PDA

Pokaži Full Verziju : Željko izbačen sa Evrosonga!


gitar
01.04.2012, 21:18
Izvor:

http://beta.kurir-info.rs/zeljko-izbacen-sa-evrosonga-clanak-157016

nesaband
01.04.2012, 21:48
dobra fora,zamisli da su mu tako namestili skrivenu kameru,kako bi se tek tad osecao:lol::lol:

romario
01.04.2012, 21:58
dobra ;)

ЂолеПФК
01.04.2012, 22:26
Ovde se nisam na'vatao, ali zato jutros jesam kad sam poceo da citam kako ,,Djokovic ostavlja tenis'' :D

sasha93
02.04.2012, 00:58
Hahahahahah...Ma za Djokovica su pobedili... :D

Minicevac
02.04.2012, 02:18
Iscimao sam se za sve pare,heheheh!

Vex
02.04.2012, 02:39
" Više sreće drugiiii put...." :-D

Sent from TT

milos511
02.04.2012, 02:44
Primio sam se kao saucesce... odmah sam pomislio, sta mu je to trebalo kad sam uveren da moze da napravi dobru pesmu... Dobra fora+++

Vaxter
02.04.2012, 02:59
Videh danas u novinama.
Nisam se primio, jer ni očiglednije plagijate nisu sankcionisali, ali bilo bi mi drago da ovo jesu.
Iskreno, sramota me malo da ova pesma predstavlja Srbiju.

Vex
02.04.2012, 21:12
Posle one pesme grupe "No-Name" od par godina,svaka pesma je dobra :-$

Sent from TT

Vaxter
02.04.2012, 21:25
Gde mi to pomenu...
To sam se baš svojski trudio da zaborabim... :))

caka012
03.04.2012, 23:45
Poslednjih nekoliko godina, ako izuzmemo Mariju i Molitvu, trudim se da zaboravim i kad je izbor za pesmu Evrovizije. Setim se ponekad, kad bas moram, Milana Stankovica sa pesmom u kojoj se Goran Bregovic svojski potrudio da dokaze svetu da je jos uvek nezreo i nesposoban da shvati njegov talenat i vidi njegovu viziju, ili onog Marka Kona, ciju pesmu ustvari ne bih ni nazvao pesmom, vec mi vise lici na neki projekat tima vrhunskih psihologa koji pokusava da nadje vezu izmedju muzike i dece zaostale u psihickom razvoju. Boze moj, slali smo na Evroviziju pesmice koje nisu dorasle beogradskim splavovima ili decijim rodjendanima. Dobro da onaj kobajagi voditelj sa izrazenom govornom manom nije sa svojim vrhunskim umetnickim delom pod nazivom "Medo Brundo" otisao da nasmeje Evropu pod pokroviteljstvom naseg ministarstva kulture.

ЂолеПФК
04.04.2012, 00:31
,,Cipelić'' i ,,Plavi čuperak'' su mnogo veća sramota od ,,Bezimenih'' .

tranzit
04.04.2012, 08:40
Ne pljujte mi po idolima:((:((:(( =))=))=))=))

Dell
04.04.2012, 10:22
Marka Kona, ciju pesmu ustvari ne bih ni nazvao pesmom, vec mi vise lici na neki projekat tima vrhunskih psihologa koji pokusava da nadje vezu izmedju muzike i dece zaostale u psihickom razvoju.

:lol::lol::lol: ovim si objasnio, najs tu hev ju bek Caka, nije te dugo bilo ;)

Vaxter
04.04.2012, 13:10
Iskreno, i to sam sve potpuno zaboravio...
Kakvo mi đubre šaljemo...

gagy
04.04.2012, 22:10
Srbija to stvarno sebi nebi smjela da dozvoli.Pored brojnih kvalitetnih izvodjaca i kompozitora u njoj,slati na Eurosong neke nja-nja pjesmice je sramota.

mikimiki
26.04.2012, 03:22
Sta to fali pjesmi koju pjeva Zeljko??

ЂолеПФК
26.04.2012, 10:07
Autenticnost.

daca91
02.05.2012, 09:25
Ovo je cirkus...
Samo nas Srbe ponizavaju i vredjaju....cccc....

smuchac
07.05.2012, 21:02
Cirkus je ovde kod nas. Kraljevi ulice,štikle i sad s kruške odabrana Nina Badrić bez ikakvog natjecanja s nekom pjesmom ravnoj pjesmama boy bandova iz kasnih 80-ih. Željko će vjerujem dobro proć a prežalio još nisam Lejlu i Harija na čijem sam koncertu u subotu bio. Strava. Oprostite na off-u. ;)

mikimiki
07.05.2012, 22:03
Ma Evrovizija ti je vec odavno izgubila smisao.Kad jedno Lane Moje ili Lejla ne mogu pobijediti ,a pobijedi recimo Molitva (koja nije losa pjesma),ali nije za pobjede.Ustvari nije vazno ni kakva je pjesma da bi pobijedila.Ja mislim da ova pjesma od Zeljka Joksimovica nije uopste losa.Sada da li je neki plagijat ili ne i nije toliko vazno.Kradu nasi i mnogo gore pjesme pa ih ne pljujemo .Ova pjesma bar je lijepa.A pjesme kao "Do Jaja" ili vecinu pjesama sto sada izdaje Stoja ili Mile Kitic.E po tome treba pljuvati,jer to djeca slusaju u kvare sluh i nazalost to nam se narucuje po kafanama,restoranima,diskotekama i ostalim seoskim priredbama.
Pa i "Rock Me Baby" od Rive je pobijedila na Evroviziji. A pjesma je za djecu.Tako da neznam ni zasto ovi nasi muzicari koji vec imaju izgradjenu karijeru i idu na ta natjecanja.Prosle godine jedan od mojih omiljenih Dino Merlin je otisao na Evroviziju da mi predstavlja zemlju na Engleskom jeziku.Ko da nemamo svoj jezik.Za mene je to bruka i nisam htio ni da navijam za tu pjesmu koliko god volio Dinine pjesme.A da i ne govorim o mister Bregovicu i njegovim kompozicijama kojima pljuje sve sto je ikada napravio sa Bijelim Dugmetom.
Pa recimo nas je iz Bosne cak i LAKA predstavljao na Evroviziji i neznam koga bi drugog poslali da bude gori od njega ..Ali valjda smo mi takav narod..hehehe

Zato opet kazem ne treba pljuvati po lijepoj pjesmi.Zeljko je jedan veliki maher i malo ih je takvih kod nas dole.Covjek je i faca i dobar pjevac i jedan veliki muzicar.

smuchac
08.05.2012, 16:33
Rock me baby je u ovo vrijeme bila jaka pjesma u moru slabijih ili jednako jakih. Zato je i pobijedila. Danas je svi tretiramo kao brojalicu. Sjetite se putokaza i don't ever cry kad nisu pobjedili a pjesma je bila ko grom za to doba. Čim Hari s Lejlom nije pomeo sve pred sobom,dalje nema rasprave...