PDA

Pokaži Full Verziju : pomoc


alennios
20.06.2007, 13:29
Raja zna li neko gdje se moze kupiti ili naruciti potenciometar(master volume) za G 1000.
pozdrav svima.

kezo777
23.06.2007, 16:37
najbolje je da ga sam demontiras,odes u neku malo bolju radnju koja vrsi popravke i prodaju elektronike,svaki majstor ili trgovac zna da procita njegovu snagu i karakteristike,a cijena bi trebala biti sitnica 100-injak kn,pojedinci znaju da je to sitnica a naplate do jaja,zato te savjetujem da to urais sam(nije problem),pozzzz

alennios
23.06.2007, 20:04
Napokon da se neko bar nesto odgovori.Prijatelju ja znam sve to sam zamijeniti ali nemogu naci potenciometar.Obisao sam sve servisere-elektronicare u gradu ali niko nije imao takav, posto se neradi o nekom standardnom Cak su pokusavali preko interneta od dobavljaca da naruce ali nista. Dakle nije mi problem zamijeniti nego nabaviti potenciometar.Tebi u svakom slucaju hvala na savjetu.
Pozdrav

svirac007
23.06.2007, 20:32
Ja sam isto tako imo problem sa master potenciometrom na G600 i sjecam se da su mi trazili neki "serviseri" oko 40eur. i ja kod nekog rodaka tv servisera odem slucajno i on mi za 5 eur. iz nekog drugog uredaja prebaci i radio mi je jos 3-4 godine i takvog sam ga prodo vjerovatno i sad radi zato nadi malo boljeg tv servisera i on ce ti to vjerovatno najpovoljnije odradit. pozdrav

alennios
24.06.2007, 00:01
OK.Hvala prijatelju ali vec sam rekao da sam obisao sve servisere da niko od njih nije imao takav. Jedina mi je sansa da ako neko zna za prodavnicu gdje se mogu kupiti novi elektronski dijelovi.
Pozdrav svima.