PDA

Pokaži Full Verziju : Skytec aktivni zvucnik sp1500a


semirrr
14.08.2011, 10:06
pozdrav svim clanovima foruma ...
treba mi samo jedan savjet ...
znaci da li kupovati navedene zvucne kutije ...

evo i malo informacija o samoj kutiji

Power 400W
Power peak 800W
Woofer inch 15
Horn High Compression Titanium Driver
Freq. range 40Hz - 20kHz
SPL (+/-3dB) 103dB
Voltage 230Vac, 50Hz
Dimension wxdxh mm 510 x 460 x 755
Weigt kg 20


Amplifier module with line & mic inputs

Tone controls

http://www.musicmax.ba/media/artikli/1002.jpg

kutije su nove i kostaju 547 KM po komadu ....
da li se isplati uzimati da li mogu odrađivat posao ...

pozz

MT775
14.08.2011, 11:14
kolega ovo ti je kopija stare jbl eon aktivne serije koja je bila mnogo skuplja od ove kutije znam da je jbl super i dosta je kupovan na prostoru balkana jer je jako zahvalan za transport a i dovoljno jak za neke svirke do 200 ljudi e sad ova kopija neznam dali tako radi ....pogledaj na u oglasima bolje uzmi polovne jbl nego ovo ...to ti je moj savet ...

nikadvisekorg
14.08.2011, 15:15
Kao što ti je kolega rekao, kad su zvučne kutije u pitanju bolje je kuputi polovno (podrazumeva se dobro očuvane) starije a proveren model, nego eksperimentisati sa ovakvim niskobudžetnim markama. Em što većina rade taman koliko ih platiš, još veći je problem što posle nemaš kome da ih prodaš, jer niko to ne kupuje.....

nesaband
14.08.2011, 15:39
moras lepo da ih istetiras.najbolje bi bilo ako mozes da je dobijes na kucnu probu pa da je lepo istestiras kuci i odlucis se.

to je jako primamljiva cena za tu kutiju.
Obavezni istestiraj koliko cisto radi visokotonac kad je malo vise opteretis.

semirrr
14.08.2011, 17:01
evo upravo sam gledo na oglasu te kutije sto ste govorili jbl-ove polovne kostaju 2500 KM a to je velika razlika ....interesujeme da li su bolje od behrigerovih kutija koje su na losem glasu barem sam tako zakljucio cackajuci po ovom forumu ....imali ko iskustva sa ovim kutijama posto sam ja iz Tuzle a kutije su u Brckom ako bi iso po njih odma bi uzeo ...

BASSS
29.12.2011, 19:40
kolega ovo ti je kopija stare jbl eon aktivne serije koja je bila mnogo skuplja od ove kutije znam da je jbl super i dosta je kupovan na prostoru balkana jer je jako zahvalan za transport a i dovoljno jak za neke svirke do 200 ljudi e sad ova kopija neznam dali tako radi ....pogledaj na u oglasima bolje uzmi polovne jbl nego ovo ...to ti je moj savet ...
jako losa alternativa -a to se nemoze porediti nikako sa jbl
Dodato:
jako losa alternativa -a to se nemoze porediti nikako sa jbl KUPI radije te polovne jbl-su dosta dobre.

harepa50
29.12.2011, 23:51
Koje su te polovne JBL u pitanju što si našao?
Ovo što je kopirano od JBL-a u pitanju je JBL EON G2 serija. Inače proizvedena 1995. godine. 400W.