PDA

Pokaži Full Verziju : Poopsirnije za KURZWEIL 2661


No.1
09.05.2007, 04:16
Ovako:Resio sam se Kurzweil 2661, imam V3 ali skoro cu da uzmem 2661.Megutim ne mogu ga probati jer kod nas ga nema pa cu ga narucati iz inostranstva tako da hocu stupiti u kontakt sa neko ko poseduje ovaj sinth da mi objasni neke stvari o njemu, sto ima, kako ima, kolika je razlika od stare modele....a moze i neki snimak da cujem sound.
Hvala unapred, na pomoc!!!

kreso
14.05.2007, 12:57
Pozdrav prijatelju !

Kao prvo izvinjavam se što se malo kasnije javljam na post. Ja sam osobno od uvijek sve najljepše govorio o Kurzweilu, i stvarno je kao workstation sampler No1. Ovo je moj osobni utisak.
Ne bih sad pisao romane o K2661, no vjeruj mi radi se stvarno o vrhunskom solo synthu. Odnedavno je u ponudi i novi model workstationa PC3 za kojeg kažu da ništa nije slabiji od K2661, a dosta je jeftiniji. Također dobar je i PC1 SE kao novitet.
Odmah ga možeš dobiti i naručiti u Hrvatskoj. Obrati se u mjusic shop Franc u Bedekovčinu. On je generalni zastupnik za Kurzweil HR. telefon ti je +385 049 214 225. A više detalja možeš pogledati na sljedečim stranicama :
www.franc-music-shop.com ili
www.kurzweil.hr

kreso
14.05.2007, 13:02
Također, zaboravio sam ti napisati da ako kupiš K2661 u navedenom music shopu dobit češ sve samplove gratis, a vjeruj mi na riječ da su vrhunski. :wink: Također dat će ti gratis za početak i futrolu, a možeš i uzet oriđiđi Gator flight case za malu lovu.

No.1
14.05.2007, 17:39
Ok hvala.