PDA

Pokaži Full Verziju : Problem sa shure SM58 daljinac


zlajakorisnik
20.10.2011, 09:12
Pozdrav kolege
naime imam problem sa Shure sm58 T4V resiverom,sve radi besprekorno.Ali nastaje problem kada se pjevac udalji od baze nekih 10-ak metara cist prostor nastaje strasno sustanje kao da mjenja frekvenciju ili sta vec:( i to konstantno i kada ne pjeva isti je slucaj,sve izgleda dobro batrija nova,adapter isti sta bi moglo da bude,hvala unapred drugari

gogspa80
20.10.2011, 11:14
beta 58 a daljinska kod nas pravi probleme ako napon padne malo ispod 200, poludi, a zvuk bude slican kao kada na dalekovodu nesto varnici, glasno i ponavlja se... ako ti se to desava onda ti je do napona... pozz

zlajakorisnik
20.10.2011, 14:19
pozdrav prijatelju hvala na odgovoru
i ja sam posumljao da nije do toga bas kao da neko vari.Pratcu bas sta se desava al konatam zasto samo kad se udalji od baze pocne da susti

gogspa80
20.10.2011, 14:38
i kod nas tako bude i onda poludi u jednome trenutku... posudi od nekoga korektor napona, ili isprobajte negdje gdje je dobar napon pa vidi dali ce se opet desavati... poz

mikimaksa
23.10.2011, 21:10
I ja sam imao takav problema sa sm58 al mi ni korektor nije pomogo. Cak sam sm58 povezao samog na korektor i nista i dalje krci susti. Mozda je bilo do miksera posto nije bio nekog kvaliteta cak ni aktivne kutije nisu htjele da rade punom snagom.