PDA

Pokaži Full Verziju : Pomoc. Stalak


Danielsan
02.12.2011, 16:02
Hey,

Imam problem.
Treba mi stabilan stalak koji ima mjesta za korg pa2x pro / triton le / 2 studiomonitors i laptop.

Mislio sam nesto sam napraviti jer stalak za sve te stvari nisam nasao a i bilo bi pre skupo.

Kako ste vi svoje klavijature spremili?

/Hvala unapred
Daniel

spasoje88
02.12.2011, 18:26
Ako sam te dobro razumeo ti bi sve to da stavis na jedan stalak tipa spider ili v-stand! Evo primer na spideru: Gore gde se stavlja drzac mikrofona ili ti pecaljka na onaj sraf su kolege vec izmislili drzac za laptop tako da za to mozes naci resenje ovde na forumu a za te dve studiomonitors mozes napraviti neki kao nastavak na gornjem drzacu gde ce ti stajati Le! Jer nosivost drzaca na spideru je po 35 kg a le je laksi od pa2x pa ti zato preporucujem da nesto nabudzis na gornjem drzacu kljave! Ne verujem da su te kutije teze od 10 kg po komadu! M?

Danielsan
05.12.2011, 09:48
Hvala spasoje88,

Bas sam spidera bio gledao na thomann.
Vi koji ga imate. Jel stabilan?
Obican X stalak se dosta ljuja i to mi se bas nesvidja.

hadzidinic
05.12.2011, 10:09
Spider, Apex ili V-stand... u svakom slucaju bi morao da prepravljas stalak da bi dobio to sto hoces...Tj. da improvizujes dodatne drzace za te monitore i lap-top. Ili da kupis jos jednu ruku za spider pa da imas tri nivoa, na prvom pa2x, na drugom tr le, a za trecu ruku da narucis neku ivericu, ili medijapan, da se lepo obrade ivice i ofarba, pa na njemu da stavis lap -top u sredinu, jedan monitor sa leve a drugi sa desne. Nadam se da sam pomogao malo.

Danielsan
05.12.2011, 14:19
Hvala hadzidinic,

Spider pro izgleda da je najbolja solucija. za taj ima laptop drzac´:)