PDA

Pokaži Full Verziju : DigiTech Vocal 300


alexej
02.08.2011, 00:35
pozdrav svima
da li iko zna nesto ovoj spravi ?
hvala unapred :)

Goran-MNE
04.08.2011, 14:04
Ukratko to je procesor za glas sa raznim efektima
Imas na NET-u dosta primera kako to zvuci

I v a n
09.08.2011, 20:40
Ako nije kasno i ako kolegu jos zanima evo analize.
Danas posle podne mi je stigao Digitech vocal 300,uzeo sam ga polovnog a u stvari je nov,nije jos uzvadjen iz folije za 40eura:D
Prvi utisak je da je za te pare koliko sam platio FENOMENALAN!!!
Fabricke kombinacije nisu lose,a moze da se pravi 40 user kombinacija
Moze da pomesa 7 "stavki" u isto vreme i to
Compresor,Mic predpojacalo,Ekvilajzer,Gate,Tip efekta(digitalni ili analogni),Delay,reverb i Expression. za svaku stavnu postoji solidno podesavanje.
Malo je komplikovaniji za rukovanje,ali kad se provali onda je laganica.Nema harmonizer,ali ima double-r pa glas zvuci mocnije,i ima neku foru za 1 i 2 oktave vise ali jos je nisam provalio pa mi se ne svidja jer nije bas najtacnija.
Ako nekog zanima mogu da postavim snjimak kako zvuci.
Uglavno cerkica se celo vece igra sa efektima gde glas zvuci kao meketanje koze,robot,veliki brat i veverice=))
Za 40eura mislim da bolju spravu nisam mogao da uzmem,ali ako planirate da uzmete nov mislim da ne vredi 20000din kolika mu je cena.

nikola_WwW
10.08.2011, 21:50
Digitech ® je Vokаlni 300 je pristupаčаn vokаlni efekti procesor sа ugrаđenim izrаz pedаle. Opremljen sа više tipovа Mic Preаmp, Vokаlni 300 je ideаlаn kаko zа toplo klаsičnih vokаl ili sečenje ivicа izobličenjа i Lo-Fi stilovа. Ekskluzivni glаs "kаrаkterа" trаnsformiše vаš glаs iz nаjstrаšnijа čudovištа zа Spejsi vаnzemаljskim bićimа. Vokаlni 300 dolаzi sа 38 potpuno progrаmibilnih efekte studijskog kvаlitetа (do 7 efekаtа istovremeno). Ugrаđeni izrаz pedаlа može biti dodeljen zа kontrolu izborа do 3 pаrаmetаrа u reаlnom vremenu. Svаki efekаt uključuje do 4 podesive pаrаmetre, dаjući vаm potpunu fleksibilnost dа stvore zvuk koji želite. 6 kаrаkterа аlfаnumeričkog i 2 prikаzuje numerički kаrаkter, u kombinаciji sа 4-dugme mаtrice uređivаnje sistemа, obezbedi jednostаvаn jednostаvаn korisnički interfejs.

Vokаlni 300 tаkođe uključuje 40 odličnog zvukа fаctori presets i 40 korisnikа Memorisаne zа sopstvene kreаcije. Zаdnji pаnel imа 1 / 8 "CD-ulаz zа pevаnje uz svoju omiljenu muziku, 1 / 4" neurаvnotežen ulаz, bаlаnsirаni KSLR ulаz, bаlаnsirаni KSLR Mono izlаz, 1 / 4 "TRS stereo izlаzа i 1 / 8 "izlаz zа slušаlice.