PDA

Pokaži Full Verziju : COOL EDIT PRO 2.1 - VOCODER


blatusan
11.07.2007, 19:42
Vozdra narode, opet ja sa mojim VOCODEROM. Imam taj COOL EDIT PRO vec duze vrijme i zadovoljan sam sa programom. Ali uvijek nesto fali, a to je VOCODER!!! :evil: VOCODER se nalazi u EFEKTIMA pod MULTITRACK i zadnji je, ali nemoze se aktivirat. Sve sam uradio sto sam zano i sto nisam, moro reinstalirat 1000 puta program sto nesto zafrkam ali niakko da odgonetnem sta je! Gledo sam i pod HELP i pod TROUBLESHOOTING ali nista korisno nisam mogo izbavit,nazalost. Ehh sad, ako ima neko ovo cudo nek se javi da mi kaze dal je i kod njega isto i kako da se moze taj problem rijesit jer stvarno bi volio da mi to upali jednom u zivotu!!!!!!! Dakle svaka pomoc je dobro dosla.
Hvala unprijed!
Pozdrav, sakati i umnoporemeceni Alen!!

DinO74
11.07.2007, 19:49
Alene, znacil ti sta Wawelab ver 4.0 i da skines sa neta vocoder plug-in. Kolko se sjecam nekad sam se zezo oko toga i radilo je dobro...Ako hoces Wawelab ...imam ga pa cu ti dati kada budes na MSN...Vozdrica!

blatusan
11.07.2007, 21:53
Ok, drug nije prblem. Ali ja trazim taj za cool edit pro jel treba PLUG IN ili u cemu je problem?

Vaxter
12.07.2007, 05:40
Ako se ja secam dobro, u cool edit morash da definishesh konfiguraciju po kojoj ce vocoder praviti promene...
Gde i kako seto radi ne pitaj, poshto ima vec par godina kako taj program nisam ni otvorio! :D

blatusan
12.07.2007, 10:03
Hehe, ok drug nije problem. Napravio sam nesto sinoc uz pomoc Dine. Hvala jos jednom, pozdrav!