PDA

Pokaži Full Verziju : problem sa wk8


nevenastosic
13.12.2011, 14:19
sustanje semplova prilikom rada aranzera.kad ga pustim bas solo sviranje nema suma a prilikom rada aranzera cuje se neki sum koji gusi ozvucenje i ne izlazi cist zvuk...ima li mu leka?

spale
13.12.2011, 16:05
Prvo sto mi pade na pamet ako se samo odrazava kad radi ritam sekcija.
Da na ritam sekciji nisu "nabudzeni" efekti?

nevenastosic
13.12.2011, 16:34
ma suste i ovako nisam bas najbolje obratio paznju.cacka po ekvilajzeri jok.ubaci novi semp koji na komp ne susti kad ga ubaci u editor za semplove pritisnu dirku isti djavo.

daliborkorg
14.12.2011, 18:12
Ako šušte tj. puckaju samo semplovi onda ti je crkla ram memorija 100% ili nije adekvatna za klavijaturu(ima raznih modela simm memorija, za Gem-a odgovaraju samo one koje rade na 60ns). A jesu li to novi semplovi ubačeni ili su već pre toga bili ubacivani u klavijaturu? Prilikom ubacivanja semplova treba voditi racuna da "sample rate" ne prelazi 44100 Hz.

nevenastosic
15.12.2011, 10:30
nemoj me plasis za memoriju gde da nadjem to kad nema nigde?ma i novi semplovi suste i bas me nekako razocarava jer znam da gem ne sme tako da radi.a semplovi znaci ne smeju da prelaze 44100hz ili nesmeju ni toliko da budu?a kako ovo za memoriju da znam od 60ns?sta mu to znaci?sad cu bas da proverim na koliko su herca.
Dodato:
fender bas pogotovo ima sum.skinuo sam ga ovde ali evo sad bas slusam i na komp.zvucnike ima sum ali je na gem-u mnogo izrazeniji.sta sad bi tu moglo da se uradi?
Dodato:
fender bas pogotovo ima sum.skinuo sam ga ovde ali evo sad bas slusam i na komp.zvucnike ima sum ali je na gem-u mnogo izrazeniji.sta sad bi tu moglo da se uradi?
Dodato:
ona je u pitanju.....provalio sam juce.kad ubacim sempl na njegovu fabricku memorij nema suma.a gde mogu da se nadju te memorije a da odgovaraju klavijaturi?pitanje je sad.