PDA

Pokaži Full Verziju : pravljenje ritmova na gem wx2


nikolakostic
03.02.2012, 15:14
kao sto u naslovu pise, zanima me kako napraviti ritam. Da li je neko imao ovu klavijaturu i da li moze nesto vise da mi kaze o tehnici pravljenja ritmova? pozdrav

nevenastosic
06.02.2012, 15:28
oznacis prazan user.mislim njega pritisnes.imas play i rec.istovremeno ih pritisnes i on ti izbaci.na ekran dalje postupke za pravljenje ritma.ali mora tacno da budu ujednaceni pritiskanjem ako jedan zakasni on te prebacuje u drugu opciju za snimanje midi fajlova da tako kazem.posle ti je veoma prosto.imas da izaberes takt zavisi sta pravis,pa imas za maj,min,sedmice prelazi ending i tako.ima posla nije da nema.to je to.

nikolakostic
06.02.2012, 20:05
hvala nevena. to sam od prilike znao, ali problem mi je kako dalje.. tacnije probao bih da napravim dvojku. pozdrav

nevenastosic
07.02.2012, 13:35
namestis parametre za dvojku 2/4pa imas posle podesavanja za duzinu tj,trajanje tog dela ritma od 1 do 16.ispod displeya imas dugmice koji ti na ekran pokazuju sta je sta.najbolje prvo odradi bubanj pa onda sve ostalo.pritisnes dugme ispod gde se nalazi bubanj nekoliko puta dok se ne cuje na zvucnike,onda pustis ply.2/4takt cekas cetiri otkucaja i pocnes da snimas bubanj.i tako ostale istrumente.a da imas i da namestis odakle ces da pravis ritam.po meni je najlakse iz c.za ostale ritmove menjas taktove i to je to.

nikolakostic
07.02.2012, 22:51
Hvala koleginice:D Probacu pa javljam sta sam uradio, vidim da tu ima posla da se zageje stolica:lol:

nevenastosic
08.02.2012, 13:36
kolega.posto sestra pravila nalog tako i ostalo.pa ima posla nije da nema.imas u download centru dosta dobrih ritmova i komplet setova za wk.sto sam postavio pa skidaj da se ne mucis da pravis.

nikolakostic
08.02.2012, 14:23
=)) Izvini, onda da se ispravim-kolega:lol:
problem je sto nemam prava na download, to mi srecu kvari :)
Dodato:
To onda znaci da su ritmovi za gem wx2 i wk2 isti? pitao sam u prosloj temi to isto, ali mi niko nije odgovorio, izvinjavam se sto ponavljam.

nevenastosic
09.02.2012, 12:32
izvini nisam video ni temu ni pitanje,a i nisam imao vremena u poslednje vreme pa sam slabo bio na sajtu.Davao sam ritmove drugaru isto ima wx2 i kaze da je to,to.style works.program,pa preko njega konvertuj ritmove za njega,od bilo koje druge klavij.tj drugog formata.:D

nikolakostic
09.02.2012, 22:42
E hvala ti puno na ovim odgovorima! pozdravcina:D

nikolakostic
02.05.2012, 01:27
da li mozes da saznas od tog drugara koju verziju sw koristi? posto ja ne mogu da nadjem verziju koja ima opciju za wx2. poz

ibanez
02.05.2012, 02:18
@nikolakostic ne postoji mogucnost da upotrebis ritmove od WK2 za WX2 bez konvertovanja jer se razlikuju po broju partova.Ti na WX2 imas 6 part(1 basic,1 basic variation,1 intro, 2 fill i 1 ending) a WK2 ima 16(variation-1,2,3,4 intro-1,2,3,4 fill-1,2,3,4 ending-1,2,3,4).
Znaci ritam od WK2 je obimniji i ne moze odgovarati za WX2.To je moje misljenje iako nisam probao u praksi.Posto nemas pravo na download javljam ti se na pp da ti pomognem na drugi nacin.Pozdrav
@nevenastosic sve pohvale od mene, mislim da si pravi drugar i samo nastavi tako.

nikolakostic
02.05.2012, 15:31
Znam da ne moze direktno da se ubaci sa wk2, pokusavao sam. ali kao sto znas mucim muku i sa sw. veoma cenim to sto hoces da mi pomognes, zahvalan sam ti do neba!