PDA

Pokaži Full Verziju : ***Dobio sam SINA***


Alix
10.07.2007, 21:55
Poštovani članovi i moji najbolji prijatelji ovog sajta,da podjelim s vama jednu veselu vjest...Naime prije 2 sata sam dobio sina...Eto malog lopova sam otišo da vidim u bolnici,i kažu da liči meni,iako je crn ko mali ciga :wink: :lol: ...Eto da podjelim s vama ovu veselu vjest jer znam da ste jarani s kojimna mogu da se veselim i koji ste najbolji ljudi...Svima jedan veliki pozdrav i sve najbolje!!!....Aja da napomenem,dok prohoda ima da mu kupim mini-harmoniku,a CZ230S ga već čeka :wink: :lol: ....Množite se ljudi moji i budite svi pozdravljeni od familije Gerzić iz Slovenije...Pozdrav!

mykeli
10.07.2007, 22:02
Bravo majstore...!

Neka je sa srecom!!!Da ti mali bude buduci kolega...
Sve najbolje

Puno pozdrava za naseg Alixa!!!

Malimuzicar
10.07.2007, 22:12
Alix neka ti je sa srecom da bude ziv i zdrav i evo jedna pjesma za momka

http://youtube.com/watch?v=xd-0O2Nzdjg

www.malimuzicar.com

Sejox
10.07.2007, 22:47
Alix majstore veseo bio,

Jeli to bilo prvo pa musko.Kako god da je neka je sa srecom i da bude zdravlja i srece.Sad ces ti u kuci imati muzike(solo pjevanje-plakanje)tako da ti sint nece biti potreben za pocetak(sala).
U svakom slucaju SRETNO.

PS:"Posalji mi vise svoj e-mail na moj PM da ti se javim vezano za one setove za Rolanda G 800"
Poslao sam ti mail na onu e-mail adresu iz profila ako je ispravna.

POZDRAV

Vaxter
11.07.2007, 00:16
E pa, druze, neka je i tebi i njmu sa srecom!
Da je ziv i zdrav i da svira k'o zmaj!
Ostalo ce lako... ;)

A kad bude slavlja imace najveci broj muzichara da sviraju! ;)

WUK013
11.07.2007, 04:08
Bravo maaaaaaajstore!!!
Nek ti je ziv i zdrav sin !
Sto se tice muziciranja ,znas kako se kaze,
ma prvo nek on meni zavrsi skolu a za muziku
lako cemo. :lol:
Sve u svemu,CESTITAM familiji Gerzic, jos jednom!

Pozdrav od Wuka 013!!! :?

P.S. Javi nam iz kog tonaliteta "peva"!

neconix
11.07.2007, 09:31
Nek je sa srecom!!!! :D :D :D :D :D :D

blatusan
11.07.2007, 10:00
AUUUUUUUUUU, MUSTULUK!!!!!!!! Neka je sa srecom druze moj!! Dao vam Bog srece zdravalja nafake i svega najboljeg!!!!
Jaro moj prosirio si La Merhamet :lol: Sad samo Saki i ja falimo! Bit ce , polako! Sad kad ozdravi noga ako Bog da, mozda naletim u prolazu!
Pozdrav,Alen!

toma
11.07.2007, 15:35
cestitam majstore i zelim vam obojici puno srece i zdravlja

POZDRAV

djoro
11.07.2007, 17:01
To care.. Cestitam i nek je sa srecom. Sve najbolje tebi i tvojoj family budite zivi i zdravi a ostalo ce lako.

Pozdrav djoro.

DinO74
11.07.2007, 18:41
Svaka cast Almire! Majstor si ... :) NEKA JE SA SRECOM I ZELIM MU SVE NAJBOLJE U ZIVOTU....PUNO SRECE I SAMO ZDRAVLJE a ostalo ide samo po sebi ,,, Sretno!

Alix
11.07.2007, 19:07
Hvala prijatelji moji na čestitkama...Evo moja majka (od mame mati) ima želju da se zove ELVIn...e pa pošto je jako stara i najviše je volim,odlučio sam da mu nadijem ime ELVIN...Rodio se sa 4 kile,al lopov stalno spava...Kad sam bio u bolnici samo spava,ma da ni da okom trne....A naveče dreči i budi narod po sobama :lol: ...Još jednom svima skupa od srca hvala i kažem vam da je to najveća radost (veća i od PA1X :wink: 9 i kad dobijete djete tek tad znate da volite...Ne može da se opiše...Sve najbolje i jedan veliki pozdrav za sve jarane na Yu-Midi,NAJBOLJOJ stranici za muzičare što je ikad postojala...Pozdrav!

Jugo
11.07.2007, 22:18
Pozdrav i cestitke i od mene! Nadam se da ces uskoro imati i pomoc od njega kao i ja od moga :lol: Nek je momak ziv i zdrav, a za muziku... lako ce on to. Geni su cudo!!! :wink:

meko
11.07.2007, 23:28
Neka ti je sa srecom,da je zdrav i pametan i da uz roditelje odraste,i neka u buducem ima jos brace i sestara.Ali znadi i dobro se pripremi kada odraste,imaces tu posla burazere i to dosta posla ha ha ha.Mala sala.

asanjtunje
11.07.2007, 23:38
Svaka cast buraz ,neka ti je zdrav i ziv 100 godina akoBogda

BasariStudios
12.07.2007, 00:49
Masha'Allah, neka ga Allah cuva i da zivi 120 godina a da isto i mene i tebe uci
kako da sviramo.

blatusan
12.07.2007, 10:05
Aaa Boga mi, i mene :lol:

kreso
12.07.2007, 10:09
Čestitam prijatelju !
Neka mu Bog da zdravlja, sreće, novaca i veselja !
I da čim prije sa svojim starim zasvira.

mr_eko
12.07.2007, 14:39
cestitam prijatelju....zelim mu sve najbolje u zivotu i da bude najbolji muzicar...hehehe

korguser2005
12.07.2007, 16:07
Evo da se i ja pridružim čestitkama !

Sve najbolje tvom sinu, nek je živ i zdrav i nek je na tatu !

P.S. Dobro ga zalij !

Edis85
12.07.2007, 19:38
OoOoOo ALIXE stvarno sam iznenadjen nisam znao da si ceko pomladak nek ti je druze sa srecom, zivo i zdravo a ostalo ce sve doci, jos jednom CESTITAM, mora da si dobro tuco dok je prvo musko :D :lol:

elvir
12.07.2007, 22:47
ALIXE DRUŽE ČESTITAM TEBI I TVOJOJ OBITELJI, DA BOG PODARI SVE NAJ LJEPŠE ŠTO NA SVIJETU POSTOJI I MALOM A NARAVNO I VAMA,,,,KAKO SE ZOVE MALI :roll:

cevap
15.07.2007, 20:31
Eeeeeeeee Alix, nek je hairli :-)

Alix
15.07.2007, 22:25
Hvala drugovi moji,stvarno ste najbolji jarani...Evo prije par sati sam ga doveo iz bolnice,fino spava,kad zaplače zna se koliko je sati,a ima glas ko da ga je pravio Safet Isović :lol: ...Rodio se tačno 10.07 tačno u 20.00 sa 4kg i 56cm veličine...Evo probaću da okačim sliku gore ako htjedne da se primi...Još jednom iz srca hvala SVIMA na čestitkama i željama,CZ230 ga čeka samo dok malo poraste...Ima da bude sljedeći MaliMuzičar ili MaliMuzičar Reloaded...Sve vas puno pozdravljam i spavajte dok još možete,mene noćas čeka cjeli haus a valja ujutru na poso :wink: :lol: ...Pozdrav!

sevce
16.07.2007, 18:07
Nek je ZDRAV i ZIV i sve najbolje
pa sad i da ne spavas nije to nista navice ces.
Kad puno place prati ga malo vidi koi dur pjeva kakve trilere da se navikne sa muzikom.
schalim se
Opet sve najbolje pa ostalo vreme ce da donese.....

sevce :wink: