PDA

Pokaži Full Verziju : fabricke ritmovi na korg pa 80


vane
25.04.2005, 21:55
kako moze da se obrise fabricke ritmove i da se stavi neke druge ritmove vo korg pa 80 to je moguce 100% ako neko to zna neka mi kaze :roll: havala vam unapred

fico
25.04.2005, 23:19
da moguce je ali posto sam na poslu nemam klaviaturu pokusat cu po secanju prvo napravi beckup diskete da mozes kasnije da vratis sint u prvo stanje ides na disk utilitis i onda neznam tacno na kojoj je stranici factory style protect stavi na off ponovoides na menu i to sejvasnakon toga odaberi F2 ili F3 open stajl postavi ga na prvu liniju opet idi na open izaberesuser sa diska ili diskete potvrdis koji stayl ili banku i odredis u koju banku ili stayl da se kopira potvrdis sa enter i trebalo bi da bude ako sam nesto preskocijo nek me neko ispravi jer pisem po secanju pozdrav fico

vane
26.04.2005, 17:00
DOBRO JE FICO TOSAM URADIO SINOC SA POMOS KOLEGA DARE ALI SEPAK HVALA TI STA SI SE POTRUDIO POZDRAV VANE

dack
26.04.2005, 17:23
Pozdrav Fico! Kad budes u mogucnosti tj. pored klavijature molim te objasni mi korak po korak kako se fabricki ritmovi menjaju svojim! To je mnogo dobra stvar i voleo bi to da znam! Jos jednom pozdrav!!!

Darko85
28.04.2005, 11:34
Evo kako mozes da ih izbrises. 1 stavi ritmove sto hoces da ubacis u klav. na disketu, i ubaci disketu u klav.. 2 idi na disk i page9 tu ti se pojavi memory protect il factory style protect neznam tacno sta pise uglavnom stavi to na off. 3 Idi ponovo na page 1 loadeni ritmove i pojavit ce ti se svi bankovi i onda ubaci na koji hoces. To je to.

dack
29.04.2005, 00:20
Hvala ti Darko puno,ovo je fenomenalno!!!!