PDA

Pokaži Full Verziju : Show na svirki?


jurica
15.11.2011, 14:25
Dali radite nekakav show kada svirate? Tj. dali se presvlačite s obzirom na stil svirke (recimo jedan se presvuče u Elvis Prisleya, pa se izvode njegove pjesme), dali imate neki program ili neku zabavnu točku, bilo to igra za goste il tako nešta, a da znate da pali?

Bilo kakva svadbena i gažerska iskustva dobrodošla!

Indijanac
28.11.2011, 21:43
Ja se obucem u latex, zakacim bic na kuk i stavim crvene rogove na glavu, isto tako i 3 kolege iz benda, a pevacica stavi krila kao fazon andjeo i neki oreol, onaj sa drzacem iza vrata. Zovemo se Djavoli i Andjela bend :D muahahhahaa

tranzit
28.11.2011, 22:17
I sad svi mi treba da se raspadnemo od smjeha a... ? Kolega ozbiljno pita i trazi savjete.

nesaband
28.11.2011, 22:27
@Tranzit,mozda se nash kolega @Indijanac neki put prerusi na svirci i u Indijanca!!!!!!
Nikad se ne zna kad moze da naidje neki kauboj:lol:

tranzit
28.11.2011, 22:28
Garant ima i Totem na bini na kojeg veze prvu zgodnu zensku iz publike, tek radi prave atmosfere.=))

Sime1302
03.12.2011, 16:23
Evo recimo ponekad sa malom harmonikom dođem kod ljudi, a cijeli bend se stiša toliko da ja mogu bez problema odsvirati temu. Naravno da nemam bežićni mikrofon za nju :-) Tad se svi koncentriraju na to i od jednom svi koji nisu bili animirani bacaju pogled na band i gledaju zašto smo od jednom toliko tihi. Uglavnom se podigne atmosfera tada :-)