PDA

Pokaži Full Verziju : Ra800 Split-Pomoc


zsimonovic
04.04.2012, 18:11
Moze li mi neko reci posto sam povezao triton le i ra800 aranzer,sve radi kako treba ali ne mogu da pomerim split.Aranzer mi ide do Fis4 a hteo bih da ga pomerim da mi ide do Es4.Kako to da uradim?Kad idem na parametar,global pa na strani 2 kada pomeram split nista se ne desava,a takodje i kad pomeram up2 split.Na split pise c4 a na up2split mi pise g5 ali ne reaguju.
Dodato:
Da li moze to da se sredi generalno za ceo modul ili se podesava za svaki performans?

Jovan4e
04.04.2012, 21:33
Iako nisam mnogo upoznat sa RA 800 rekao bi ti da proveris dali na LE midi postavke su podesene da prima sve informacije i efekti od modula .. ako nisu onda ukljuci ih. A postavke SPLIT-ova se sredjivaju za svaki performans posebno, znaci postavljas splitove i onda snimis performans. Ako te postavke koje si uradio ne snimis a promenis drugi performans one nece biti zacuvane kada se opet vratis na taj isti. WRITE (drzis ga) pa onda snimis na taj isti performans pr. WRITE + bank, A13 ( ukoliko preformans koji podesavas ti je A13).... ili mozes da snimis gde ti zelis da bude taj performans ... nadam se da sam ti pomogao :D

zsimonovic
05.04.2012, 00:34
Problem je da namestim split posto ne reaguje kad ga pomeram u globalu a nigde ne vidim da ima taser split na modulu da bih pritisnuo pa na klavijaturi da pomerim¿?¿