BIG BOS" drugaru,jeli to tvoj UPGRADDE nije podrzavao onu pjesmu iz treceg bloka:NA RASTANKU ISPUNI MI SAMO JEDNU ZELJU
pa ga moras dogradjivati iz sigurnosnih razloga :)
Pripremi ti njega i za one:IZADJI IZ MOJE CASE,CASE LOMIM RUKE MI KRVAVE....
Mada bih ja licno volio ako ima kakva sa nazivom:POCELI SMO ZIVOT IZ POCETKA, pa da oni otjeraju tog sudiju,a uz tvoju pomoc i neka pocnu.
Svima pozdrav i veseli bili,
Sejo

Alix
21.08.2007, 19:44
Nema auta... :cry: :( ...Danas sam stavio polog 40% na Leasingu ali tek sutra dobijam auto...Ma ne mogu dočekati jutro pa odem po njega...Auu...Ali sutra od La Alena očekujem OS da ga sturim sa 131HP na 200HP...La Alene ako hoćeš da smo još braća,večeras ti nema spavanja već jarane kako god znaš i umiješ da si noćas sastavio novi OS samo za VW Sharan...Pa ti sad ako me voliš,napravićep to za mene,a ja ti ako Bog da,šaljem prekosutra pošiljku La Pasulja i La Kobasica specialno helikopterom...Pozdrav!

blatusan
21.08.2007, 19:58
Stavljeno. sa 131 na 531HP Uzivaj La Brate!!! Hajd na MSN la konferencija!

blatusan
12.09.2007, 20:11
hajmo ljudi idemo dalje sa prodavanjem i dilanjem Operativnih sistema za ovce i crvene krave!!!!!!!

mykeli
12.09.2007, 22:34
Pa gde si na MSN...ajde javi se...zvezdo,buduceg radio programa...:D

blatusan
13.09.2007, 07:38
Uhhhhhhhh! Jebo te taj pauk isprepada me! Sve kontam sad ce izletit vamo a ja papucu drzim u ruci da ga roknem nebil ispoo! Trebo si ovce stavit bolje bi bilo!!!Sala mala! To je jos u toku TOP SECRET 007 La Ovca!!!! Cujemo se :-)!

Sejox
15.09.2007, 22:50
Veliki pozdrav za sve koji su sa svojim postovima ucestvovali na ovoj temi a i za sve ostale naravno.Evo da se nakon predugog:rolleyes:perioda i ja javim.Prelistao sam ovu temu i zakljucio sam da sam bio kratak ko Fidel Kastro:">,ali nadam se da niko nije zamjerio na tome.
Vidim da ova tema ima 5 zvjezdica,i to je vec nesto.
Veliki pozdrav za mog jarana,rodjaka i poslovnog partnera:)>-La Alena.Rodjo vozdra,kako si mi,i kako nam je Mirsada.;)Gdje smo ono stali.Hocemo li nastavljati biznis,ili cemo ga bataliti,ili ide nesto novo.Vidim,covjece,ti si sada moderator,znaci nova funkcija-cestitam.
Specijalan pozdrav za neuhvatljivog vozaca VW SHARAN-a,B-)mog velikog druga Almira(gdje li je on sad,to niko ziv nezna).Almire,Almire,hoces li se vise javiti:mad:.A hoce,legenda je to,ali kad ce,to se nezna.:)
Pozdrav i svoj ostaloj raji,a oni znaju ko su.
Sejo

blatusan
16.09.2007, 01:48
Sejo, familio partneru i sta ja znam prov pjan sam za ko letva sad sa plolja! sa mirsadom ide na boje al mi hladi! Almir je u bih imo je udes al mu je dobro! A mi idemo dalje! Kupio sam pa2xpro pa sam i od njega pomijesao par stvari! tako sada samo za mlade ovce dajem OS dakle stare mrcine nedolazi u obzir! i samo crveno crne krave!
pozdrav

Sejox
28.09.2007, 21:35
Alene druze,familijo,partneru.
Evo otvorih stranicu i vidim da yu-midi ima i radio,a kako procitah ti si glavna fora;)kao DJ.Znaci da si u novom biznisu a nista me ne obavjestavas.Cestitam ti druze na "novom radnom mjestu" i da bude dobar repertoar i raja zadovoljna.Trenutno je radio "offline" a neznam od kada ti pocinje radno vrijeme.Znaci li to da zamrzavamo aktivnosti kompanije La Sejo&La Alen GmbH?
Posto sa Mirsadom ide dobro mora i muzika biti dobra.

PS:Nadam se da nisi probo pustati "Garu...." na ovom radiju.:)

Samo naprijed druze stari....

Pozdrav,
Sejo

blatusan
29.09.2007, 13:48
gara ideli ide nema sa nasim biznisem nista a uskoro ide i radio za jedno pola sata

elvis_jukan
19.03.2008, 20:51
samo se vi zezajte a znateli sta se desava sa trzisnom ekonomijom :confused:





Momak, ajd malo pogledaj kad je ovaj topic zadnji puta bio aktualan. Mislim prošlo je 6 mjeseci ...

harisfaz
01.05.2008, 22:56
ovo je najjaca tema ikad postavljena na ovom site-u.... umro od smijeha

Alix
02.08.2008, 21:30
Evo da osvježim temu od brata---
La Alen ima nogu u gipsu ali još uvjek mu radi desna polovina glave tako da će uskoro da nas iznenadi sa novim OS...Ja već znam šta će sve u njemu da bude ali ne smijem da izdam dok ne bude javna prezentacija...Da samo obradujem našeg brata Vladana,da će biti i funkcija CORN...Dakle moći ćete da izvlačite sveža zrnja kukuruza a sa funcijom MICROVAWE moći ćete od njih da ispečete ukusne kokice (razni ukusi) u samo manje od 10s...Toliko za sada,Pozdrav!

blatusan
02.08.2008, 23:23
Mhhhhhhhhh jebem li ti punicu direkt i indirekt!!!! Sto me izdajes!????? Bit ce jos novih iznenadzenja mrsko mi sa razmisljat a cim razmislim javljam! Pozdrav na sve i poljubac na punicu Alixovu gdje god hoce i kad god hoce!!!

DinO74
03.08.2008, 00:37
Ebem ja vas obadvojicu i tebe alix i tebe blatusan ovako umoran i iz...an poslije svirke ;) Pozzz za moj ejarane!

skoricnik
04.08.2008, 16:03
Aleneeeeeeeeee, jel sa tim OS Pa50 dobija noge? =)):lol: Vise mi je pun k...nositi stalak :lol:=))=))