PDA

Pokaži Full Verziju : PA1x zamena za E80???


Milan$
11.11.2011, 16:10
Pozz svima...Imam priliku zameniti pa1x za Rolanda E80, pa skoro glavu za glavu...kostace me samo put da odem po klajvu..Inace roland je NOV, nijednom neiznet iz kuce na svirku, bas nijednom,jos mirise na novo,folija preko cele klajve,izaso iz garancije pre neki mesec, uz njega flight case, i stalak,jos ima nalepnice na sebi iz prodavnice,znaci stvarno je perfekt stanje..Nema SRX prosirenje,nijedno uz njega...Sve to za moj pa1x:">...Kako ga cenite?? dal da menjam??? mislim da e80 ide dosta skuplje,nego li sto ga ovaj lik ceni, jes da nema srx uz njega,i nema nikakav set u njemu,al to bar imam na kilo s obzirom da sam do skoro svirao rolanda....pa cega mi je ciniti??? sta mislite??? predlozite,otvoren sam za svako misljenje...pozdrav

ballaboband
11.11.2011, 17:55
Posedujem oba navedena Aranzera .... i bez puno price prednost je na KORG-u jer komercijalnija klavijatura i sa pojedinim detaljima u prednosti ... da ne nabrajam puno .. kao prvo:

1 mnogo vise materijala
2 Semplovi !!!!
itd itd .. samo ovo je mislim dovoljno !?

Sto se boja tice neces se usreciti sa tim fabrickim ... a i nemenskih ritmova ima vrlo malo u odnosu na KORG

Milan$
11.11.2011, 18:21
hvala na odgovoru..zaboravih da kazem, da mi boje nisu bitne,samo ritam sekcija,a materijal takodje,imam materijala za rolanda za izvoz,a i pravio sam sam dosta ritmova tako da to mi nije tako vazno...samo konretan zvuk...pozdrav i hvala

ballaboband
11.11.2011, 18:39
sto se ritam sekcije tice .... mastan je i pun.... ali generalno... sa semplovima bubnjeva bas... itd moze to i KORG ... a sto se boja tice.,... u poredjenju sa fabrickim od KORGA i ROLANDA ... opet je Korg u prednosti ... toliko od mene .... pozzz

aleksandar031
11.11.2011, 19:34
Bez ikakve doplate E80 za Pa1x? Mnogo mi je to cudno :?

Milan$
11.11.2011, 20:36
to nije direktna zamena,vec imam kupca za pa1x,a za iste pare mi dodje e80...pozz

aleksandar031
11.11.2011, 22:02
Ok,ali opet realno gledano mnogo jeftino izadje E80,proveri opet da li je sve u redu sa klavijaturom

Milan$
11.11.2011, 22:04
Sve je ok,provereno,nema greska..pozzz

Milan$
23.11.2011, 15:52
Drugari,opet ja..moja nedoumica jos stoji:">,s novim momentom:D..vrednost mog pa1x i jos nekih 100-120 eura odozgo,i imam e80 sa srx 01..nikako da se odlucim..opet neki predlog??? e80 je kao nov i skroz ispravan...pozz

sinisa
23.11.2011, 16:43
Menjaj,ako ti se ne svidi prodas ga i ima da jos zaradis na njemu evo ja cu da kupim SRX prosirenje. :D

nesaband
23.11.2011, 16:51
Ma menjaj covece,roland je roland,i uvek ces moci da ga lepo prodas ako pozelis.

rekao si da ti je aranzer bitniji nego solo boje a roland je po meni tu mnogo jaci nego korg.
Da ne sirim temu,menjaj,neces pogresiti.

almme80
04.12.2011, 19:12
Nikad to nebi mjenjao. Kao sto je vec navedeno, materijal ces puno lakse naci za KORG.

sinisa
04.12.2011, 19:49
A zasto bi trazio materijal,da bi zvucao isto kao i ostali??? =))

Da ne shvate ljudi pogresno ja sam za to da se probaju sve marke klavijtura i Korg i Roland i Yamaha i sve ostale pa na kraju se vratis na ono sto ti najvise odgovara ali uzeti klavijaturu nebitno koju samo zato sto za nju ima materijala po meni je totalni promasaj. Kad mi neko dodje sa pricom jaooo odro me lik uzeo mi 100 eu za set,ja bi ga izbacio kroz prozor napolje. Trebao je da ti uzme 400,a ne !00. Sedni lepo za klavijaturu upoznaj je i sredi po svom ukusu.

Covek je imao rolanda i uzeo pa1x pa mu se nije bas svideo i sad ima priliku da ga menja za klavijaturu koja cenovno vredi vise,pa ako mu ne odgovara menja opet za nesto bolje,jer realno dobiti E80 za 1200 eu je skoro dzabe.