PDA

Pokaži Full Verziju : Pitanje Za Aziza-Korg-Trinity-Prophecy


hrci
27.04.2005, 23:57
Halo, Azize
Trbo bi da dobijem Trinity za par dana dali Mogu ako imam Solo Board da Prebacim Boje sa Prophecy na Trinity. Ako imas volje javi mi na adressu hrci@arcor.de
Pozdrav!
Hrci Crni orel

Aziz
29.04.2005, 16:44
Neznam to jarane, neznam dali koriste isti system... Ako koriste isti system, onda moze...
Moj predlog je, da probas. Ako nemoze preko diskette probaj preko midi kabla.. :roll:

hrci
01.05.2005, 23:51
Neznam to jarane, neznam dali koriste isti system... Ako koriste isti system, onda moze...
Moj predlog je, da probas. Ako nemoze preko diskette probaj preko midi kabla.. :roll:


Nista kupio sam si PA1X netreba mi vise trinity ovaj PA1X ima Odlican Portamento a Boje Sam poceo da Pravim, ustvari netreba nista da se Pravi Ima Fabricki dobar Klarinet i Sax samo malo efekte Popraviti i to je to...
Ja sam Novi Ovde u Forumu i u Opce na Ovoj Stranici, Htio bi svoj mali demo da Postavim ali neznam hocu li uspjeti, ako Uspijem Odsviracu jednu Improvizaciju Uzivo sa PA1X bez Kompijutera Ovako na Suvo kao u Kafani nesto Talava, posto vidim ima vas dosta koji vole ovaj Stil.
Pozdrav Svima!
Hrci

Aziz
02.05.2005, 12:12
Samo snimaj Hrci! Intressanto bi bilo da cujem tvoje boje, ritmove i fantaziju...
Zelio bih isto da drugi pocnu svoje demo uploadati..
Pozdrav

hrci
03.08.2005, 04:46
Halo, Aziz

Poslusaj moj demo na yumidi.com idi na forum rubrika Homme Recording i vidices pod bond-Triton-Extreme-Oro.
Pozdrav!
Hrci