PDA

Pokaži Full Verziju : Powermate 1600/3 USB i PC (Cubase)


zsimonovic
14.02.2012, 20:18
Moze li mi neko reci moze li Powermate 3 mikseta da se poveze sa racunarom (Cubase5) i da se u njemu snima visekanalno?Instalirao sam driver-e od miksete,u device setup sam izabrao taj driver,ok ali mi u audio trakama ne daje nikakav signal.Kako da dobijem signal u audio trakama,svaki posebno sa miksete na posebne u Cubase,znaci da snimam visekanalno?U VST connection mi je izabran driver od miksete na input stranici a na output stranici mise USB1,USB2,USB3,USB4.Sad trebalo bi kad se otvori audio traka da ima opcija track1,track2,da se izabere koji kanal sa miksete da snima u tu traku u Cubase ali nema ih?Hvala!!!

korg18
14.02.2012, 22:25
druze moj,moze da se poveze,dobro je sto imas sve drivere,sa cubase 5 ce malo teze biti radit da je cubase X3 malo bi lakse se povezalo,ali ako mislis da ces dobit svaki kanal zasebno,moras dobro procitat upustvo ako si dobio,jer u upustvu sve pise kako ide,neznam opet ako neko iskusnji ima rijece ti,ti hoces da odvajas svaki kanal posebno a najvise glas,kod 3 to mozes da radis,jer ide preko usb kabla,i ja mislim da ti je najbolje cubase X3 on nudi vise opcija,sa cubase 5 je teze raditi sto se tice povezivanja eto toliko pozdrav jarugo.

harepa50
15.02.2012, 00:09
Nisam siguran, ali mislim da ti prvo treba visekanalna zvučna karta, da bi imao pristup višekanalnom snimanju, i da mixer ima direct outputs...

hammers
15.02.2012, 00:37
http://www.dynacord.com/downloads/AN11_PM3_Cubase-Setup_en.pdf
Ako ne ide, javi se ponovo... I mozes samo 4 kanala istovremeno da snimas, sto je i mnogo posto ide preko USB-a.

zsimonovic
15.02.2012, 23:50
Hvala puno na ovom tutorijalu.Ziv bio!!!!