PDA

Pokaži Full Verziju : Pitanje Mikrofon Sony /kond/


edinzulic
25.02.2012, 20:33
Pozdrav.
- Ovako naletio sam nesto oko zamjene sa jednim momkom i nudi mi mikrofon Sony EMC MS907. Ja sto znam o tom mikrofonu jeste da je kondezatorski, stereo, radi na jednu AA bateriju, Obican 3,5mm banana prikljucak. Koristi se za ovuzivanje gitara itd. tih klasicnih instrumenata, Ali sam vidio da ga koriste mnogi novinari za tv reportazu ili radio voditelji. Sad me zanimaju vasa misljenja. Da li vama to dobar mikrofon. Ja bih ga koristio za snimanje nekih vokala preko racunara. Odmah da kazem nemam novca za bacat, ovo mi je ispalo potpuno jeftino da ga dobijem uz zamjenu. I da napomenem da nemam zvucne nikakve. Imam onu sto dodje uz Komp. Sad da vidim vasa misljenja. Ono sto ja misli da je dobar jer mu i cijena njegova govori o kvalitetu 999kn. Sad da vas cujem:)

danijel011
25.02.2012, 21:17
Ako ti već treba mikrofon za snimanje vokala, bolje uzmi mikrofon koji je pravljen da se na njemu peva... ovaj je pravljen da bude dodatak diktafonu ili za snimanje nekih instrumenata. Nemoj bacati pare na to ;)

edinzulic
25.02.2012, 22:46
Pa citatel vi gore ?? Kazem vam ne kupujem nego mijenjam robu. Liku dajem torbu za klavijaturu on meni taj mikrofon pa vas pitam sta mi mozete reci o tom mikrofonu jel valja itd.

milepsr
25.02.2012, 23:20
Pa prosto je, ako ti ne treba torba menjaj... Ako ti torba treba, bolje da kupis mikrofon koji sluzi za to, nego da menjas torbu pa da je opet kupujes a neces biti maksimalno zadovoljan...