PDA

Pokaži Full Verziju : Gem wk 3


Boban
04.12.2011, 21:15
Da li neko ima ovu klavijaturu ne mogu da nadjem ritmove za nju juce sam je kupio za 85 Eura, probao sam neke ritmove da ubacim nisam uspio ne ide treba mi pomoc pocetnik sam a nemam vise para da kupim nesto bolje, troje djece znate kako je.Hvala unapred i pozdrav svim clanovima ovog foruma i naravno adminitratorima.

nevenastosic
08.12.2011, 19:20
ima u downloadu materijala za wk2.trebalo bi da je to isti format.posto ja kad sam konvertovao neke ritmove sa rolanda za wk2 u style worksu izbacuje isti format za obe klavijature i wk3 i wk2.http://www.yu-midi.org/forum/downloads.php?do=file&id=829

Boban
10.12.2011, 13:52
Hvala prijatelju da se javi,ja vec odustajem polako od ove klavijature mnogi kazu da nije losa ali ja nikako da skontam,ubacivao sam ja te ritmove ali nekako ne cita ih neznam u cemu je problem,pokusacu jos jednom pa cu se javiti.Jos jednom hvala na javljanju

darkonix
10.12.2011, 14:23
nemoj odustajati od te klavijature,naces materijal za nju i trazi na netu negdje tutorial-upustvo za koristenje gem-ovih klavijatura!za te pare nista bolje za vjezbu ne mozes uzeti.

Dell
10.12.2011, 16:21
Probacu ti nac na youtube tijekom dana i okacit kako je jedan lik negdje s juga Srbije sredio gem-a.

Boban
11.12.2011, 00:06
Evo bas sam danas stavljao neke ritmove ali nekako nije to cisto uvek se nesto mijesa ali mozda uspijem nesto napraviti a boje nemam nikako neznam gde to da nadjem jel se to moze staviti sa drugih klavijatura ili mora biti bas od GEM.Pozdrav svima i hvala na pomoci

nevenastosic
11.12.2011, 22:24
konvertuju se ritmovi preko programa STYLE WORKS XTuniverzal ili pak2000.imas i memoriju od 4megabajta za semplove tako da moze extra da se napakuje.

Boban
14.12.2011, 12:14
Evo konvertovao sam sa Rolanda neke ritmove i mogu ti reci da nije lose iman neki Ori,7/8,9/8 zvuci prilicno dobro radicu dalje mozda i uspijem nesto napraviti,samo ove boje ne mogu da ubacim i te semplove jel se to moze gdje naci ja to neznam da pravim nemam pojma o tome kad bih nasao jos par nasih boja pa da onda probam sa ovim ritmovima kako zvuci.Hvala puno na pomoci i sve najbolje do sledeceg puta.Pozdrav:)
Dodato:
Evo konvertovao sam sa Rolanda neke ritmove i mogu ti reci da nije lose iman neki Ori,7/8,9/8 zvuci prilicno dobro radicu dalje mozda i uspijem nesto napraviti,samo ove boje ne mogu da ubacim i te semplove jel se to moze gdje naci ja to neznam da pravim nemam pojma o tome kad bih nasao jos par nasih boja pa da onda probam sa ovim ritmovima kako zvuci.Hvala puno na pomoci i sve najbolje do sledeceg puta.Pozdrav:)
Postovano sa mobilnog uređaja
Dodato:
Našao sam neke arapske i turske semplove i boje za WK seriju ubacio sam ih i neke boje zvuče fenomenalno iznenadio sam se srce mi je uzeli otkaz ti od sreće biće nešto pozdrav svima
Postovano sa mobilnog uređaja
Dodato:
Kad ubacim boje i pocnem da sviram klavijatura stane i nista se ne desava zasteka onda ugasim pa upalim onda opet ide sta je to.