PDA

Pokaži Full Verziju : Digitech performer ? Spajanje ?


dallape
20.10.2011, 19:38
Zdravo,
imam jednu dilemu vec duze vremena sa prikljucivanjem performera na miksetu ( power mate1000) posto koristim pilot mikrofon od shure wh30 bezicni , ja sam uvek isao iz prijemnika u performer XLR kablom i onda iz performera u sa dva kabla u miksetu...ali sam na par youtube snimaka video da kosmajac ili srecko krecar idu direktno sa mikrofonom u miksetu a performer je ipak aktivan a negde je ukljucen u miksetu.... :-( zna li neko tu kombinaciju kako ?????

Zlatek
20.10.2011, 20:36
@dallape
To o čemu ti pišeš je jednostavna kombinacija-mikrofon spojiš normalno u mixer ,a Digitech na aux ulaz i samo na kanalu na kojem imaš mikrofon dodaš aux efekt po potrebi!

dallape
21.10.2011, 07:39
Hvala puno na pomoci...ali to onda znaci da terca tj. drugi glas izlazi normalno koliko ga ja pojacam ???

neconix
21.10.2011, 08:40
Iz Aux-a sa miksera saljes signal u performer iz perfomera vratis signal na jedan od kanala na mikseru bilo koji,i njime regulises jacinu,a na kanalu na kojem je mikrofon koristis aux potenciometar kao sto je @zlatek rekao....

dallape
21.10.2011, 23:14
hvala puno !!!! radi puno bolje i cistiji je zvuk :-)

rajo
16.08.2014, 13:05
Pozz ljudi. Ja sam probao kao sto kazete.
Iz tc helicona LINE INPUTS mono bananom sam povezao u AUX na mixeru. A onda iz kanala na mixeru mono bananom na L(mono) na vokoderu.
Pojacao sam aux klizač, kao i potenciometar aux na kanalu.
I nece da mi daje nikakav signal iz vokodera. Nema terce, nista.
Dodato:
Probao sam i da zamenim kablove. I ulaze i sve. Ali opet nece.
Ima li neka fora u podesavanjima na tc heliconu.
Ja imam tc helicon voice live 2