PDA

Pokaži Full Verziju : juhuu kupio sam kurzweil k2000


mykeli
07.05.2007, 14:36
Ljudi danas sam kupio ovaj sempler :lol:
Na prvo slusanje boje su mu strava,armonike opasno semplovane...Ma drugari ovo je zajebalo triton bilo koji,treba cuti!
Obecavam da cu to sve da podelim sa vama samo moram malo da ga diram po siske,da vidim kako,sta,gde,ovo-ono...
Imam zip driver sa semplovima...Ocu da ga povezem na komp da bih te boje prebacio na isti.
Ako ima neko da mi kaze kako to ide bicu mu zahvalan i zakacicu na down sekciji!!
Ali verujte mi masina je jebala kevu,pogotovu armonike jer sam njih cuo a ono drugo sasvim malo...
Aj pa se cujemo.
Pozdrav od mene!!!

sevce
07.05.2007, 22:18
Srecno :D

blusa
07.05.2007, 23:56
Ne kontam, dobro sto si uzeo super!, ali radi harmonike
neke da ocijenjujes sve nebi reko da je takav!

Zasto kazem? Zato sto sam sviro na njemu, a sto se tritona
tice da ga je zezno, jok!!!
Ipak uzivaj,
vozdra..

kezo777
08.05.2007, 01:47
pozz to je sampler the best,bas sta kazes harmonike da se smrznes,jedan decko iz bosne ovde u hrvatskoj svira na njemu,moj komentar,boje naspram tritonovih su duplo bolje,mana memorija,tipka amerika,synth za svoje godine radi vrhunski ako se radi o k 2000,k 2000vp,pozzz

No.1
08.05.2007, 04:30
Za narodnjake KURZWEIL je the BEST!!! Harmonike su posebno jaki, i ostali semplovi,dobre terce, ali od ROM necete izvuci mnogo,e tu je Triton po jaci ali zato je zakasnio 10 godina haha....

Evo moj primer: ( ovo su solaze na K2000 uz potporu midi fajlom na i30. ) Jel valja?????? Poz

http://www.speedyshare.com/152671744.html